Unique Hotel

Loma-asunto: Ilmainen langaton internet

3 tähteä
la 8.8
-
su 9.8
2 vierasta, 1 huone
Tarjoukset:
73 €
/Halvin hinta per yö
Huonetyyppi
Sivusto
Yhteensä per yö
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
73 €
Kahden hengen, 1 twin-vuode
77 €
Queen-huone, 1 queen-vuode
81 €
Tietoja
Huoneet
Palvelut
Arvostelut
Sijainti

Tietoja: Unique Hotel, Tukholma

Puhtaus
8,3
Mukavuus
8,3
Sijainti
8,9
Palvelut
7,6
Henkilökunta
8,4
Hinta-laatusuhde
8,1
Hotelli tarjoaa 3-tähden asumista kuten myös matkatavarasäilytyksen, nopean sisään-/uloskirjautumisen ja kirjaston. Sen sijainti on kätevä niiden vieraiden näkökulmasta, jotka vierailla alueen suosituissa nähtävyyksissä.Hotelli tarjoaa pesulapalvelun, lippupalvelun ja kuivapesupalvelun. Lisäksi useampaa kieltä osaava henkilökunta on käytettävissä tarjoamaan paikallistietämystä.Hotellin yksittäisestä ainutlaatuisesta huoneesta löytyy jääkaappi ja kaikki tarvittava mukavaa oleskelua varten. Jokainen tarjoaa yksityisen kylpyhuoneen, jossa on hiustenkuivain.Aivan majoituskohteen läheisyydessä on monia vaihtoehtoja niille vieraille, jotka tahtovat tutustua paikallisiin kahviloihin ja ravintoloihin.

Unique Hotel huonehinnat ja tarjoukset

la 8.8
-
su 9.8
Majoitustyyppi
Varauslinkki
Queen-huone, 1 queen-vuode
Queen-huone, 1 queen-vuode
King-huone, 2 king-vuodetta
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
Kahden hengen, 1 twin-vuode
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
Kahden hengen, 2 twin-vuodetta
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
Kahden hengen, 2 twin-vuodetta
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
Kahden hengen, 1 parivuode
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotelli Palvelut ja mukavuudet

  • Ilmainen langaton internet
  • Kahvin-/teenkeitin
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Taulu-tv
  • TV
  • Internet
  • Pysäköinti
  • Pyykki-/kuivapesupalvelu
  • Hiustenkuivain
  • Express-uloskirjautuminen

Ruokailu

  • Viinilaseja
  • Vedenkeitin
  • Astianpesukone
  • Mikroaaltouuni
  • Välipalabaari
  • Aamiainen huoneessa
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Vedenkeitin
  • Jääkaappi
  • Ruoka voidaan tarvittaessa toimittaa vierasmajoitukseen
  • Ruokapöytä

Perus

  • Ilmainen langaton internet
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Internet
  • Petivaatteet
  • Pyyhkeet
  • Sampoo
  • Savuhälyttimet
  • Lämmitys
  • Vartalosaippua
  • Roskakoreja

Kylpyhuone

  • Jaettu kylpyhuone
  • Jaettu WC
  • Suihku
  • Kylpyamme
  • Hiustenkuivain
  • WC
  • Vessapaperia
  • Oma kykpyhuone
  • Suihkukaappi

Yleistä

  • Ikkunapaikka
  • Perhehuoneita
  • Oleskelualue
  • Kovapuu- ja parkettilattiat
  • Sisäpihanäkymä
  • Vuodesohva
  • Kokolattiamatto
  • Säilytystila saatavilla

Esteettömyys ja soveltuvuus

  • Koko yksikkö sijaitsee pohjakerroksessa
  • Hissi
  • Pääsy hissillä
  • Savuton
  • Pääsy hissillä yläkerroksiin
  • Pääsy portaita pitkin yläkerroksiin
  • Yksityinen sisäänkäynti

Palvelut ja mukavuudet

  • Opastetun kierroksen tiski
  • Pääsy avaimella
  • Pääsy avainkortilla
  • Express-uloskirjautuminen
  • Yksityinen sisään- tai uloskirjautuminen

Media ja viihde

  • Taulu-tv
  • Jaettu oleskelutila/TV-alue
  • TV

Makuuhuone

  • Pistorasia lähellä sänkyä
  • Vaateteline
  • Vaatekaappi tai pukeutumistila

Pysäköinti ja kuljetus

  • Pysäköinti
  • Yksityinen pysäköinti

Pyykki

  • Pyykki-/kuivapesupalvelu
  • Silitysrauta ja -lauta

Työtila

  • Faksi/kopiokone
  • Kirjoituspöytä

Terveys ja turvallisuus

  • Päivittäinen siivous
  • Ensiapupakkaus

Ulkoilma

  • Terassi/patio

Tekemistä

  • Pyörävuokraus

Unique Hotel arvostelut

7,7
Hyvä
5717 todennettua arvostelua
Upea
1620
Erittäin hyvä
1326
Hyvä
1230
OK
575
Kohtuullinen
458
Keskinkertainen
194
Heikko
314
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Unique Hotel huonevarauksen tiedot

Sisään-/uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 12:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Usein kysytyt kysymykset

  • Kuinka hotelli Unique Hotel vertautuu muihin 3-tähden hotellleihin kaupungissa Tukholma?

    3-tähden hotellit kaupungissa Tukholma maksavat yleensä 175 €/yö, mutta Unique Hotel on tyypillisesti saatavilla 81 €/yö, ja se on saanut yhtä hyvä arvosteluja kuin kilpailijat.

  • Kuinka kaukana majoituspaikka Unique Hotel on Tukholma Bromman lentoasema nähtävyydestä?

    Jos liikennettä ei ole liikaa, on ajoaika Tukholma Bromman lentoasema ja Unique Hotel välillä 6,5 km etäisyydelle vain 12 min. Jos hotellisi sijaitsee keskusta-alueella, voi ajoaikasi kasvaa liikenteen vuoksi.

  • Miten pääset sujuvasti majoituspaikasta Unique Hotel kentälle Tukholma Bromman lentoasema?

    Majoituspaikka Unique Hotel tarjoaa vieraille pysäköinnin, joten harkitse auton vuokraamista hintaan 23 €/päivä ja pysäköi vuokra-autosi hotellille. Sinulla olisi mahdollisuus liikkua ympäriinsä vieraillessasi kaupungissa Tukholma. Erittäin suosittu vaihtoehto matkustajille, jotka yöpyvät hotellissa Unique Hotel on ottaa taksi tai käyttää kimppakyytipalvelua lähimmiltä kentältä Tukholma Bromman lentoasema suoraan hotellille.

  • Löytyykö majoituspaikasta Unique Hotel uima-allasta?

    Datamme ei valitettavasti kerro onko majoituspaikassa Unique Hotel uima-allas. Suosittelemme soittamaan hotellin vastaanottoon saadaksesi vahvistuksen asiaan. Majoituspaikan Unique Hotel puhelinnumero on +46 8796 9600.

  • Kuinka lähellä majoituspaikka Unique Hotel on kaupunginTukholma keskustaa?

    Unique Hotel on vain 0,8 km päässä Tukholma keskustasta. Lähimpänä kaupungin Tukholma keskustaa oleva nähtävyys on Stockholm Central Station, mihin majoituspaikan Unique Hotel vierailla on erittäin hyvät kulkuyhteydet.

  • Mikä on hotellin Unique Hotel puhelinnumero?

    Soita numeroon +46 8796 9600, jos sinulla on Unique Hotel hotelliin tai majoitukseen yleisesti liittyviä kysymyksiä.

  • Tarjoaako Unique Hotel WiFi-internetyhteyden?

    Kyllä, Unique Hotel hotellissa on WiFi-internetyhteys hotellivieraiden käytettävissä.

  • Mihin aikaan hotellissa Unique Hotel on uloskirjautuminen?

    Voit suunnitella saapuvasi klo 15:00, koska sisäänkirjautuminen on siitä lähtien mahdollista. Uloskirjautumisaika on 12:00. Suosittelemme ilmoittamaan kaikista pyynnöistä mahdollisimman aikaisin vastaanottoon.

  • Kuinka paljon maksaa huone hotellissa Unique Hotel?

    Löydetyt halvimmat tarjoukset ovat alkaen 68 € per yö. Huoneiden Unique Hotel keskimääräinen hinta on tällä hetkellä noin 148 €/yö. Näet lisää syöttämällä päivämäärät yllä olevaan lomakkeeseen.

  • Onko hotellissa Unique Hotel pesulapalvelua?

    Kyllä, hotellissa Unique Hotel on pesulapalvelu saatavilla. Silitysrauta ja -lauta ovat osa mukavuuksia.

  • Mikä on etäisyys hotellilta Unique Hotel, Tukholma nähtävyyskohteeseen Tukholman kuninkaanlinna?

  • Sijaitseeko Stockholm Central Station, Tukholma lähellä hotellia Unique Hotel?

  • Kuinka monen toimijan joukosta momondo etsii hotellia Tukholma?

    Valittavissa olevien toimijoiden määrä hotellia Tukholma osiossa on 742 elokuuta 2026 alkaen.

  • Milloin momondo on viimeksi päivittänyt hotellia Tukholma hinnat?

    hotellia Tukholma hinnat päivitetaan jokaisena päivänä.

Nähtävyydet lähellä Unique Hotel

momondon tarkkaan valitsemat nähtävyydet Tukholma, Ruotsi
Unique Hotel osoite: Kammakargatan 62, Tukholma, Tukholman lääni

Top-maamerkit

  • Sergels Torg0.8 km
  • Central Stockholm0.9 km
  • Tukholman kaupungintalo1 km
  • Ruotsin kuninkaallinen kansalliskirjasto1.1 km
  • Kungliga Operan1.2 km
  • Kungstradgarden1.2 km
  • Kuninkaallinen draamateatteri1.4 km
  • Tukholman kuninkaanlinna1.5 km
  • Stortorget1.6 km
  • Kuninkaallinen teknillinen korkeakoulu1.9 km
  • Gröna Lund huvipuisto2.9 km
  • Tukholman yliopisto2.9 km

momondon suosikkihotellit - Tukholma

Scandic No 53

Kungsgatan 53, Tukholma, Tukholman lääni

7,9
3 tähteä

82 €

Downtown Camper by Scandic

Brunkebergstorg 9, Tukholma, Tukholman lääni

8,7
4 tähteä

127 €

Scandic Kungens Kurva

Ekgårdsvägen 2, Tukholma, Tukholman lääni

7,7
3 tähteä

72 €

Best Western Plus Grow Hotel

Landsvagen 30, Tukholma, Tukholman lääni

8,6
4 tähteä

80 €

Haymarket by Scandic

Hötorget 13-15, Tukholma, Tukholman lääni

8,4
4 tähteä

111 €

Scandic Klara

Slöjdgatan 7, Tukholma, Tukholman lääni

8,5
4 tähteä

120 €

Comfort Hotel Xpress Stockholm Central

Kungsbron 1, Tukholma, Tukholman lääni

7,7
3 tähteä

77 €

Castle House Inn

Brunnsgränd 4, Tukholma, Tukholman lääni

8,0
2 tähteä

67 €

Motel L Hammarby Sjöstad

Hammarby Alle 41, Tukholma, Tukholman lääni

8,4
3 tähteä

69 €

Majoitukset lähellä Tukholma

Generator Stockholm

Torsgatan 10, Tukholma, Tukholman lääni

8,1
3 tähteä

86 €

Katso hotellitarjouksia

Downtown Camper by Scandic

Brunkebergstorg 9, Tukholma, Tukholman lääni

8,7
4 tähteä

127 €

Katso hotellitarjouksia

Scandic Grand Central

Kungsgatan 70, Tukholma, Tukholman lääni

8,1
4 tähteä

104 €

Katso hotellitarjouksia

Scandic Wallin

Wallingatan 15, Tukholma, Tukholman lääni

8,5
4 tähteä

100 €

Katso hotellitarjouksia

Haymarket by Scandic

Hötorget 13-15, Tukholma, Tukholman lääni

8,4
4 tähteä

111 €

Katso hotellitarjouksia

Scandic Continental

Vasagatan 22, Tukholma, Tukholman lääni

8,4
4 tähteä

111 €

Katso hotellitarjouksia

Hotel C Stockholm, an Ascend Collection Hotel

Vasaplan 4, Tukholma, Tukholman lääni

8,3
4 tähteä

102 €

Katso hotellitarjouksia

Radisson Blu Royal Viking Hotel, Stockholm

Vasagatan 1, Tukholma, Tukholman lääni

8,6
4 tähteä

127 €

Katso hotellitarjouksia

Thon Hotel Kungsbron

Västra Järnvägsgatan 17, Tukholma, Tukholman lääni

7,9
3 tähteä

91 €

Katso hotellitarjouksia

Homestay - Guestroom 20 mins from city

Tukholma, Tukholman lääni

56 €

Katso hotellitarjouksia

Södermalm

Näytä lisää

Rygerfjord Hotel & Hostel

Soder Malarstrand, Kajplats 13, Tukholma, Tukholman lääni

8,2
2 tähteä

48 €

Katso hotellitarjouksia

Clarion Hotel Stockholm

Ringvaegen 98, Tukholma, Tukholman lääni

8,2
4 tähteä

103 €

Katso hotellitarjouksia

Långholmen Hotell

Långholmsmuren 20, Tukholma, Tukholman lääni

8,9
3 tähteä

80 €

Katso hotellitarjouksia

Scandic Sjöfartshotellet

Katarinavägen 26, Tukholma, Tukholman lääni

7,8
3 tähteä

94 €

Katso hotellitarjouksia

Ersta Konferens & Hotell

Erstagatan 1K, Tukholma, Tukholman lääni

8,5
2 tähteä

79 €

Katso hotellitarjouksia

Stf Hotel Zinkensdamm

Zinkens Väg 20, Tukholma, Tukholman lääni

8,6
3 tähteä

63 €

Katso hotellitarjouksia

Skanstulls Boutique Hostel

Ringvägen 135, Tukholma, Tukholman lääni

8,4
3 tähteä

59 €

Katso hotellitarjouksia

Motel L Hammarby Sjöstad

Hammarby Alle 41, Tukholma, Tukholman lääni

8,4
3 tähteä

69 €

Katso hotellitarjouksia

Scandic Malmen

Götgatan 49-51, Tukholma, Tukholman lääni

7,9
4 tähteä

86 €

Katso hotellitarjouksia

Säästä rahaa, kun varaat hotelleja momondosta

Parhaat hotellitarjoukset

Parhaat hotellitarjoukset

Katso yli 3 miljoonan hotellien ja majoituspaikkojen tarjoukset yhdestä paikasta.

Ilmainen peruutus

Ilmainen peruutus

Käytä suodattimia löytääksesi majoituksia ilmaisella peruutuksella.

Miljoonia arvosteluja

Miljoonia arvosteluja

Tarkista asiakasarviot miljoonien todellisten vierasarvostelujen perusteella.

Hintavahdit

Hintavahdit

Etkö ole vielä valmis varaamaan? seurataksesi hintoja.

Helpompi tapa hallita matkaa kohteeseen Tukholma

Teemme aikataulujen, järjestämisen ja matkustamisen ystävien tai perheen kanssa erittäin helpoksi. Trips-palvelu on ilmainen – ja käytettävissä riippumatta siitä, mistä varaat.

Saat ilmoituksen, jos hinta laskee

Päivittäiset hinnanmuutokset postilaatikkoosi - hintavahtien avulla.
2 vierasta, 1 huone
la 8.8
su 9.8

Löydä parempia tuloksia majoitukselle kohteessa Tukholma