Karma Sanctum Soho

Loma-asunto: Ravintola

5 tähteä
ti 1.9
-
ke 2.9
2 vierasta, 1 huone
Tarjoukset:
129 €
/Halvin hinta per yö
Huonetyyppi
Sivusto
Yhteensä per yö
Superior-huone, 1 twin-vuode
129 €
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
165 €
King-huone, 1 king-vuode
202 €
Tietoja
Huoneet
Palvelut
Arvostelut
Sijainti

About Karma Sanctum Soho, Lontoo

Puhtaus
8,9
Mukavuus
9,0
Sijainti
9,6
Palvelut
8,4
Henkilökunta
8,9
Hinta-laatusuhde
8,2
Tämä art deco-tyyppinen 5-tähden hotelli tarjoaa useita laadukkaita mukavuuksia, kuten esimerkiksi porealtaan ja kattoterassin. Majoituspaikasta löytyy myös nopea sisään-/uloskirjautuminen, kattopuutarha ja 24-tunnin huonepalvelu.Hotelli tarjoaa ympäri vuorokauden auki olevan vastaanoton sekä lisäksi autonvuokrauspisteen, concierge-palvelun ja pysäköintipalvelun. Lisämukavuuksina se tarjoaa matkatavarasäilytyksen, pyykinpesumahdollisuuksia ja limusiinipalvelun.Majoituskohteessa hotelli on vieraiden käytössä 30 huonetta, joista kaikista löytyy tarvittava mukavaan yöpymiseen.Vierailijat ovat tervetulleita aterioimaan hotelli -majoituskohteen moderniin ravintolaan, jossa tarjoillaan brittiläisiä ruokia. Majoitusvieraat ovat tervetulleita iltaisin rentoutumaan lounge-baariin. Vierailijat voivat myös käydä jossakin lähialueen lukuisista baareista ja kahviloista.Majoituspaikan sijainti tarjoaa mahdollisuuden tutustua lukuisiin nähtävyyskohteisiin vaivattomasti kävellen. Kielitaitoinen henkilökunta on myös valmiina jakamaan paikallistietoutta sekä auttamaan matkasuunnitelmien laatimisessa.

Karma Sanctum Soho room price & deals

ti 1.9
-
ke 2.9
Majoitustyyppi
Varauslinkki
Superior-huone, 1 twin-vuode
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
Deluxe-huone, 1 king-vuode
Deluxe-huone, 1 king-vuode
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
Deluxe-huone, 1 king-vuode
Deluxe-huone, 1 king-vuode
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
Deluxe-huone, 1 king-vuode
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
Kahden hengen, 1 king-vuode
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
King-huone, 1 king-vuode
King-huone, 1 king-vuode
King-huone, 1 king-vuode
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
King-huone, 1 king-vuode
King-huone, 1 king-vuode
King-huone, 1 king-vuode
King-huone, 1 king-vuode
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotelli Amenities & Facilities

  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Kahvinkeitin
  • Liikekeskus
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Taulu-tv
  • TV

Esteettömyys ja soveltuvuus

  • Koko yksikkö on esteetön
  • Hypoallergeeninen
  • Hypoallergeeninen tyyny
  • Savuton
  • Madallettu kylpyhuoneen pesuallas
  • Madallettu pesuallas
  • Höyhenetön tyyny
  • Erillinen tupakointialue
  • Lemmikit sovittavissa, lisäkulut mahdollisia.
  • Esteettömyys
  • Esteetön suihku
  • Hissi
  • Suihkutuoli
  • Pääsy hissillä
  • Esteetön kylpyamme
  • WC, jossa on käsituet
  • Pääsy hissillä yläkerroksiin

Perus

  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Internet
  • Palosammutin
  • Ilmaisia hygieniatuotteita
  • Savuhälyttimet
  • Lämmitys
  • Ilmastointi
  • Ilmainen langaton internet
  • Petivaatteet
  • Pyyhkeet
  • Sampoo
  • Adapteri
  • Vartalosaippua
  • Roskakoreja
  • Hoitoaine

Yleistä

  • Ikkunapaikka
  • Executive lounge -pääsy
  • Perhehuoneita
  • Kovapuu- ja parkettilattiat
  • Sisäpihanäkymä
  • Yhdistelmähuoneita saatavilla
  • Säilytystila saatavilla
  • Hiljainen katunäkymä
  • Oleskelualue
  • Tossut
  • Vuodesohva
  • Äänieristettyjä huoneita
  • Äänieristys
  • Puhelin

Ruokailu

  • Viinilaseja
  • Vedenkeitin
  • Erityisruokavalioita (pyynnöstä)
  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Ruoka voidaan tarvittaessa toimittaa vierasmajoitukseen
  • Minibaari
  • Välipalabaari
  • Aamiainen huoneessa
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Jääkaappi
  • Kahvinkeitin
  • Ruokailualue

Palvelut ja mukavuudet

  • Liikekeskus
  • Autonvuokraus
  • Herätyspalvelu
  • Concierge-palvelu
  • Kokous-/Bankettitilat
  • Huonepalvelu
  • Pääsy avainkortilla
  • Express-uloskirjautuminen
  • 24h-vastaanotto
  • Tallelokero
  • Vesipullo

Kylpyhuone

  • Hiustenkuivain
  • Kylpytakki
  • Oma kykpyhuone
  • Suihku
  • Suihkulakk
  • Kylpyamme
  • WC
  • Vessapaperia
  • Hammasharja
  • Suihkukaappi

Makuuhuone

  • Höyhentyyny
  • Taittosänky
  • Pistorasia lähellä sänkyä
  • Herätyskello
  • Vuodesohva
  • Vaatekaappi tai pukeutumistila

Terveys ja turvallisuus

  • Päivittäinen siivous
  • CCTV-turvakamera yleisissä tiloissa
  • CCTV-turvakamera kiinteistön ulkopuolella
  • 24 tunnin vartiointi
  • Ensiapupakkaus
  • Kassakaappi

Media ja viihde

  • Taulu-tv
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • Radio
  • TV
  • Älypuhelimen telakka

Pyykki

  • Pyykinpesuhuone
  • Silityspalvelu
  • Pyykki-/kuivapesupalvelu
  • Silitysrauta ja -lauta

Ulkoilma

  • Ulkotakka
  • Terassi/patio
  • Parveke

Työtila

  • Faksi/kopiokone
  • Kirjoituspöytä

Uima-allas ja kylpylä

  • Poreamme

Pysäköinti ja kuljetus

  • Pysäköinti

Tekemistä

  • Iltaviihde

Perheystävällinen

  • Lasten ateriat

Karma Sanctum Soho Reviews

8,4
Erittäin hyvä
921 todennettua arvostelua
Upea
446
Erittäin hyvä
173
Hyvä
136
OK
66
Kohtuullinen
41
Keskinkertainen
26
Heikko
33
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Karma Sanctum Soho room booking info

Sisään-/uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 12:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Frequently asked questions

  • Kuinka hotelli Karma Sanctum Soho vertautuu muihin 5-tähden hotellleihin kaupungissa Lontoo?

    5-tähden hotelleissa kaupungissa Lontoo (592 €/yö) ja hotellin Karma Sanctum Soho keskimääräisessä yöhinnassa (217 €/yö) on 375 €/yö ero keskivertohinnassa.

  • Kuinka kaukana majoituspaikka Karma Sanctum Soho on Lontoo London City lentoasema nähtävyydestä?

    Karma Sanctum Soho on 13,0 km päässä Lontoo London City lentoasema hotellilta. Ajomatka hotellilta Karma Sanctum Soho kentälle Lontoo London City lentoasema on yleensä 24 min. Voit tarvittaessa seurata liikenteen kehittymistä lähellä majoituspaikkaasi jos olet huolissasi ajan riittävyydestä.

  • Miten pääset sujuvasti majoituspaikasta Karma Sanctum Soho kentälle Lontoo London City lentoasema?

    Jos aiot vuokrata auton kentältä Lontoo London City lentoasema ajaaksesi hotellille, voit parkkeerata sen suoraan majoituspaikan Karma Sanctum Soho pysäköintipaikalle. Autonvuokraus alueella maksaa tyypillisesti 16 €/päivä perusmalliselle autolle. Toinen yleisempi vaihtoehto on ottaa taksi tai kimppakyytipalvelu lentokentältä Karma Sanctum Soho. Lontoo London City lentoasema on hotellia lähinnä oleva lentokenttä.

  • Onko Karma Sanctum Soho lemmikkiystävällinen majoitusvaihtoehto?

    Kyllä, lemmikkieläimet ovat sallittuja Karma Sanctum Soho hotellissa.

  • Onko majoituspaikassa Karma Sanctum Soho mahdollista syödä?

    Hotellissa Karma Sanctum Soho on ravintola, jota hotellivieraat voivat käyttää. Voit istua alas ravintolaan tai tilata ruokaa mukaan. Soita vastaanottoon numeroon +44 207 292 6100 tarkistaaksesi aukioloajat. Jos yövyt hotellissa Karma Sanctum Soho, olet tervetullut tilaamaan ruokaa hotellin huonepalvelusta.

  • Löytyykö majoituspaikasta Karma Sanctum Soho uima-allasta?

    Datamme mukaan majoituspaikassa Karma Sanctum Soho ei ole uima-allasta, mutta palveluita voidaan päivittää ilman, että niistä on muistettu kertoa meille. Voit tarkistaa asian vielä suoraan majoituspaikasta Karma Sanctum Soho soittamalla numeroon +44 207 292 6100.

  • Kuinka lähellä majoituspaikka Karma Sanctum Soho on kaupunginLontoo keskustaa?

    Kun yövyt majoituspaikassa Karma Sanctum Soho, sinun ja Lontoo keskustan välillä on matkaa vain 1,7 km. Matkalla kaupunkiin Lontoo muista piipahtaa myös katsastamassa Buckinghamin palatsi nähtävyyskohde ja kaupat sekä ravintolat.

  • Mikä on hotellin Karma Sanctum Soho puhelinnumero?

    Soita numeroon +44 207 292 6100, jos sinulla on Karma Sanctum Soho hotelliin tai majoitukseen yleisesti liittyviä kysymyksiä.

  • Tarjoaako Karma Sanctum Soho WiFi-internetyhteyden?

    Kyllä, Karma Sanctum Soho hotellissa on WiFi-internetyhteys hotellivieraiden käytettävissä.

  • Mihin aikaan hotellissa Karma Sanctum Soho on uloskirjautuminen?

    Voit suunnitella saapuvasi klo 15:00, koska sisäänkirjautuminen on siitä lähtien mahdollista. Uloskirjautumisaika on 12:00. Suosittelemme ilmoittamaan kaikista pyynnöistä mahdollisimman aikaisin vastaanottoon.

  • Onko hotellissa Karma Sanctum Soho pesulapalvelua?

    Kyllä, pesulapalvelut ovat asiakkaiden käytettävissä hotellissa Karma Sanctum Soho, Lontoo. Silitysrauta ja -lauta on myös saatavilla. Voit pyytää niitä vastaanotosta, jos niitä ei ole löydy huoneesta.

  • Mikä on etäisyys hotellilta Karma Sanctum Soho, Lontoo nähtävyyskohteeseen Buckinghamin palatsi?

  • Kuinka monen toimijan joukosta momondo etsii hotellia Lontoo?

    elokuuta 2026 alkaen 35 877 toimijaa on valittavissa hotellia Lontoo osiossa.

  • Milloin momondo on viimeksi päivittänyt hotellia Lontoo hinnat?

    hotellia Lontoo hinnat päivitetaan jokaisena päivänä.

Places of interest near Karma Sanctum Soho

Attractions in Lontoo, Englanti curated by momondo
Karma Sanctum Soho osoite: 20 Warwick Street, Lontoo, W1B 5ND

Top landmarks

  • Piccadilly Circus326 m
  • Leicester Square0.6 km
  • Trafalgar Square0.8 km
  • Charing Cross0.9 km
  • Central London0.9 km
  • Strand1.1 km
  • Buckinghamin palatsi1.2 km
  • Oxford Street1.2 km
  • British Museum1.2 km
  • Big Ben1.6 km
  • London Eye1.6 km
  • Palace of Westminster1.7 km

momondo’s favorite Lontoo hotels

Holiday Inn London - West By IHG

4 Portal Way, Lontoo

8,2
4 tähteä

104 €

St Athans Hotel

20 Tavistock Place, Lontoo

8,0
2 tähteä

102 €

Travelodge London City Road

1-23 City Road, Lontoo

7,8
2 tähteä

91 €

Montcalm Chilworth Townhouse, Paddington

55 Westbourne Terrace, Lontoo

8,1
5 tähteä

123 €

Zedwell Piccadilly Circus

1 Great Windmill Street Piccadilly Circus, Lontoo

7,8
3 tähteä

115 €

St Giles London A St Giles Hotel

12 Bedford Avenue, Lontoo

6,6
3 tähteä

98 €

Eurotraveller Hotel - Premier - Tower Bridge

194 - 202 Old Kent Road, Lontoo

8,1
3 tähteä

111 €

Central Park Hotel

49/67 Queensborough Terrace, Lontoo

7,2
3 tähteä

99 €

a&o London Docklands Riverside

265 Rotherhithe Street, Lontoo

7,2
3 tähteä

73 €

Nearby accommodation in Lontoo

Lontoon city

See more

The Z Hotel City

24 Fleet Street, Lontoo

7,8
3 tähteä

98 €

Katso hotellitarjouksia

Novotel London Tower Bridge

10 Pepys Street, Lontoo

8,7
4 tähteä

179 €

Katso hotellitarjouksia

Club Quarters Hotel London City

7 Gracechurch Street, Lontoo

8,6
4 tähteä

162 €

Katso hotellitarjouksia

Apex City of London Hotel

1 Seething Lane, Lontoo

9,0
4 tähteä

154 €

Katso hotellitarjouksia

The Chamberlain Hotel

130-135 Minories, Lontoo

8,9
4 tähteä

197 €

Katso hotellitarjouksia

The Montcalm at the Brewery London City

52 Chiswell Street, Lontoo

7,7
5 tähteä

134 €

Katso hotellitarjouksia

Leonardo Hotel London Aldgate - formerly Hotel Saint

9 Aldgate High Street, Lontoo

8,6
4 tähteä

163 €

Katso hotellitarjouksia

Tower Suites by Blue Orchid

Lontoo

8,6

176 €

Katso hotellitarjouksia

Large Studio Soho & Charing Cross Road

Apartment 1, First Floor, Greek Street, Lontoo

3 tähteä

199 €

Katso hotellitarjouksia

Charing Cross Urban Apartment

Lontoo

4,3

260 €

Katso hotellitarjouksia

Säästä rahaa, kun varaat hotelleja momondosta

Parhaat hotellitarjoukset

Parhaat hotellitarjoukset

Katso yli 3 miljoonan hotellien ja majoituspaikkojen tarjoukset yhdestä paikasta.

Ilmainen peruutus

Ilmainen peruutus

Käytä suodattimia löytääksesi majoituksia ilmaisella peruutuksella.

Miljoonia arvosteluja

Miljoonia arvosteluja

Tarkista asiakasarviot miljoonien todellisten vierasarvostelujen perusteella.

Hintavahdit

Hintavahdit

Etkö ole vielä valmis varaamaan? seurataksesi hintoja.

Helpompi tapa hallita matkaa kohteeseen Lontoo

Teemme aikataulujen, järjestämisen ja matkustamisen ystävien tai perheen kanssa erittäin helpoksi. Trips-palvelu on ilmainen – ja käytettävissä riippumatta siitä, mistä varaat.

Saat ilmoituksen, jos hinta laskee

Päivittäiset hinnanmuutokset postilaatikkoosi - hintavahtien avulla.
2 vierasta, 1 huone
ti 1.9
ke 2.9

Löydä parempia tuloksia majoitukselle kohteessa Lontoo