Hotel Stay

Loma-asunto: Baari/oleskelutila

3 tähteä
8,1
Erittäin hyvä
perustuu 691 arvosteluihin
691 todennettua arvostelua
pe 2.10
-
la 3.10
2 vierasta, 1 huone
Tarjoukset:
102 €
/Halvin hinta per yö
Huonetyyppi
Sivusto
Yhteensä per yö
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
102 €
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
146 €
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
150 €
Tietoja
Huoneet
Palvelut
Arvostelut
Sijainti

About Hotel Stay, Essen

Puhtaus
8,4
Mukavuus
8,3
Sijainti
8,4
Palvelut
8,1
Henkilökunta
9,2
Hinta-laatusuhde
8,4
Tämän hotellin palveluihin kuuluu baari/aulabaari, itsepalvelupysäköinti ja kuivapesulapalvelu. Wi-Fi yleisissä tiloissa on ilmainen. Lisäksi majoituspaikassa on pyykinpesutilat, express-sisäänkirjautuminen ja kiertoajelu-/lippupalvelu. Hotel Stay tarjoaa 42 ilmastoitua huonetta, joissa on ilmainen pullovesi ja tohvelit. Näissä yksilöllisesti kalustetuissa huoneissa on työpöytä. Taulutelevisio, satelliittikanavat. Kylpyhuoneista löytyy suihku, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä. Siivous on saatavilla päivittäin. Seuraavat aktiviteetit ovat saatavilla joko paikan päällä tai sen lähistöllä, ja ne saattavat olla maksullisia.

Hotel Stay room price & deals

pe 2.10
-
la 3.10
Majoitustyyppi
Varauslinkki
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotelli Amenities & Facilities

  • Baari/oleskelutila
  • Ilmainen langaton internet
  • Kahvin-/teenkeitin
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Taulu-tv
  • TV
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • Ilmaisia hygieniatuotteita
  • Internet
  • Pysäköinti

Hotel Stay Reviews

8,1
Erittäin hyvä
691 todennettua arvostelua
Upea
300
Erittäin hyvä
224
Hyvä
101
OK
27
Kohtuullinen
25
Keskinkertainen
8
Heikko
6
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Hotel Stay room booking info

Sisään-/uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 14:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 11:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Frequently asked questions

  • Kuinka kaukana majoituspaikka Hotel Stay on Duesseldorf Intl nähtävyydestä?

    Ajomatka kentältä Duesseldorf Intl majoituspaikkaan Hotel Stay on liikenteestä riippuen yleensä noin 47 min etäisyyden ollessa 25,3 km. Vilkkaammilla alueilla sijaitseviin hotelleihin matka-aika voi olla pidempi, koska liikennettä on enemmän.

  • Miten pääset sujuvasti majoituspaikasta Hotel Stay kentälle Duesseldorf Intl?

    Erittäin suosittu vaihtoehto matkustajille, jotka yöpyvät hotellissa Hotel Stay on ottaa taksi tai käyttää kimppakyytipalvelua lähimmiltä kentältä Duesseldorf Intl suoraan hotellille.

  • Onko Hotel Stay lemmikkiystävällinen majoitusvaihtoehto?

    Voit vapaasti tuoda koiran mukanasi, kun yövyt majoituspaikassa Hotel Stay.

  • Löytyykö majoituspaikasta Hotel Stay uima-allasta?

    Tällä hetkellä datamme näyttää, että majoituspaikassa Hotel Stay ei ole uima-allasta. Muutokset tarjottuihin palveluihin voivat kuitenkin olla mahdollisia. Saadaksesi varmasti ajankohtaista tietoa, soita suoraan majoituspaikkaan numeroon +49 201 102 9985.

  • Mikä on hotellin Hotel Stay puhelinnumero?

    Jos tarvitset hotellin Hotel Stay henkilökunnan apua soita numeroon +49 201 102 9985.

  • Tarjoaako Hotel Stay WiFi-internetyhteyden?

    Kyllä, Hotel Stay hotellissa on WiFi-internetyhteys hotellivieraiden käytettävissä.

  • Mihin aikaan hotellissa Hotel Stay on uloskirjautuminen?

    Hotellin uloskirjautumisaika on 11:00. Huomioi tämä tehdessäsi suunnitelmia ennen lähtöä, jotta voit välttyä lisämaksuilta tai muilta toimenpiteiltä.

  • Kuinka paljon maksaa huone hotellissa Hotel Stay?

    Hinta vaihtelee valitsemasi huonetyypin ja matkapäivien mukaan. Keskihinta per yö hotellissa Hotel Stay, Essen on 123 €, mutta saatat löytää upeita tarjouksia niinkin alhaiseen hintaan kuin 70 €. Löydät hintoja matkallesi yllä olevasta lomakkeesta.

  • Kuinka monen toimijan joukosta momondo etsii hotellia Essen?

    syyskuuta 2026 alkaen 533 toimijaa on valittavissa hotellia Essen osiossa.

  • Milloin momondo on viimeksi päivittänyt hotellia Essen hinnat?

    hotellia Essen hinnat päivitetaan jokaisena päivänä.

Places of interest near Hotel Stay

Attractions in Essen, Saksa curated by momondo
Hotel Stay osoite: Hindenburgstrasse 8, 45127 Essen, Nordrhein-Westfalen

Top landmarks

  • Essen Central Station0.4 km
  • Grillo-Theater0.4 km
  • Stratmanns Theater Europahaus0.5 km
  • Essen Cathedral0.6 km
  • RWE Tower0.7 km
  • Aalto-Theater0.7 km
  • Alte Synagoge0.8 km
  • Colosseum Theater0.8 km
  • GOP Variete Essen1 km
  • Museum Folkwang1.1 km
  • Essen West Station1.9 km
  • Botanischer Garten Grugapark2.6 km

momondo’s favorite Essen hotels

B&b Hotel Essen-hbf

Hollestr. 50, Essen, Nordrhein-Westfalen

7,2
2 tähteä

52 €

Garner Hotel Essen - Messe By IHG

Rüttenscheider Straße, 149, Essen, Nordrhein-Westfalen

6,8
3 tähteä

64 €

Brunnen Hotel

Friederikenstrasse. 40, Essen, Nordrhein-Westfalen

5,0
3 tähteä

63 €

Hotel Franz

Steeler Strasse 261, Essen, Nordrhein-Westfalen

8,7
4 tähteä

100 €

Mcdreams Hotel Essen

Altendorfer Str. 220, Essen, Nordrhein-Westfalen

8,0
2 tähteä

46 €

Webers Hotel im Ruhrturm Essen by Accor

Huttropstrasse 60, Essen, Nordrhein-Westfalen

8,1
3 tähteä

72 €

Boutique Essen City

Hoffnungstr. 19, Essen, Nordrhein-Westfalen

7,7
3 tähteä

65 €

Nearby accommodation in Essen

Stadtkern

See more

Hotel Ambassador Essen

Viehofer Str. 22, Essen, Nordrhein-Westfalen

6,7
3 tähteä

52 €

Katso hotellitarjouksia

Garner Hotel Essen - Handelshof By IHG

Am Hauptbahnhof 2, Essen, Nordrhein-Westfalen

8,2
4 tähteä

64 €

Katso hotellitarjouksia

Spark by Hilton Essen City Centre

Hachestrasse 10, Essen, Nordrhein-Westfalen

8,0
3 tähteä

58 €

Katso hotellitarjouksia

art Hotel Körschen

Hindenburgstrasse 6, Essen, Nordrhein-Westfalen

8,1
3 tähteä

71 €

Katso hotellitarjouksia

NH Essen

Am Porscheplatz 9, Essen, Nordrhein-Westfalen

8,6
4 tähteä

62 €

Katso hotellitarjouksia

Limehome Essen Kettwiger Str.

Essen, Nordrhein-Westfalen

7,7

70 €

Katso hotellitarjouksia

Premier Inn Essen City Centre

Am Hauptbahnhof 3, Essen, Nordrhein-Westfalen

8,3
3 tähteä

58 €

Katso hotellitarjouksia

Aparthotel Tu-Tu

Maxstraße 15, Essen, Nordrhein-Westfalen

7,9
3 tähteä

78 €

Katso hotellitarjouksia

Residence Inn by Marriott Essen City

Gildehofstraße 10, Essen, Nordrhein-Westfalen

8,7
4 tähteä

98 €

Katso hotellitarjouksia

Altessen-Süd

See more

B&b Hotel Essen-nord

Am Lichtbogen 1, Essen, Nordrhein-Westfalen

7,4
2 tähteä

50 €

Katso hotellitarjouksia

Raum in AE max 4 B

Essen, Nordrhein-Westfalen

3,5

31 €

Katso hotellitarjouksia

T&K Apartments - 3 Room Apartment with Balcony

Essen, Nordrhein-Westfalen

9,6

130 €

Katso hotellitarjouksia

Schlafgelegenheit

Hövelstr. 142 CheckIn nur mit Infos möglich --- bitte abwarten oder anfordern, Essen, Nordrhein-Westfalen

1,0
Katso hotellitarjouksia

Südviertel

See more

Sheraton Essen Hotel

Huyssenallee 55, Essen, Nordrhein-Westfalen

8,2
4 tähteä

90 €

Katso hotellitarjouksia

Mercure Hotel Plaza Essen

Bismarckstr. 48-50, Essen, Nordrhein-Westfalen

8,6
4 tähteä

54 €

Katso hotellitarjouksia

Luise City - An der Philharmonie

Dreilindenstraße 96, Essen, Nordrhein-Westfalen

5,0
3 tähteä

48 €

Katso hotellitarjouksia

The Bunk Hostel

Juliusstraße 12, Essen, Nordrhein-Westfalen

8,0

54 €

Katso hotellitarjouksia

Apartment near the center with balcony and view of the city park

Essen, Nordrhein-Westfalen

9,7

49 €

Katso hotellitarjouksia

Trip Inn Hotel & Suites Essen

Kruppstraße 30, Essen, Nordrhein-Westfalen

8,1
4 tähteä

58 €

Katso hotellitarjouksia

New Work Hotel Essen

Heinickestraße 31, Essen, Nordrhein-Westfalen

7,9
3 tähteä

76 €

Katso hotellitarjouksia

Nordviertel

See more

Self check in City Hostel Nordstern

Stoppenbergerstr. 20, Essen, Nordrhein-Westfalen

6,3
3 tähteä

37 €

Katso hotellitarjouksia

Atelier Hotel Essen-City

Niederstrae 13, Essen, Nordrhein-Westfalen

8,2
3 tähteä

68 €

Katso hotellitarjouksia

Säästä rahaa, kun varaat hotelleja momondosta

Parhaat hotellitarjoukset

Parhaat hotellitarjoukset

Katso yli 3 miljoonan hotellien ja majoituspaikkojen tarjoukset yhdestä paikasta.

Ilmainen peruutus

Ilmainen peruutus

Käytä suodattimia löytääksesi majoituksia ilmaisella peruutuksella.

Miljoonia arvosteluja

Miljoonia arvosteluja

Tarkista asiakasarviot miljoonien todellisten vierasarvostelujen perusteella.

Hintavahdit

Hintavahdit

Etkö ole vielä valmis varaamaan? seurataksesi hintoja.

Helpompi tapa hallita matkaa kohteeseen Essen

Teemme aikataulujen, järjestämisen ja matkustamisen ystävien tai perheen kanssa erittäin helpoksi. Trips-palvelu on ilmainen – ja käytettävissä riippumatta siitä, mistä varaat.

Saat ilmoituksen, jos hinta laskee

Päivittäiset hinnanmuutokset postilaatikkoosi - hintavahtien avulla.
2 vierasta, 1 huone
pe 2.10
la 3.10

Löydä parempia tuloksia majoitukselle kohteessa Essen