Spark by Hilton Round Rock

Loma-asunto: Kuntokeskus

3 tähteä
7,4
Hyvä
perustuu 244 arvosteluihin
244 todennettua arvostelua
ke 30.9
-
to 1.10
2 vierasta, 1 huone
Tarjoukset:
63 €
/Halvin hinta per yö
Huonetyyppi
Sivusto
Yhteensä per yö
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
63 €
King-huone, 1 king-vuode
64 €
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
68 €
Tietoja
Huoneet
Palvelut
Arvostelut
Sijainti

Property safety measures

Tehostettu siivous

Päivittäinen siivous, saniteettituotteita saatavilla enemmän.

Fyysisen etäisyyden käytännöt

Aulassa mahdollisuus fyysiseen etäisyyteen.

Spark by Hilton Round Rock room price & deals

ke 30.9
-
to 1.10
Majoitustyyppi
Varauslinkki
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
King-huone, 1 king-vuode
King-huone, 1 king-vuode
King-huone, 1 king-vuode
King-huone, 1 king-vuode
King-huone, 1 vuodesohva
King-huone, 1 king-vuode
King-huone, 1 king-vuode
King-huone, 1 king-vuode
King-huone, 1 king-vuode
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
Kahden hengen, 1 king-vuode
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotelli Amenities & Facilities

  • Kuntokeskus
  • Ilmainen langaton internet
  • Kahvinkeitin
  • Ilmainen pysäköinti
  • Liikekeskus
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Taulu-tv
  • TV
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • Ilmaisia hygieniatuotteita

Perus

  • Ilmainen langaton internet
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Internet
  • Ilmastointi
  • Ilmaisia hygieniatuotteita

Ruokailu

  • Minibaari
  • Jääkaappi
  • Kahvinkeitin
  • Mikroaaltouuni

Yleistä

  • Puhelin
  • Tilanjakaja
  • Yhdistelmähuoneita saatavilla
  • Vuodesohva

Palvelut ja mukavuudet

  • Liikekeskus
  • Express-uloskirjautuminen
  • Kokous-/Bankettitilat
  • 24h-vastaanotto

Media ja viihde

  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • Taulu-tv
  • TV

Esteettömyys ja soveltuvuus

  • Savuttomia huoneita saatavilla
  • Hissi
  • Erillinen tupakointialue

Terveys ja turvallisuus

  • Päivittäinen siivous
  • Kassakaappi
  • Ensiapupakkaus

Pyykki

  • Pyykinpesuhuone
  • Silitysrauta ja -lauta

Tekemistä

  • Lahjatavaramyymälä
  • Pyörävuokraus

Pysäköinti ja kuljetus

  • Ilmainen pysäköinti

Kylpyhuone

  • Hiustenkuivain

Makuuhuone

  • Vaatekaappi tai pukeutumistila

Työtila

  • Kirjoituspöytä

Kuntoilu

  • Kuntokeskus

Spark by Hilton Round Rock Reviews

7,4
Hyvä244 todennettua arvostelua

Spark by Hilton Round Rock room booking info

Sisään-/uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 11:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Frequently asked questions

  • Kuinka kaukana majoituspaikka Spark by Hilton Round Rock on Austin–Bergstromin kansainvälinen lentoasema nähtävyydestä?

    Ajomatka kentältä Austin–Bergstromin kansainvälinen lentoasema majoituspaikkaan Spark by Hilton Round Rock on liikenteestä riippuen yleensä noin 1 t 5 min etäisyyden ollessa 35,2 km. Vilkkaammilla alueilla sijaitseviin hotelleihin matka-aika voi olla pidempi, koska liikennettä on enemmän.

  • Miten pääset sujuvasti majoituspaikasta Spark by Hilton Round Rock kentälle Austin–Bergstromin kansainvälinen lentoasema?

    Jos etsit yksinkertaista tapaa päästä kentältä Austin–Bergstromin kansainvälinen lentoasema majoituskohteeseen Spark by Hilton Round Rock, harkitse taksin tai kimppakyytipalvelun tilaamista, joka voi vierailusi aikana kuljettaa sinua yöpymispaikkaan tai tarvittaessa ympäri kaupunkia.

  • Löytyykö majoituspaikasta Spark by Hilton Round Rock uima-allasta?

    Tällä hetkellä datamme näyttää, että majoituspaikassa Spark by Hilton Round Rock ei ole uima-allasta. Muutokset tarjottuihin palveluihin voivat kuitenkin olla mahdollisia. Saadaksesi varmasti ajankohtaista tietoa, soita suoraan majoituspaikkaan numeroon +1 512 244 2700.

  • Mikä on hotellin Spark by Hilton Round Rock puhelinnumero?

    Jos sinulla on kysyttävää tai huolehdit yöpymisestäsi Spark by Hilton Round Rock majoituspaikassa, soita numeroon +1 512 244 2700 puhuaksesi vastaanottovirkailijan kanssa.

  • Tarjoaako Spark by Hilton Round Rock WiFi-internetyhteyden?

    Kyllä, Spark by Hilton Round Rock hotellissa on WiFi-internetyhteys hotellivieraiden käytettävissä.

  • Onko majoituspaikassa Spark by Hilton Round Rock yöpyville vieraille tarjolla kuntosali tai kuntokeskus?

    Hotellissa Spark by Hilton Round Rock on kuntosali, jota majoitusasikkaat voivat käyttää. Useimmat kuntosalit hotelleissa eivät ole auki ympäri vuorokauden, joten aukioloajat on parasta tarkistaa vastaanottovirkailijalta sisäänkirjautumisen yhteydessä.

  • Mihin aikaan hotellissa Spark by Hilton Round Rock on uloskirjautuminen?

    Hotellin Spark by Hilton Round Rock normaali uloskirjautumisaika on 11:00. Vieraat voivat kirjautua sisään 15:00 jälkeen.

  • Kuinka paljon maksaa huone hotellissa Spark by Hilton Round Rock?

    Löydetyt halvimmat tarjoukset ovat alkaen 61 € per yö. Huoneiden Spark by Hilton Round Rock keskimääräinen hinta on tällä hetkellä noin 90 €/yö. Näet lisää syöttämällä päivämäärät yllä olevaan lomakkeeseen.

  • Kuinka monen toimijan joukosta momondo etsii hotellia Round Rock?

    Valittavissa olevien toimijoiden määrä hotellia Round Rock osiossa on 288 syyskuuta 2026 alkaen.

  • Milloin momondo on viimeksi päivittänyt hotellia Round Rock hinnat?

    hotellia Round Rock hinnat päivitetään joka päivä.

Places of interest near Spark by Hilton Round Rock

Attractions in Round Rock, Texas curated by momondo

Spark by Hilton Round Rock osoite: 609 Chisholm Trail Road, Round Rock, TX 78681

Top-maamerkit

Round Rock West Park1,0 km
Egger Park1,5 km
Chisholm Valley Park1,6 km
Round Rock Dog Depot1,9 km
Stella Park2,0 km
Renaissance Square2,0 km
Mesa Village Park2,0 km
Rock Creek Plaza2,1 km
Frontier Park2,1 km

momondo’s favorite Round Rock hotels

Country Inn & Suites by Radisson, Round Rock, TX

1560 N I 35, Round Rock, TX

6,5
3 tähteä

64 €

Marriott North Austin Round Rock

2600 La Frontera Boulevard, Round Rock, TX

8,3
4 tähteä

96 €

Extended Stay America Select Suites - Austin - Round Rock

1950 N Ih-35, Round Rock, TX

5,2
2 tähteä

48 €

Hilton Garden Inn Austin/Round Rock

2310 North IH35, Round Rock, TX

8,4
3 tähteä

81 €

Sleep Inn & Suites Round Rock

1980 South IH-35, Round Rock, TX

8,8
2 tähteä

66 €

Microtel Inn & Suites by Wyndham Round Rock

6 Roundville Lane, Round Rock, TX

7,7
2 tähteä

58 €

Hyatt Place Austin/Round Rock

420 Sundance Parkway, Round Rock, TX

8,8
3 tähteä

99 €

Säästä rahaa, kun varaat hotelleja momondosta

Parhaat hotellitarjoukset

Parhaat hotellitarjoukset

Katso yli 3 miljoonan hotellien ja majoituspaikkojen tarjoukset yhdestä paikasta.

Ilmainen peruutus

Ilmainen peruutus

Käytä suodattimia löytääksesi majoituksia ilmaisella peruutuksella.

Miljoonia arvosteluja

Miljoonia arvosteluja

Tarkista asiakasarviot miljoonien todellisten vierasarvostelujen perusteella.

Hintavahdit

Hintavahdit

Etkö ole vielä valmis varaamaan? seurataksesi hintoja.

Helpompi tapa hallita matkaa kohteeseen Round Rock

Teemme aikataulujen, järjestämisen ja matkustamisen ystävien tai perheen kanssa erittäin helpoksi. Trips-palvelu on ilmainen – ja käytettävissä riippumatta siitä, mistä varaat.

Saat ilmoituksen, jos hinta laskee

Päivittäiset hinnanmuutokset postilaatikkoosi - hintavahtien avulla.
2 vierasta, 1 huone
ke 30.9
to 1.10

Löydä parempia tuloksia majoitukselle kohteessa Round Rock