Super 8 by Wyndham Stafford

Loma-asunto: Baari/oleskelutila

2 tähteä
la 19.9
-
su 20.9
2 vierasta, 1 huone
Tarjoukset:
50 €
/Halvin hinta per yö
Huonetyyppi
Sivusto
Yhteensä per yö
King-huone, 1 king-vuode
50 €
Queen-huone, tuntematon vuodetyyppi
54 €
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
55 €
Tietoja
Huoneet
Palvelut
Arvostelut
Sijainti

About Super 8 by Wyndham Stafford, Stafford

Puhtaus
6,8
Mukavuus
6,2
Sijainti
6,6
Palvelut
5,5
Henkilökunta
7,1
Hinta-laatusuhde
5,9
Tämän motellin palveluihin kuuluu ravintola, baari/aulabaari ja kahvi-/teetarjoilu julkisissa tiloissa. Käytössäsi on ilmainen langaton internetyhteys julkisissa tiloissa, omatoiminen pysäköinti sekä ilmainen mukaan otettava aamiainen.Lisäksi majoituspaikassa on ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto. Pyyhkeiden vaihto on saatavilla pyynnöstä Super 8 by Wyndham Stafford tarjoaa 26 huonetta, joihin on kulku ulkokäytävän kautta ja joissa on hiustenkuivaaja. Käytössäsi on jääkaappi ja mikroaaltouuni. Kylpyhuoneista löytyy kylpyamme tai suihku. 42-tuumainen LED-televisio, satelliittikanavat. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluu työpöydät; ilmaiset paikallispuhelutovat myös tarjolla (voimassa saattaa olla rajoituksia). Silitysrauta/-lauta, pyyhkeiden vaihto ja lakanoiden vaihto ovat saatavilla pyynnöstä. Siivous on saatavilla päivittäin.

Property safety measures

Tehostettu siivous

Päivittäinen siivous, saniteettituotteita saatavilla enemmän.

Fyysisen etäisyyden käytännöt

Aulassa mahdollisuus fyysiseen etäisyyteen.

Kontaktiton sisään- ja uloskirjautuminen

Minimaalinen yhteys hotellin henkilökuntaan ja muihin vieraisiin.

Super 8 by Wyndham Stafford room price & deals

la 19.9
-
su 20.9
Majoitustyyppi
Varauslinkki
Standard-huone, 1 king-vuode
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
Queen-huone, tuntematon vuodetyyppi
Queen-huone, 1 queen-vuode
Queen-huone, 1 queen-vuode
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
Queen-huone, 1 queen-vuode
King-huone, 1 king-vuode
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
King-huone, 1 king-vuode
King-huone, 1 king-vuode
King-huone, 1 king-vuode
King-huone, 1 king-vuode
King-huone, 1 king-vuode
King-huone, 1 king-vuode
King-huone, 1 king-vuode
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotelli Amenities & Facilities

  • Baari/oleskelutila
  • Ilmainen langaton internet
  • Kahvila
  • Ilmainen pysäköinti
  • Taulu-tv
  • Lemmikit sovittavissa, lisäkulut mahdollisia.
  • Hiustenkuivain
  • 24h-vastaanotto
  • Mikroaaltouuni
  • Jääkaappi

Super 8 by Wyndham Stafford Reviews

6,1
OK
128 todennettua arvostelua
Upea
37
Erittäin hyvä
21
Hyvä
15
OK
11
Kohtuullinen
11
Keskinkertainen
10
Heikko
23
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Super 8 by Wyndham Stafford room booking info

Sisään-/uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 14:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 11:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Frequently asked questions

  • Kuinka kaukana majoituspaikka Super 8 by Wyndham Stafford on Washington Dulles Intl nähtävyydestä?

    Hotellin Super 8 by Wyndham Stafford etäisyys kentältä Washington Dulles Intl on 53,4 km. Ajomatka kentälle ja sieltä kaupunkiin on noin 1 t 39 min riippuen liikenteestä. Ota huomioon ruuhka-ajat varsinkin lähellä kaupunkialueita.

  • Miten pääset sujuvasti majoituspaikasta Super 8 by Wyndham Stafford kentälle Washington Dulles Intl?

    Jos etsit yksinkertaista tapaa päästä kentältä Washington Dulles Intl majoituskohteeseen Super 8 by Wyndham Stafford, harkitse taksin tai kimppakyytipalvelun tilaamista, joka voi vierailusi aikana kuljettaa sinua yöpymispaikkaan tai tarvittaessa ympäri kaupunkia.

  • Onko Super 8 by Wyndham Stafford lemmikkiystävällinen majoitusvaihtoehto?

    Super 8 by Wyndham Stafford sallii lemmikkieläimet.

  • Löytyykö majoituspaikasta Super 8 by Wyndham Stafford uima-allasta?

    Tällä hetkellä datamme näyttää, että majoituspaikassa Super 8 by Wyndham Stafford ei ole uima-allasta. Muutokset tarjottuihin palveluihin voivat kuitenkin olla mahdollisia. Saadaksesi varmasti ajankohtaista tietoa, soita suoraan majoituspaikkaan numeroon +1 540 659 9990.

  • Mikä on hotellin Super 8 by Wyndham Stafford puhelinnumero?

    Soita numeroon +1 540 659 9990, jos sinulla on Super 8 by Wyndham Stafford hotelliin tai majoitukseen yleisesti liittyviä kysymyksiä.

  • Tarjoaako Super 8 by Wyndham Stafford WiFi-internetyhteyden?

    Kyllä, Super 8 by Wyndham Stafford hotellissa on WiFi-internetyhteys hotellivieraiden käytettävissä.

  • Mihin aikaan hotellissa Super 8 by Wyndham Stafford on uloskirjautuminen?

    Hotellin Super 8 by Wyndham Stafford uloskirjautumisaika on 11:00. Myöhäinen uloskirjautuminen voi olla saatavilla pyynnöstä vastaanotossa.

  • Kuinka paljon maksaa huone hotellissa Super 8 by Wyndham Stafford?

    Keskimääräinen hinta yölle Super 8 by Wyndham Stafford hotellille on 73 €, mutta se voi olla niinkin alhainen kuin 63 €/yö. Huomioithan, että matkustuspäivät, huonetyyppi ja saatavuus voivat vaikuttaa hintoihin. Näet nykyiset tarjoukset kirjoittamalla päivämäärät yllä olevaan lomakkeeseen.

  • Kuinka monen toimijan joukosta momondo etsii hotellia Stafford?

    55 toimijaa on valittavissa hotellia Stafford syyskuuta 2026 alkaen.

  • Milloin momondo on viimeksi päivittänyt hotellia Stafford hinnat?

    hotellia Stafford hinnat päivitetään joka päivä.

momondo’s favorite Stafford hotels

Home2 Suites by Hilton Stafford Quantico

3051 Jefferson Davis Highway, Stafford, VA

9,0
3 tähteä

109 €

Courtyard by Marriott Stafford Quantico

375 Corporate Drive, Stafford, VA

8,8
3 tähteä

109 €

Hampton Inn Stafford/Quantico & Conference Center

2925 Jefferson Davis Highway, Stafford, VA

8,7
3 tähteä

97 €

Red Roof Inn & Suites Stafford, VA - Quantico

153 Garrisonville Road, Stafford, VA

7,7
2 tähteä

60 €

Holiday Inn Express Quantico - Stafford By IHG

15 Salisbury Drive, Stafford, VA

8,5
2 tähteä

79 €

Quality Inn & Suites Quantico

28 Greenspring Drive, Stafford, VA

6,6
2 tähteä

59 €

Staybridge Suites Quantico-Stafford By IHG

2996 Richmond Hwy., Stafford, VA

8,5
3 tähteä

97 €

Säästä rahaa, kun varaat hotelleja momondosta

Parhaat hotellitarjoukset

Parhaat hotellitarjoukset

Katso yli 3 miljoonan hotellien ja majoituspaikkojen tarjoukset yhdestä paikasta.

Ilmainen peruutus

Ilmainen peruutus

Käytä suodattimia löytääksesi majoituksia ilmaisella peruutuksella.

Miljoonia arvosteluja

Miljoonia arvosteluja

Tarkista asiakasarviot miljoonien todellisten vierasarvostelujen perusteella.

Hintavahdit

Hintavahdit

Etkö ole vielä valmis varaamaan? seurataksesi hintoja.

Helpompi tapa hallita matkaa kohteeseen Stafford

Teemme aikataulujen, järjestämisen ja matkustamisen ystävien tai perheen kanssa erittäin helpoksi. Trips-palvelu on ilmainen – ja käytettävissä riippumatta siitä, mistä varaat.

Saat ilmoituksen, jos hinta laskee

Päivittäiset hinnanmuutokset postilaatikkoosi - hintavahtien avulla.
2 vierasta, 1 huone
la 19.9
su 20.9

Löydä parempia tuloksia majoitukselle kohteessa Stafford