Piaohome Hotel

Loma-asunto: Ilmainen langaton internet

2 tähteä
to 9.7
-
pe 10.7
2 vierasta, 1 huone
Sivusto
Varaussivusto: Piaohome Hotel
Varaussivusto: Piaohome Hotel
Varaussivusto: Piaohome Hotel
Tietoja
Huoneet
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Euroopan paras matkasovellus 2023 -voittaja

Piaohome Hotel huonehinnat ja tarjoukset

to 9.7
-
pe 10.7

Hotelli Palvelut ja mukavuudet

  • Ilmainen langaton internet
  • Liikekeskus
  • 24h-vastaanotto
  • Kassakaappi
  • Ilmastointi
  • Savuttomia huoneita saatavilla
  • Hissi
  • Säilytystila saatavilla
  • Päivittäinen siivous

Esteettömyys ja soveltuvuus

  • Savuttomia huoneita saatavilla
  • Hissi

Terveys ja turvallisuus

  • Kassakaappi
  • Päivittäinen siivous

Palvelut ja mukavuudet

  • Liikekeskus
  • 24h-vastaanotto

Perus

  • Ilmainen langaton internet
  • Ilmastointi

Yleistä

  • Säilytystila saatavilla

Piaohome Hotel arvostelut

Piaohome Hotel huonevarauksen tiedot

Sisään-/uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 14:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 12:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Usein kysytyt kysymykset

  • Kuinka kaukana majoituspaikka Piaohome Hotel on Pekingin Capital kansainvälinen nähtävyydestä?

    Jos haluat siirtyä suoraan kentältä Pekingin Capital kansainvälinen majoituspaikkaan Piaohome Hotel, etäisyys näiden kahden välillä on 14,9 km ja ajomatkasi tulee olemaan noin 27 min.

  • Miten pääset sujuvasti majoituspaikasta Piaohome Hotel kentälle Pekingin Capital kansainvälinen?

    Jos etsit yksinkertaista tapaa päästä kentältä Pekingin Capital kansainvälinen majoituskohteeseen Piaohome Hotel, harkitse taksin tai kimppakyytipalvelun tilaamista, joka voi vierailusi aikana kuljettaa sinua yöpymispaikkaan tai tarvittaessa ympäri kaupunkia.

  • Löytyykö majoituspaikasta Piaohome Hotel uima-allasta?

    Datamme ei valitettavasti kerro onko majoituspaikassa Piaohome Hotel uima-allas. Suosittelemme soittamaan hotellin vastaanottoon saadaksesi vahvistuksen asiaan. Majoituspaikan Piaohome Hotel puhelinnumero on +86 152 1089 1868.

  • Mikä on hotellin Piaohome Hotel puhelinnumero?

    Jos sinulla on kysyttävää tai huolehdit yöpymisestäsi Piaohome Hotel majoituspaikassa, soita numeroon +86 152 1089 1868 puhuaksesi vastaanottovirkailijan kanssa.

  • Tarjoaako Piaohome Hotel WiFi-internetyhteyden?

    Kyllä, Piaohome Hotel hotellissa on WiFi-internetyhteys hotellivieraiden käytettävissä.

  • Mihin aikaan hotellissa Piaohome Hotel on uloskirjautuminen?

    Voit suunnitella saapuvasi klo 14:00, koska sisäänkirjautuminen on siitä lähtien mahdollista. Uloskirjautumisaika on 12:00. Suosittelemme ilmoittamaan kaikista pyynnöistä mahdollisimman aikaisin vastaanottoon.

  • Kuinka paljon maksaa huone hotellissa Piaohome Hotel?

    33 €/yö on hyvä keskihinta tällä hetkellä, vaikka jotkut käyttäjät ovat löytäneet jopa niinkin alhaisia tarjouksia kuin 23 €/yö. Hinnat voivat kuitenkin muuttua varaamasi vuodenajan, valitsemasi huonetyypin jne. mukaan. Täytä yllä oleva lomake saadaksesi matkatarjouksia.

  • Kuinka monen toimijan joukosta momondo etsii hotellia Peking?

    heinäkuuta 2026 alkaen 8 801 toimijaa on valittavissa hotellia Peking osiossa.

  • Milloin momondo on viimeksi päivittänyt hotellia Peking hinnat?

    hotellia Peking hinnat päivitetään päivittäin.

Nähtävyydet lähellä Piaohome Hotel

momondon tarkkaan valitsemat nähtävyydet Peking, Kiina
Piaohome Hotel osoite: Building 3 No. 19 Jiang Tai West Road, Peking 100016

Top-maamerkit

  • 798 Space1.9 km
  • Beijing City Centre8 km
  • Wangfujing-ostoskatu8.6 km
  • China National Convention Center9 km
  • The Imperial Garden of The Palace Museum9.1 km
  • Kielletty kaupunki9.5 km
  • Tiananmen10 km
  • Universidad Normal de Pekín10.3 km
  • Taivaan temppeli11.4 km
  • Happy Valley -huvipuisto11.4 km
  • Distrito Comercial Xidan12 km
  • Beijing Zoo13.1 km

momondon suosikkihotellit - Peking

Capital Airport International Hotel

No. 2 Huoyun Road, Capital, Peking

6,0
4 tähteä

22 €

Howard Johnson by Wyndham Paragon Hotel Beijing

18A Jianguomen Nei Avenue, Peking

9,0
4 tähteä

73 €

Cordis, Beijing Capital Airport By Langham Hospitality Group

No. 1 Yi Jing Road Terminal 3, Peking

8,7
5 tähteä

62 €

Hilton Beijing Wangfujing

8 Wangfujing East Street, Dongcheng, Peking

8,7
5 tähteä

149 €

Jianguo Hotel Beijing

5 Jianguo Men Wai da Jie, Chaoyang District, Peking

8,2
4 tähteä

55 €

Kuntai Royal Hotel

12 Chao Wai Street Yi Beijing, Peking

9,2
5 tähteä

66 €

Radegast Hotel Cbd Beijing

15 Guanghua Road, Chaoyang District, Peking

8,2
5 tähteä

66 €

Park Plaza Beijing Wangfujing

97 Jinbao Street, Dongcheng District, Peking

9,1
4 tähteä

96 €

Beijing International Hotel

9 Jianguo Mennei Street, Peking

8,9
5 tähteä

85 €

Majoitukset lähellä Peking

Shangri-La Beijing

29 Zizhuyuan Road, Peking

8,2
5 tähteä

105 €

Katso hotellitarjouksia

Aman Summer Palace

1 Gongmenqian Street Summer Palace, Peking

3 tähteä

490 €

Katso hotellitarjouksia

Holiday Inn Express Shangdi Beijing By IHG

no 33 Shangdi East Road, Peking

8,7
3 tähteä

52 €

Katso hotellitarjouksia

Xiyuan Hotel

1 Sanlihe Road, Peking

8,1
4 tähteä

67 €

Katso hotellitarjouksia

Beijing Yanshan Hotel

No.38a Zhongguancun Street, Peking

9,2
4 tähteä

78 €

Katso hotellitarjouksia

Crowne Plaza Beijing Zhongguancun By IHG

No.106 Zhi Chun Road, Peking

8,3
4 tähteä

96 €

Katso hotellitarjouksia

Park Plaza Beijing Science Park

25 Zhichun Road., Peking

8,6
4 tähteä

61 €

Katso hotellitarjouksia

Beijing Palace Garden Hotel Beiqing

No.5 Beiqing Road, Peking

9,0
5 tähteä

52 €

Katso hotellitarjouksia

Atour S Hotel Beijing Shangdi Qinghe High Speed Railway Station

No. 27, East Shangdi Road, Peking

9,0
5 tähteä

62 €

Katso hotellitarjouksia

DoubleTree by Hilton Beijing

168 Guang An Men Wai Avenue., Peking

8,3
5 tähteä

87 €

Katso hotellitarjouksia

Pan Pacific Beijing

No. 2 Huayuan Street, Peking

8,7
5 tähteä

117 €

Katso hotellitarjouksia

Le Joy Hotel Beijing

No.131B Xidan North Avenue, Peking

8,7
4 tähteä

90 €

Katso hotellitarjouksia

JW Marriott Hotel Beijing Central

No.18 Xuanwumenwai Street, Peking

8,7
5 tähteä

152 €

Katso hotellitarjouksia

Yanjing Hotel

No. 19 Fuxingmennei Avenue, Peking

8,7
5 tähteä

63 €

Katso hotellitarjouksia

The Westin Beijing Financial Street

9C Financial Street, Xicheng District, Peking

8,9
5 tähteä

154 €

Katso hotellitarjouksia

Grand Mercure Beijing Central

6 Xuanwumen Nei Avenue, Peking

8,5
4 tähteä

71 €

Katso hotellitarjouksia

Welight Hotel

No. 25 South St, Xinjiekou, Peking

9,0
4 tähteä

53 €

Katso hotellitarjouksia

Holiday Inn Beijing Temple Of Heaven By IHG

No. 1 Ding An Dong Li, Peking

8,5
4 tähteä

51 €

Katso hotellitarjouksia

Beijing Commercial Business Hotel

No.1 Yulinli, Youanmenwai, Peking

7,8
4 tähteä

52 €

Katso hotellitarjouksia

Wohkoon者行孙青年酒店北京南站店

北京市丰台区北甲地路6号院院玺萌丽苑7号楼三层, Peking

6,9

11 €

Katso hotellitarjouksia

Sheraton Beijing Lize Hotel

Building No.1, Compound No.8, Xiying Street, Fengtai District, Peking

8,9
5 tähteä

126 €

Katso hotellitarjouksia

99inn Selected (Beijing South Station Jiaomendong Metro Station)

2nd Floor, Building 12, Jiaomen Dongli, Peking

7,8
2 tähteä

20 €

Katso hotellitarjouksia

Zhuoya Garden Hotel

No. 5 Building, Juku Road 188th Courtyard, Fengtai District, Beijing, Peking

10,0
3 tähteä

24 €

Katso hotellitarjouksia

Lu Hong Hotel

Fangguyuan Erqu 16, Fangzhuang, Fengtai District, Peking

6,8
4 tähteä

50 €

Katso hotellitarjouksia

Orient-Anyi international Hotel

No.9 Shanhu Road, Wangzuo Town, Peking

8,2
5 tähteä

93 €

Katso hotellitarjouksia

Beijing Dream Inn Hotel

Building 1, No. 86 Liuxiang Road, Fengtai District, Beijing, China, Peking

7,9
3 tähteä

35 €

Katso hotellitarjouksia

Shijingshan

Näytä lisää

Wanda Realm Beijing

No.18a Shijingshan Road, Peking

8,1
5 tähteä

67 €

Katso hotellitarjouksia

Wanshang Garden Hotel

1 Yinhe Street, Peking

8,1
4 tähteä

50 €

Katso hotellitarjouksia

Vienna Hotel Beijing Shougang East Bajiao Amusement Park Metro Station

No.23 Shijingshan Road, Peking

3 tähteä

25 €

Katso hotellitarjouksia

Jingyan Hotel

29 Shijingshan Road, Peking

3 tähteä

51 €

Katso hotellitarjouksia

Shangri-La Shougang Park, Beijing

No. 68 Shijingshan Road, Peking

8,9
5 tähteä

112 €

Katso hotellitarjouksia

Hanting Hotel (Beijing Shijingshan Gucheng)

West Door of Jingkelong Supermarket,East Gucheng Street,Shijingshan District,Beijing, Peking

8,7
2 tähteä

31 €

Katso hotellitarjouksia

Holiday Inn Express Beijing Shijingshan Lakeview By IHG

68 Shijingshan Road Shijingsha, Peking

8,0
4 tähteä

47 €

Katso hotellitarjouksia

2-bedroom apartment with mountain view 8 minutes to the metro,most livable area

Peking

57 €

Katso hotellitarjouksia

Holiday Inn Express Beijing Shijingshan Parkview By IHG

No 68 Shijingshan Road, Peking

7,3
3 tähteä

38 €

Katso hotellitarjouksia

Säästä rahaa, kun varaat hotelleja momondosta

Parhaat hotellitarjoukset

Parhaat hotellitarjoukset

Katso yli 3 miljoonan hotellien ja majoituspaikkojen tarjoukset yhdestä paikasta.

Ilmainen peruutus

Ilmainen peruutus

Käytä suodattimia löytääksesi majoituksia ilmaisella peruutuksella.

Miljoonia arvosteluja

Miljoonia arvosteluja

Tarkista asiakasarviot miljoonien todellisten vierasarvostelujen perusteella.

Hintavahdit

Hintavahdit

Etkö ole vielä valmis varaamaan? seurataksesi hintoja.

Helpompi tapa hallita matkaa kohteeseen Peking

Teemme aikataulujen, järjestämisen ja matkustamisen ystävien tai perheen kanssa erittäin helpoksi. Trips-palvelu on ilmainen – ja käytettävissä riippumatta siitä, mistä varaat.

Saat ilmoituksen, jos hinta laskee

Päivittäiset hinnanmuutokset postilaatikkoosi - hintavahtien avulla.
2 vierasta, 1 huone
to 9.7
pe 10.7

Löydä parempia tuloksia majoitukselle kohteessa Peking