ADDCAR RENTAL
Tällä hetkellä vuokraamolla ADDCAR RENTAL on 1 toimipaikka kentällä Rabat Sale lentokenttä:
Rabat Salé Airport.
Vuokraamon ADDCAR RENTAL suosituin vuokra-autotyyppi kaupungissa Rabat kuukauden lokakuu aikana ovat: Mini. Voit olettaa maksavasi noin 36 € per päivä Mini vuokra-autoista lokakuu aikana. Osa käyttäjistä on löytänyt niinkin alhaisia hintoja kuin 33 € per päivä.
Kaupungista Rabat löytyy 7 autonvuokrauksen toimipistettä, jotka ADDCAR RENTAL omistaa. Osoitteessa Rabat Salé Airport, Rabat sijaitseva toimipiste on suosituin käyttäjien keskuudessa. Viimeisten 12 kuukauden aikana 100 % käyttäjistä, jotka vuokrasivat ADDCAR RENTAL auton kaupungissa Rabat noutivat kulkuneuvon osoitteessa Rabat Salé Airport sijaitsevasta toimipisteestä.
autoa Rabat hinnat päivitetään joka päivä.
86 toimijaa on valittavissa autoa Rabat syyskuuta 2023 alkaen.
Kuljettajien ikävaatimukset vaihtelevat maittain, mukaan lukien Rabat. Useissa EU-maissa kuljettajien on oltava 18-vuotiaita. Jos haluat vuokrata auton ulkomailta, sinun on yleensä oltava vähintään 21-vuotias, ja jos olet alle 25-vuotias, sinulta saatetaan periä nuoren kuljettajan lisämaksu. On suositeltavaa, että tutustut vuokraamon sääntöihin ennen varauksen tekemistä.
Jotta voit vuokrata auton kohteessa Rabat, on kaikilla kuljettajilla oltava voimassa oleva virallinen ajokortti. Jos ajokortti on kirjoitettu muulla kuin vuokrausmaan kielellä, saatetaan tarvita kansainvälinen ajokortti mahdollisten sakkojen välttämiseksi. Jos vuokraat auton ulkomailta, on sinun mahdollisesti myös toimitettava todisteet paluumatka- ja majoitustiedoista oleskelusi aikana. Suosittelemme, että tarkistat asian vuokraamolta, jonka kanssa teet varauksen.