Perus
Esteettömyys ja soveltuvuus
Ruokailu
Kylpyhuone
Palvelut ja mukavuudet
Yleistä
Pyykki
Makuuhuone
Perheystävällinen
Pysäköinti ja kuljetus
Media ja viihde
Työtila
Ulkoilma
Terveys ja turvallisuus
Kylpylä
Kuntoilu
Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 14:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 12:00
Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.
5-tähden hotellit kaupungissa Krakova maksavat yleensä 132 €/yö, mutta Dwor Kosciuszko on tyypillisesti saatavilla 63 €/yö, ja se on saanut yhtä hyvä arvosteluja kuin kilpailijat.
Ajoetäisyys kentältä Krakova Krakov-Balice majoituspaikkaan Dwor Kosciuszko ja päinvastoin on 10,8 km kokonaisajoajan ollessa noin 20min. Ajoaika voi vaihdella vuorokaudenajan ja liikenteen mukaan.
Jos aiot vuokrata auton kentältä Krakova Krakov-Balice ajaaksesi hotellille, voit parkkeerata sen suoraan majoituspaikan Dwor Kosciuszko pysäköintipaikalle. Autonvuokraus alueella maksaa tyypillisesti 5 €/päivä perusmalliselle autolle. Toinen yleisempi vaihtoehto on ottaa taksi tai kimppakyytipalvelu lentokentältä Dwor Kosciuszko. Krakova Krakov-Balice on hotellia lähinnä oleva lentokenttä.
Dwor Kosciuszko toivottaa lemmikit tervetulleiksi majoituspaikkaan.
Kyllä, hotellissa Dwor Kosciuszko on ravintola, johon voit istua alas tai tilata ruokaa mukaan. Kaupungista Krakova löytyy myös muita ruokavaihtoehtoja niille, jotka etsivät jotain erilaista. Yksi helpoimmista ruokailuvaihtoehdoista kaupungissa Krakova vierailevilla ja hotellissa Dwor Kosciuszko asusteleville on huonepalvelu, joka on tarjolla kaikille hotellivieraille.
Tällä hetkellä datamme näyttää, että majoituspaikassa Dwor Kosciuszko ei ole uima-allasta. Muutokset tarjottuihin palveluihin voivat kuitenkin olla mahdollisia. Saadaksesi varmasti ajankohtaista tietoa, soita suoraan majoituspaikkaan numeroon +48 126 141 441.
Saat yhteyttä majoituspaikkaan soittamalla numeroon +48 126 141 441.
Kyllä, Dwor Kosciuszko hotellissa on WiFi-internetyhteys hotellivieraiden käytettävissä.
Majoituspaikan Dwor Kosciuszko asiakkaille on tarjolla kuntokeskus.
Hotellin uloskirjautumisaika on 12:00. Huomioi tämä tehdessäsi suunnitelmia ennen lähtöä, jotta voit välttyä lisämaksuilta tai muilta toimenpiteiltä.
Vieraat voivat tällä hetkellä odottaa maksavansa keskimäärin 78 € yöstä hotellissa Dwor Kosciuszko, Krakova. Kirjoita toivomasi matkapäivämäärät yllä olevaan lomakkeeseen öytääksesi tarjouksia alkaen 54 € per yö.
Kyllä, hotellissa Dwor Kosciuszko on pesulapalvelu saatavilla. Vieraat voivat myös hyödyntää majoituspaikasta löytyvää silitysrautaa ja -lautaa joko huoneessa tai pyykinpesutilassa.
Valittavissa olevien toimijoiden määrä hotellia Krakova osiossa on 6 226 helmikuuta 2025 alkaen.
hotellia Krakova hinnat päivitetaan jokaisena päivänä.
Dwor Kosciuszko osoite: Ul. Papiernicza 3, 31-221 Krakow, Malopolskie
Podgórze
Näytä lisää