NH Collection Prague

Loma-asunto: Sisäuima-allas

4 tähteä
ke 16.9
-
to 17.9
2 vierasta, 1 huone
Tarjoukset:
47 €
/Halvin hinta per yö
Huonetyyppi
Sivusto
Yhteensä per yö
Superior-huone, 1 twin-vuode
47 €
Superior-huone, 1 king-vuode
64 €
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
71 €
Tietoja
Huoneet
Palvelut
Arvostelut
Sijainti

NH Collection Prague room price & deals

ke 16.9
-
to 17.9
Majoitustyyppi
Varauslinkki
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
Superior-huone, 1 twin-vuode
Superior-huone, 1 king-vuode
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
Superior-huone, 2 twin-vuodetta
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
Superior-huone, 2 twin-vuodetta
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
King-huone, 1 king-vuode
King-huone, 1 king-vuode
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotelli Amenities & Facilities

  • Sisäuima-allas
  • Kuntokeskus
  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Kahvinkeitin
  • Liikekeskus
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla

Palvelut ja mukavuudet

  • Pankkiautomaatti
  • Liikekeskus
  • Autonvuokraus
  • Herätyspalvelu
  • Concierge-palvelu
  • Valuutanvaihto
  • Kokous-/Bankettitilat
  • Huonepalvelu
  • Opastetun kierroksen tiski
  • Pääsy avaimella
  • Pääsy avainkortilla
  • Express-uloskirjautuminen
  • 24h-vastaanotto
  • Tallelokero
  • Vesipullo

Perus

  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Internet
  • Palosammutin
  • Ilmaisia hygieniatuotteita
  • Savuhälyttimet
  • Lämmitys
  • Ilmastointi
  • Ilmainen langaton internet
  • Petivaatteet
  • Pyyhkeet
  • Sampoo
  • Vartalosaippua
  • Roskakoreja
  • Hoitoaine

Esteettömyys ja soveltuvuus

  • Hypoallergeeninen
  • Hypoallergeeninen tyyny
  • Savuton
  • Höyhenetön tyyny
  • Lemmikit sovittavissa, lisäkulut mahdollisia.
  • Esteettömyys
  • Hissi
  • Pääsy hissillä
  • Esteetön pysäköinti
  • Allergiahuone
  • WC, jossa on käsituet

Ruokailu

  • Viinilaseja
  • Vedenkeitin
  • Erityisruokavalioita (pyynnöstä)
  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Ruoka voidaan tarvittaessa toimittaa vierasmajoitukseen
  • Minibaari
  • Aamiainen huoneessa
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Kahvinkeitin
  • Ruokapöytä

Yleistä

  • Perhehuoneita
  • Näkymä puutarhaan
  • Yhdistelmähuoneita saatavilla
  • Lokerot
  • Säilytystila saatavilla
  • Oleskelualue
  • Vuodesohva
  • Äänieristettyjä huoneita
  • Puhelin
  • Kokolattiamatto

Kylpyhuone

  • Korotettu WC-istuin
  • Hiustenkuivain
  • Kylpytakki
  • Oma kykpyhuone
  • Suihku
  • Suihkulakk
  • Kylpyamme
  • WC
  • Vessapaperia

Uima-allas ja kylpylä

  • Lämmitetty uima-allas
  • Kylpylä
  • Poreamme
  • Sisäuima-allas
  • Allaspyyhkeet
  • Höyrysauna
  • Hieronta
  • Sauna

Pysäköinti ja kuljetus

  • Pysäköinti
  • Lentokenttäkuljetus (lisämaksu)
  • Yksityinen pysäköinti
  • Kuljetuspalvelu (lisämaksullinen)
  • Sähköauton latausasema

Media ja viihde

  • Taulu-tv
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • Suoratoistopalvelu
  • Radio
  • TV

Pyykki

  • Pyykinpesuhuone
  • Silityspalvelu
  • Pyykki-/kuivapesupalvelu
  • Silitysrauta ja -lauta
  • Kuivausrumpu

Terveys ja turvallisuus

  • Päivittäinen siivous
  • CCTV-turvakamera yleisissä tiloissa
  • CCTV-turvakamera kiinteistön ulkopuolella
  • 24 tunnin vartiointi
  • Ensiapupakkaus

Perheystävällinen

  • Pinnasänky saatavilla
  • Lasten ateriat
  • Lapsiystävällinen buffet

Ulkoilma

  • Puutarha
  • Terassi/patio

Makuuhuone

  • Vaateteline
  • Vaatekaappi tai pukeutumistila

Työtila

  • Faksi/kopiokone
  • Kirjoituspöytä

Tekemistä

  • Pyörävuokraus
  • Golf

Kuntoilu

  • Kuntokeskus
  • Tennis

NH Collection Prague Reviews

8,7
Erittäin hyvä1433 todennettua arvostelua

NH Collection Prague room booking info

Sisään-/uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 12:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Frequently asked questions

  • Kuinka hotelli NH Collection Prague vertautuu muihin 4-tähden hotellleihin kaupungissa Praha?

    4-tähden hotelleissa kaupungissa Praha (174 €/yö) ja hotellin NH Collection Prague keskimääräisessä yöhinnassa (82 €/yö) on 91 €/yö ero keskivertohinnassa.

  • Kuinka kaukana majoituspaikka NH Collection Prague on Praha Václav Havel nähtävyydestä?

    Hotellin NH Collection Prague etäisyys kentältä Praha Václav Havel on 10,1 km. Ajomatka kentälle ja sieltä kaupunkiin on noin 18 min riippuen liikenteestä. Ota huomioon ruuhka-ajat varsinkin lähellä kaupunkialueita.

  • Miten pääset sujuvasti majoituspaikasta NH Collection Prague kentälle Praha Václav Havel?

    Majoituspaikka NH Collection Prague tarjoaa vieraille pysäköinnin, joten harkitse auton vuokraamista hintaan 9 €/päivä ja pysäköi vuokra-autosi hotellille. Sinulla olisi mahdollisuus liikkua ympäriinsä vieraillessasi kaupungissa Praha. Toinen yleisempi vaihtoehto on ottaa taksi tai kimppakyytipalvelu lentokentältä NH Collection Prague. Praha Václav Havel on hotellia lähinnä oleva lentokenttä.

  • Onko NH Collection Prague lemmikkiystävällinen majoitusvaihtoehto?

    Kyllä, lemmikkieläimet ovat sallittuja NH Collection Prague hotellissa.

  • Onko majoituspaikassa NH Collection Prague mahdollista syödä?

    Majoituspaikassa NH Collection Prague on ravintola paikan päällä, jossa hotellivieraat ja muut voivat aterioida. Kysy vastaanotosta ravintolan aukioloaikoja tai soita suoraan majoituspaikkaan NH Collection Prague numeroon +420 220 312 111. Hotellin NH Collection Prague henkilökunta toivottaa vieraat tervetulleeksi tilaamaan ruokaa huonepalvelusta suoraan omiin huoneisiin.

  • Löytyykö majoituspaikasta NH Collection Prague uima-allasta?

    Kyllä, majoituspaikassa NH Collection Prague on uima-allas, jota asiakkaat voivat käyttää. Tyypillisesti hotellin uima-altaiden aukioloajoissa on rajoituksia, joten muista kysyä vastaanotosta altaan käyttöön liittyvistä ohjeistuksista.

  • Mikä on hotellin NH Collection Prague puhelinnumero?

    Jos tarvitset hotellin NH Collection Prague henkilökunnan apua soita numeroon +420 220 312 111.

  • Tarjoaako NH Collection Prague WiFi-internetyhteyden?

    Kyllä, NH Collection Prague hotellissa on WiFi-internetyhteys hotellivieraiden käytettävissä.

  • Onko majoituspaikassa NH Collection Prague yöpyville vieraille tarjolla kuntosali tai kuntokeskus?

    Majoituspaikassa NH Collection Prague on kuntosali vieraiden käytössä. Jotkut kuntosalit hotelleissa eivät ole auki ympäri vuorokauden, joten aukioloajat on parasta tarkistaa vastaanottovirkailijalta sisäänkirjautumisen yhteydessä.

  • Mihin aikaan hotellissa NH Collection Prague on uloskirjautuminen?

    Hotellin NH Collection Prague vaatima uloskirjautumisaika on 12:00. Sisäänkirjautuminen voi olla mahdollista alkaen 15:00. Kaikki erityispyynnöt tulee tehdä conciergen kautta.

  • Kuinka paljon maksaa huone hotellissa NH Collection Prague?

    Keskimääräinen hinta yölle NH Collection Prague hotellille on 140 €, mutta se voi olla niinkin alhainen kuin 68 €/yö. Huomioithan, että matkustuspäivät, huonetyyppi ja saatavuus voivat vaikuttaa hintoihin. Näet nykyiset tarjoukset kirjoittamalla päivämäärät yllä olevaan lomakkeeseen.

  • Onko hotellissa NH Collection Prague pesulapalvelua?

    Pesulapalvelut ovat saatavilla NH Collection Prague hotellissa. Ota yhteyttä vastaanottoon saadaksesi lisätietoja. Voit jättää matkasilitysraudan kotiin ja käyttää majoituspaikasta löytyvää silitysrautaa.

  • Kuinka monen toimijan joukosta momondo etsii hotellia Praha?

    Valittavissa olevien toimijoiden määrä hotellia Praha osiossa on 6 244 syyskuuta 2026 alkaen.

  • Milloin momondo on viimeksi päivittänyt hotellia Praha hinnat?

    hotellia Praha hinnat päivitetään päivittäin.

Places of interest near NH Collection Prague

Attractions in Praha, Tšekin tasavalta curated by momondo

NH Collection Prague osoite: Mozartova 261/1, 150 00 Praha, Prague Region

Top-maamerkit

Tančící dům1,3 km
Kampa1,6 km
Vyšehrad1,8 km
Wallensteinin palatsi2,2 km
Pyhän Vituksen katedraali2,2 km
Prahan linna2,2 km

momondo’s favorite Praha hotels

Charles Bridge Palace

Anenské Námestí 203/1, Praha, Prague Region

8,9
4 tähteä

94 €

Hotel Bologna

Konviktska 263/5, Praha, Prague Region

8,5
4 tähteä

79 €

Don Giovanni Hotel Prague - Great Hotels of The World

Vinohradska 157a, Praha, Prague Region

9,2
4 tähteä

67 €

Plus Prague Hostel

Privozni 1, Praha, Prague Region

8,0
3 tähteä

21 €

Hotel Elysee

Vaclavske Namesti 43, Praha, Prague Region

8,5
4 tähteä

66 €

ibis Praha Wenceslas Square

Katerinska 36, Praha, Prague Region

8,3
3 tähteä

66 €

Hotel Ariston & Ariston Patio

Seifertova 65, Praha, Prague Region

8,3
4 tähteä

58 €

Prague Star Hotel

Ve Smečkách 12, Praha, Prague Region

8,4
4 tähteä

58 €

Clarion Congress Hotel Prague

Freyova 33, Praha, Prague Region

9,2
4 tähteä

95 €

Nearby accommodation in Praha

Prague 10

See more

a&o Prague Rhea

V Uzlabine 3068/19, Praha, Prague Region

7,5
3 tähteä

31 €

Katso hotellitarjouksia

Penzion U sv Krystofa

Záběhlická 72/60, Praha, Prague Region

9,2
3 tähteä

75 €

Katso hotellitarjouksia

Hotel Uno Prague

Stechovicka 2296, Praha, Prague Region

8,9
4 tähteä

46 €

Katso hotellitarjouksia

Comfort Hotel Prague City East

Becvarova 14, Praha, Prague Region

8,6
3 tähteä

69 €

Katso hotellitarjouksia

Hotel Astra

Mukarovská 1740/22, Praha, Prague Region

8,0
3 tähteä

39 €

Katso hotellitarjouksia

Hotel Baroko

Tomsova 11/13, Praha, Prague Region

9,0
3 tähteä

110 €

Katso hotellitarjouksia

Hotel Peko

Brtnická 713/1, Praha, Prague Region

8,2
3 tähteä

63 €

Katso hotellitarjouksia

Ubytování nad kostelem

Praha, Prague Region

8,9

40 €

Katso hotellitarjouksia

Near city center flat

Praha, Prague Region

5,7

40 €

Katso hotellitarjouksia

Prague 22

See more

Hotel U Karla

Kresinska 155, Praha, Prague Region

9,0
3 tähteä

90 €

Katso hotellitarjouksia

Praha 1

See more

Ea Hotel Jeleni Dvur Prague Castle

Jeleni 197, Praha, Prague Region

7,6
3 tähteä

57 €

Katso hotellitarjouksia

Lindner Hotel Prague Castle

Strahovska 128, Praha, Prague Region

8,5
4 tähteä

116 €

Katso hotellitarjouksia

Hotel Monastery

Strahovske Nadvori 13, Praha, Prague Region

9,2
4 tähteä

91 €

Katso hotellitarjouksia

Hotel Golden Star

Nerudova 48, Historical Centre, Praha, Prague Region

9,3
4 tähteä

102 €

Katso hotellitarjouksia

Hotel Questenberg

Uvoz 15/155, Praha, Prague Region

9,1
4 tähteä

83 €

Katso hotellitarjouksia

Hotel Loreta

Loretánské Nám.8, Praha, Prague Region

9,3
3 tähteä

70 €

Katso hotellitarjouksia

Spa Beerland Chateaux - At Golden Pear

3 Nový Svet, Praha, Prague Region

8,4
3 tähteä

78 €

Katso hotellitarjouksia

The King Charles

Uvoz 4, Praha, Prague Region

8,8
4 tähteä

82 €

Katso hotellitarjouksia

Aparthotel Tycho de Brahe

Novy Svet 1, Praha, Prague Region

8,3
4 tähteä

103 €

Katso hotellitarjouksia

Praha 18

See more

Blue Orange Resort

676 Tupolevova, Praha, Prague Region

7,9
4 tähteä

77 €

Katso hotellitarjouksia

We Hotel Expo Prague

Beranových, Praha, Prague Region

8,1
2 tähteä

63 €

Katso hotellitarjouksia

Hotel & Hostel Letov

Beranových 65, Praha, Prague Region

7,8
1 tähti

80 €

Katso hotellitarjouksia

Sun-House Pension - ParkingFree Limited spaces-

Touzimska 41, Praha, Prague Region

8,3
3 tähteä

71 €

Katso hotellitarjouksia

Säästä rahaa, kun varaat hotelleja momondosta

Parhaat hotellitarjoukset

Parhaat hotellitarjoukset

Katso yli 3 miljoonan hotellien ja majoituspaikkojen tarjoukset yhdestä paikasta.

Ilmainen peruutus

Ilmainen peruutus

Käytä suodattimia löytääksesi majoituksia ilmaisella peruutuksella.

Miljoonia arvosteluja

Miljoonia arvosteluja

Tarkista asiakasarviot miljoonien todellisten vierasarvostelujen perusteella.

Hintavahdit

Hintavahdit

Etkö ole vielä valmis varaamaan? seurataksesi hintoja.

Helpompi tapa hallita matkaa kohteeseen Praha

Teemme aikataulujen, järjestämisen ja matkustamisen ystävien tai perheen kanssa erittäin helpoksi. Trips-palvelu on ilmainen – ja käytettävissä riippumatta siitä, mistä varaat.

Saat ilmoituksen, jos hinta laskee

Päivittäiset hinnanmuutokset postilaatikkoosi - hintavahtien avulla.
2 vierasta, 1 huone
ke 16.9
to 17.9