Hyatt Regency Chicago

Loma-asunto: Kuntokeskus

4 tähteä
8,7
Erittäin hyvä
perustuu 5883 arvosteluihin
5883 todennettua arvostelua
to 29.10
-
pe 30.10
2 vierasta, 1 huone
Tarjoukset:
27 €
/Halvin hinta per yö
Huonetyyppi
Sivusto
Yhteensä per yö
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
27 €
Kahden hengen, 1 queen-vuode
103 €
King-huone, 1 king-vuode
105 €
Tietoja
Huoneet
Palvelut
Arvostelut
Sijainti

About Hyatt Regency Chicago, Chicago

Puhtaus
8,9
Mukavuus
9,1
Sijainti
9,5
Palvelut
8,8
Henkilökunta
8,8
Hinta-laatusuhde
8,0
Hotelli tarjoaa kahvibaarin ja 24-tunnin huonepalvelun sekä polkupyörien vuokrauspalvelun. Se tarjoaa 4-tähden majoitusta ilmastoiduissa huoneissa.Hotelli tarjoaa kellon ympäri auki olevan vastaanoton sekä lisäksi lentokenttäkuljetuksen, pysäköintipalvelun ja nopean sisään-/uloskirjautumisen. Lisämukavuuksina se tarjoaa lastenhoitopalveluja, concierge-palvelun ja autonvuokrauspisteen.Majoituskohteessa hotelli on vieraiden käytössä 2019 modernia huonetta, joista kaikista löytyy tarvittava viihtyisään yöpymiseen. Kylpyhuoneisssa on suihku sekä sen lisäksi hiustenkuivain.Hotelli -majoituskohteen kala- ja äyriäisruokiin ruokalajeihin erikoistunut elegantti ravintola tarjoaa viihtyisän vaihtoehdon heille, jotka haluavat aterioida paikan päällä. Vieraat voivat rentoutua juomien parissa majoituspaikan baareissa, BIG ja American Craft Kitchen and Bar is ravintoloissa kierreltyään nähtävyyksiä koko päivän. Lähistöltä löytyy myös useita syömäpaikkoja.Majoituspaikan sijainti tarjoaa mahdollisuuden tutustua moniin turistikohteisiin vaivattomasti kävellen. Retki- ja muita matkajärjestelyjä voi varata palvelupisteessä.

Property safety measures

Tehostettu siivous

Päivittäinen siivous, saniteettituotteita saatavilla enemmän.

Fyysisen etäisyyden käytännöt

Aulassa mahdollisuus fyysiseen etäisyyteen.

Kontaktiton sisään- ja uloskirjautuminen

Minimaalinen yhteys hotellin henkilökuntaan ja muihin vieraisiin.

Hyatt Regency Chicago room price & deals

to 29.10
-
pe 30.10
Majoitustyyppi
Varauslinkki
Deluxe-huone, 1 king-vuode
Deluxe-huone, 1 king-vuode
Deluxe-huone, 1 king-vuode
Deluxe-huone, 1 king-vuode
Deluxe-huone, 2 queen-vuodetta
Deluxe-huone, 1 king-vuode
Deluxe-huone, 1 king-vuode
Deluxe-huone, 2 queen-vuodetta
Deluxe-huone, 2 queen-vuodetta
Deluxe-huone, 2 queen-vuodetta
Deluxe-huone, 2 queen-vuodetta
Deluxe-huone, 1 king-vuode
Deluxe-huone, 1 king-vuode
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
Deluxe-huone, 2 queen-vuodetta
Deluxe-huone, 2 queen-vuodetta
Deluxe-huone, 1 king-vuode
Deluxe-huone, 1 king-vuode
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
Superior-huone, 1 king-vuode
King-huone, 1 king-vuode
King-huone, 1 king-vuode
King-huone, 1 king-vuode
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
King-huone, 1 king-vuode
King-huone, 1 king-vuode
King-huone, 1 king-vuode
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
King-huone, 1 king-vuode
King-huone, 1 king-vuode
King-huone, 1 king-vuode
King-huone, 1 king-vuode
King-huone, 1 king-vuode
King-huone, 1 king-vuode
King-huone, 1 king-vuode
King-huone, 1 king-vuode
King-huone, 1 king-vuode
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
King-huone, 1 king-vuode
King-huone, 1 king-vuode
King-huone, 1 king-vuode
King-huone, 1 king-vuode
King-huone, 1 king-vuode
King-huone, 1 king-vuode
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
King-huone, 1 king-vuode
Kahden hengen, 1 queen-vuode
Kahden hengen, 1 queen-vuode
Kahden hengen, 1 queen-vuode
Kahden hengen, 2 parivuodetta
Kahden hengen, 1 queen-vuode
Kahden hengen, 2 parivuodetta
Kahden hengen, 2 queen-vuodetta
Kahden hengen, 1 king-vuode
Kahden hengen, 2 parivuodetta
Kahden hengen, 2 parivuodetta
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
Kahden hengen, 2 parivuodetta
Kahden hengen, 1 king-vuode
Kahden hengen, 2 parivuodetta
Kahden hengen, 1 king-vuode
Kahden hengen, 1 king-vuode
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
Standard-huone, 1 king-vuode
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
Standard-huone, 1 queen-vuode
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
Queen-huone, 1 queen-vuode
Queen-huone, 1 queen-vuode
Queen-huone, 1 queen-vuode
Queen-huone, tuntematon vuodetyyppi
Queen-huone, 1 queen-vuode
Queen-huone, 1 queen-vuode
Queen-huone, 1 queen-vuode
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
Queen-huone, 1 queen-vuode
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
Queen-huone, 1 queen-vuode
Queen-huone, 1 queen-vuode
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
Queen-huone, 1 queen-vuode
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
Queen-huone, 1 queen-vuode
Queen-huone, tuntematon vuodetyyppi
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
Queen-huone, tuntematon vuodetyyppi
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
Queen-huone, tuntematon vuodetyyppi
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
Queen-huone, 1 queen-vuode
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotelli Amenities & Facilities

  • Kuntokeskus
  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Kahvinkeitin
  • Kahvila
  • Pysäköintipalvelu
  • Liikekeskus

Hyatt Regency Chicago Reviews

8,7
Erittäin hyvä
5883 todennettua arvostelua
Upea
3643
Erittäin hyvä
881
Hyvä
576
OK
253
Kohtuullinen
234
Keskinkertainen
110
Heikko
186
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Hyatt Regency Chicago room booking info

Sisään-/uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 12:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Frequently asked questions

  • Kuinka hotelli Hyatt Regency Chicago vertautuu muihin 4-tähden hotellleihin kaupungissa Chicago?

    4-tähden hotellit kaupungissa Chicago maksavat yleensä yöltä 407 €. Hyatt Regency Chicago on 227 € halvempi kuin hotellin keskiverto hinta kaupungissa 180 €/yö hinnallaan.

  • Kuinka kaukana majoituspaikka Hyatt Regency Chicago on Chicago Midway nähtävyydestä?

    Jos haluat siirtyä suoraan kentältä Chicago Midway majoituspaikkaan Hyatt Regency Chicago, etäisyys näiden kahden välillä on 15,1 km ja ajomatkasi tulee olemaan noin 28 min.

  • Miten pääset sujuvasti majoituspaikasta Hyatt Regency Chicago kentälle Chicago Midway?

    Majoituspaikka Hyatt Regency Chicago tarjoaa vieraille pysäköinnin, joten harkitse auton vuokraamista hintaan 36 €/päivä ja pysäköi vuokra-autosi hotellille. Sinulla olisi mahdollisuus liikkua ympäriinsä vieraillessasi kaupungissa Chicago. Toinen yleisempi vaihtoehto on ottaa taksi tai kimppakyytipalvelu lentokentältä Hyatt Regency Chicago. Chicago Midway on hotellia lähinnä oleva lentokenttä.

  • Onko majoituspaikassa Hyatt Regency Chicago mahdollista syödä?

    Hotellissa Hyatt Regency Chicago on ravintola, jota hotellivieraat voivat käyttää. Voit istua alas ravintolaan tai tilata ruokaa mukaan. Soita vastaanottoon numeroon +1 312 565 1234 tarkistaaksesi aukioloajat. Hotellin Hyatt Regency Chicago henkilökunta toivottaa vieraat tervetulleeksi tilaamaan ruokaa huonepalvelusta suoraan omiin huoneisiin.

  • Löytyykö majoituspaikasta Hyatt Regency Chicago uima-allasta?

    Datamme ei valitettavasti kerro onko majoituspaikassa Hyatt Regency Chicago uima-allas. Suosittelemme soittamaan hotellin vastaanottoon saadaksesi vahvistuksen asiaan. Majoituspaikan Hyatt Regency Chicago puhelinnumero on +1 312 565 1234.

  • Mikä on hotellin Hyatt Regency Chicago puhelinnumero?

    Jos sinulla on kysyttävää Hyatt Regency Chicago hotellista tai varauksestasi, soita suoraan vastaanottoon numeroon +1 312 565 1234.

  • Tarjoaako Hyatt Regency Chicago WiFi-internetyhteyden?

    Kyllä, Hyatt Regency Chicago hotellissa on WiFi-internetyhteys hotellivieraiden käytettävissä.

  • Onko majoituspaikassa Hyatt Regency Chicago yöpyville vieraille tarjolla kuntosali tai kuntokeskus?

    Kyllä. Hyatt Regency Chicago on hyvä paikka yöpymiselle jos etsit hotellia, jossa on kuntokeskus.

  • Mihin aikaan hotellissa Hyatt Regency Chicago on uloskirjautuminen?

    Hotellin Hyatt Regency Chicago uloskirjautumisaika on klo 12:00. Myöhäinen uloskirjautuminen voi olla mahdollista hotellin harkinnan mukaan.

  • Kuinka paljon maksaa huone hotellissa Hyatt Regency Chicago?

    Keskimääräinen hinta yölle Hyatt Regency Chicago hotellille on 432 €, mutta se voi olla niinkin alhainen kuin 119 €/yö. Huomioithan, että matkustuspäivät, huonetyyppi ja saatavuus voivat vaikuttaa hintoihin. Näet nykyiset tarjoukset kirjoittamalla päivämäärät yllä olevaan lomakkeeseen.

  • Onko hotellissa Hyatt Regency Chicago pesulapalvelua?

    Kyllä, pesulapalvelut ovat asiakkaiden käytettävissä hotellissa Hyatt Regency Chicago, Chicago. Silitysvälineet mm. silityslauta- ja rauta on myös vieraiden käytössä.

  • Kuinka monen toimijan joukosta momondo etsii hotellia Chicago?

    lokakuuta 2026 alkaen 2 599 toimijaa on valittavissa hotellia Chicago osiossa.

  • Milloin momondo on viimeksi päivittänyt hotellia Chicago hinnat?

    hotellia Chicago hinnat päivitetaan jokaisena päivänä.

Places of interest near Hyatt Regency Chicago

Attractions in Chicago, Illinois curated by momondo
Hyatt Regency Chicago osoite: 151 East Wacker Drive, Chicago, IL 60601

Top landmarks

  • Michigan Avenue Bridge193 m
  • Chicago Theater0.5 km
  • Millennium Park0.5 km
  • Magnificent Mile0.8 km
  • Michigan Avenue0.8 km
  • Chicagon taideinstituutti0.9 km
  • Nykytaiteen museo1.1 km
  • Grant Park1.3 km
  • Chicago Board of Trade Building1.4 km
  • River North1.4 km
  • Willis Tower1.5 km
  • Navy Pier1.6 km

momondo’s favorite Chicago hotels

Millennium Hotel Knickerbocker Chicago

163 East Walton Place, Chicago, IL

7,7
4 tähteä

103 €

Warwick Allerton Chicago

701 North Michigan Avenue, Chicago, IL

8,1
4 tähteä

84 €

La Quinta Inn & Suites by Wyndham Chicago Downtown

1 South Franklin St, Chicago, IL

7,9
3 tähteä

142 €

Hotel Felix

111 West Huron Street, Chicago, IL

7,6
4 tähteä

108 €

ACME Hotel Chicago, Outset Collection by Hilton

15 East Ohio Street, Chicago, IL

8,3
3 tähteä

97 €

The Buckingham Hotel

425 South Financial Place, Chicago, IL

8,9
3 tähteä

146 €

Renaissance Chicago O'Hare Suites Hotel

8500 West Bryn Mawr Avenue, Chicago, IL

8,2
4 tähteä

128 €

Carlton Inn Midway

4944 South Archer Avenue, Chicago, IL

5,2
2 tähteä

89 €

Cambria Hotel Chicago Loop - Theatre District

32 West Randolph Street, Chicago, IL

8,3
4 tähteä

113 €

Nearby accommodation in Chicago

Near West Side

See more

Chicago Parthenon Hostel

310 South Halsted Street, Chicago, IL

7,6
2 tähteä

48 €

Katso hotellitarjouksia

The Emily Hotel

311 North Morgan Street, Chicago, IL

8,4
4 tähteä

163 €

Katso hotellitarjouksia

Hotel Chicago West Loop, SureStay Collection by Best Western

1622 West Jackson Boulevard, Chicago, IL

7,5
2 tähteä

104 €

Katso hotellitarjouksia

Crowne Plaza Chicago West Loop By IHG

25 South Halsted Street, Chicago, IL

8,0
3 tähteä

120 €

Katso hotellitarjouksia

Holiday Inn & Suites Chicago-Downtown By IHG

506 West Harrison Street, Chicago, IL

7,5
3 tähteä

105 €

Katso hotellitarjouksia

Nobu Hotel Chicago

155 North Peoria Street, Chicago, IL

9,1
5 tähteä

319 €

Katso hotellitarjouksia

Hyatt House Chicago Medical/University District

1835 West Harrison Street, Chicago, IL

8,9
3 tähteä

105 €

Katso hotellitarjouksia

Hampton Inn & Suites by Hilton Chicago Medical District UIC

710 South Seeley Avenue, Chicago, IL

9,4
3 tähteä

125 €

Katso hotellitarjouksia

Hyatt Place Chicago Medical/University District

1835 West Harrison Street, Chicago, IL

8,8
3 tähteä

110 €

Katso hotellitarjouksia

Lincoln Park

See more

Hotel Lincoln

1816 North Clark Street, Chicago, IL

7,1
4 tähteä

130 €

Katso hotellitarjouksia

Villa D` Citta

2230 North Halsted Street, Chicago, IL

9,3
3 tähteä

216 €

Katso hotellitarjouksia

Lincoln Park Living - 3 Queen Beds - Sleeps 6

1147 West Diversey Parkway, Chicago, IL

9,2

92 €

Katso hotellitarjouksia

Entire Apartment in Heart of Lincoln Par

Chicago, IL

4,8

479 €

Katso hotellitarjouksia

The Neighborhood Hotel - Lincoln Park Lp

2616 North Clark Street, Chicago, IL

7,7
2 tähteä

154 €

Katso hotellitarjouksia

The Neighborhood Hotel - Lincoln Park 301 - One Bedroom

2616 North Clark Street, Chicago, IL

10,0

253 €

Katso hotellitarjouksia

Lincoln Park 3 Br Penthouse

Chicago, IL

9,1

241 €

Katso hotellitarjouksia

The Neighborhood Hotel - Lincoln Park 202 - One Bedroom w/ Patio

2616 North Clark Street, Chicago, IL

10,0

224 €

Katso hotellitarjouksia

Charming & Bright Multilevel Townhome with Parking

Chicago, IL

8,0

326 €

Katso hotellitarjouksia

Edgewater

See more

Heart O' Chicago Motel

5990 North Ridge Avenue, Chicago, IL

6,8
2 tähteä

93 €

Katso hotellitarjouksia

House 5863- Chicago's Premier Bed and Breakfast

5863 North Glenwood Avenue, Chicago, IL

8,6
3 tähteä

147 €

Katso hotellitarjouksia

Stylish-Local-Comfy-Safe 4 Night Min.

Chicago, IL

10,0

432 €

Katso hotellitarjouksia

North Chicago Spacious Home

Chicago, IL

8,3

175 €

Katso hotellitarjouksia

Edgewater Gem by the Lake! 2BR with Parking & Gym

Chicago, IL

9,5

165 €

Katso hotellitarjouksia

Magnolia Studios

5705 North Magnolia Avenue, Chicago, IL

9,4
3 tähteä

144 €

Katso hotellitarjouksia

2 Room Studio on the Red Line

Chicago, IL

10,0

234 €

Katso hotellitarjouksia

Comfy Condo - Gym Free Parking & Modern Amenities

Chicago, IL

10,0

137 €

Katso hotellitarjouksia

Säästä rahaa, kun varaat hotelleja momondosta

Parhaat hotellitarjoukset

Parhaat hotellitarjoukset

Katso yli 3 miljoonan hotellien ja majoituspaikkojen tarjoukset yhdestä paikasta.

Ilmainen peruutus

Ilmainen peruutus

Käytä suodattimia löytääksesi majoituksia ilmaisella peruutuksella.

Miljoonia arvosteluja

Miljoonia arvosteluja

Tarkista asiakasarviot miljoonien todellisten vierasarvostelujen perusteella.

Hintavahdit

Hintavahdit

Etkö ole vielä valmis varaamaan? seurataksesi hintoja.

Helpompi tapa hallita matkaa kohteeseen Chicago

Teemme aikataulujen, järjestämisen ja matkustamisen ystävien tai perheen kanssa erittäin helpoksi. Trips-palvelu on ilmainen – ja käytettävissä riippumatta siitä, mistä varaat.

Saat ilmoituksen, jos hinta laskee

Päivittäiset hinnanmuutokset postilaatikkoosi - hintavahtien avulla.
2 vierasta, 1 huone
to 29.10
pe 30.10

Löydä parempia tuloksia majoitukselle kohteessa Chicago