Mariana Home

2 tähteä
ma 3.8
-
ti 4.8
2 vierasta, 1 huone
Sivusto
Varaussivusto: Mariana Home
Varaussivusto: Mariana Home
Varaussivusto: Mariana Home
Tietoja
Huoneet
Arvostelut
Sijainti

Mariana Home huonehinnat ja tarjoukset

ma 3.8
-
ti 4.8

Mariana Home arvostelut

7,4
Hyvä
76 todennettua arvostelua
Upea
22
Erittäin hyvä
12
Hyvä
16
OK
8
Kohtuullinen
9
Keskinkertainen
4
Heikko
4
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Mariana Home huonevarauksen tiedot

Sisään-/uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 12:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 10:30

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Usein kysytyt kysymykset

  • Löytyykö majoituspaikasta Mariana Home uima-allasta?

    Tällä hetkellä datamme näyttää, että majoituspaikassa Mariana Home ei ole uima-allasta. Muutokset tarjottuihin palveluihin voivat kuitenkin olla mahdollisia. Saadaksesi varmasti ajankohtaista tietoa, soita suoraan majoituspaikkaan numeroon +51 961 335 710.

  • Mikä on hotellin Mariana Home puhelinnumero?

    Jos sinulla on kysyttävää Mariana Home hotellista tai varauksestasi, soita suoraan vastaanottoon numeroon +51 961 335 710.

  • Mihin aikaan hotellissa Mariana Home on uloskirjautuminen?

    Hotellin Mariana Home uloskirjautumisaika on 10:30. Myöhäinen uloskirjautuminen voi olla saatavilla pyynnöstä vastaanotossa.

  • Kuinka monen toimijan joukosta momondo etsii hotellia Machu Picchu?

    heinäkuuta 2026 alkaen 295 toimijaa on valittavissa hotellia Machu Picchu osiossa.

  • Milloin momondo on viimeksi päivittänyt hotellia Machu Picchu hinnat?

    hotellia Machu Picchu hinnat päivitetään päivittäin.

Nähtävyydet lähellä Mariana Home

momondon tarkkaan valitsemat nähtävyydet Machu Picchu, Peru
Mariana Home osoite: Calle Winaywaina 115, Machu Picchu 084

Top-maamerkit

  • Aguas Calientes Hot Springs0.6 km
  • Mt. Putucusi1.4 km
  • Museo Manuel Chávez Ballon1.8 km
  • Inti Punku1.9 km
  • Huayna Picchu2.5 km
  • Machu Picchu2.5 km
  • Temple of the Sun2.6 km
  • Temple of the Moon2.6 km
  • Temple of the Three Windows2.6 km
  • Inca Bridge2.7 km
  • The Ruins of Intipata3.9 km
  • Winay Wayna4.3 km

momondon suosikkihotellit - Machu Picchu

El MaPi by Inkaterra

109 Pachacutec Ave., Machu Picchu

7,7
4 tähteä

159 €

Pakarina Hotel

Avenida Pachacuteq, 803, Machu Picchu

8,2
3 tähteä

25 €

Hotel Taypikala Machupicchu

Av. Pachacutec #808, Machu Picchu

8,3
4 tähteä

70 €

SUMAQ Machu Picchu Hotel

Av. Hermanos Ayar Mz. 1 Lote 3, Machu Picchu

8,3
4 tähteä

539 €

Belmond Sanctuary Lodge

Carretera Hiram Bingham km 7.5, Machu Picchu, Cusco, Peru, Machu Picchu

9,1
5 tähteä

1903 €

Säästä rahaa, kun varaat hotelleja momondosta

Parhaat hotellitarjoukset

Parhaat hotellitarjoukset

Katso yli 3 miljoonan hotellien ja majoituspaikkojen tarjoukset yhdestä paikasta.

Ilmainen peruutus

Ilmainen peruutus

Käytä suodattimia löytääksesi majoituksia ilmaisella peruutuksella.

Miljoonia arvosteluja

Miljoonia arvosteluja

Tarkista asiakasarviot miljoonien todellisten vierasarvostelujen perusteella.

Hintavahdit

Hintavahdit

Etkö ole vielä valmis varaamaan? seurataksesi hintoja.

Helpompi tapa hallita matkaa kohteeseen Machu Picchu

Teemme aikataulujen, järjestämisen ja matkustamisen ystävien tai perheen kanssa erittäin helpoksi. Trips-palvelu on ilmainen – ja käytettävissä riippumatta siitä, mistä varaat.

Saat ilmoituksen, jos hinta laskee

Päivittäiset hinnanmuutokset postilaatikkoosi - hintavahtien avulla.
2 vierasta, 1 huone
ma 3.8
ti 4.8