Islanda Hideaway Resort

Loma-asunto: Yksityinen ranta

4 tähteä
pe 4.9
-
la 5.9
2 vierasta, 1 huone
Tarjoukset:
50 €
/Halvin hinta per yö
Huonetyyppi
Sivusto
Yhteensä per yö
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
50 €
Deluxe-huone, 2 twin-vuodetta
58 €
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
76 €
Tietoja
Huoneet
Palvelut
Arvostelut
Sijainti

Islanda Hideaway Resort room price & deals

pe 4.9
-
la 5.9
Majoitustyyppi
Varauslinkki
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
Deluxe-huone, 2 twin-vuodetta
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
Kahden hengen, 1 parivuode
Kahden hengen, 1 parivuode
Kahden hengen, 1 twin-vuode
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotelli Amenities & Facilities

  • Yksityinen ranta
  • Snorklaus
  • Ulkouima-allas
  • Kuntokeskus
  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Kahvinkeitin

Perus

  • Ilmainen langaton internet
  • Internet
  • Pyyhkeet
  • Tuuletin
  • Palosammutin
  • Ilmaisia hygieniatuotteita
  • Sampoo
  • Vartalosaippua
  • Ilmastointi
  • Roskakoreja

Tekemistä

  • Ekoturismi
  • Pyörävuokraus
  • Kalastus
  • Melonta
  • Pyöräily
  • Sukeltaminen
  • Sukellus
  • Snorklaus
  • Ruoanlaittokurssit

Yleistä

  • Perhehuoneita
  • Merinäkymä
  • Oleskelualue
  • Näkymä puutarhaan
  • Tossut
  • Yhdistelmähuoneita saatavilla
  • Vuodesohva
  • Puhelin
  • Säilytystila saatavilla

Palvelut ja mukavuudet

  • Liikekeskus
  • Herätyspalvelu
  • Tallelokero
  • Valuutanvaihto
  • Kokous-/Bankettitilat
  • Huonepalvelu
  • Opastetun kierroksen tiski
  • Vesipullo
  • 24h-vastaanotto

Kylpyhuone

  • Suihku
  • Suihkulakk
  • Kylpyamme
  • Hiustenkuivain
  • WC
  • Vessapaperia
  • Hammasharja
  • Kylpytakki

Ulkoilma

  • Terassi/patio
  • Rantapyyhkeet
  • Grilli
  • Parveke
  • Piknikalue
  • Yksityinen ranta
  • Puutarha

Ruokailu

  • Vedenkeitin
  • Välipalabaari
  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Jääkaappi
  • Kahvinkeitin

Media ja viihde

  • Taulu-tv
  • Kirjasto
  • Jaettu oleskelutila/TV-alue
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • TV
  • DVD-soitin

Uima-allas ja kylpylä

  • Suolaisen veden uima-allas
  • Hieronta
  • Kylpylä
  • Ulkouima-allas
  • Allas näköalalla

Terveys ja turvallisuus

  • Päivittäinen siivous
  • CCTV-turvakamera yleisissä tiloissa
  • 24 tunnin vartiointi
  • Kassakaappi

Perheystävällinen

  • Pinnasänky saatavilla
  • Kirjat, DVD, lastenmusiikki
  • Lastenallas
  • Lasten ateriat

Pysäköinti ja kuljetus

  • Lentokenttäkuljetus (lisämaksu)
  • Kuljetuspalvelu (lisämaksullinen)

Esteettömyys ja soveltuvuus

  • Savuttomia huoneita saatavilla
  • Erillinen tupakointialue

Pyykki

  • Pyykinpesuhuone
  • Pyykki-/kuivapesupalvelu

Makuuhuone

  • Herätyskello
  • Vuodesohva

Työtila

  • Kirjoituspöytä

Kuntoilu

  • Kuntokeskus

Islanda Hideaway Resort Reviews

9,0
Upea
1588 todennettua arvostelua
Upea
1030
Erittäin hyvä
258
Hyvä
118
OK
68
Kohtuullinen
40
Keskinkertainen
26
Heikko
48
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Islanda Hideaway Resort room booking info

Sisään-/uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 14:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 12:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Frequently asked questions

  • Kuinka hotelli Islanda Hideaway Resort vertautuu muihin 4-tähden hotellleihin kaupungissa Krabi?

    4-tähden hotelleissa kaupungissa Krabi (95 €/yö) ja hotellin Islanda Hideaway Resort keskimääräisessä yöhinnassa (55 €/yö) on 40 €/yö ero keskivertohinnassa.

  • Kuinka kaukana majoituspaikka Islanda Hideaway Resort on Krabi nähtävyydestä?

    Hotellin Islanda Hideaway Resort etäisyys kentältä Krabi on 10,7 km. Ajomatka kentälle ja sieltä kaupunkiin on noin 19 min riippuen liikenteestä. Ota huomioon ruuhka-ajat varsinkin lähellä kaupunkialueita.

  • Miten pääset sujuvasti majoituspaikasta Islanda Hideaway Resort kentälle Krabi?

    Erittäin suosittu vaihtoehto matkustajille, jotka yöpyvät hotellissa Islanda Hideaway Resort on ottaa taksi tai käyttää kimppakyytipalvelua lähimmiltä kentältä Krabi suoraan hotellille.

  • Onko majoituspaikassa Islanda Hideaway Resort mahdollista syödä?

    Kyllä, hotellissa Islanda Hideaway Resort on ravintola, johon voit istua alas tai tilata ruokaa mukaan. Kaupungista Krabi löytyy myös muita ruokavaihtoehtoja niille, jotka etsivät jotain erilaista. Jos yövyt hotellissa Islanda Hideaway Resort, olet tervetullut tilaamaan ruokaa hotellin huonepalvelusta.

  • Löytyykö majoituspaikasta Islanda Hideaway Resort uima-allasta?

    Joo. Monet momondo-käyttäjät, jotka matkustavat kaupunkiin Krabi etsivät erityisesti hotelleja, joissa on uima-allas. Majoituspaikassa Islanda Hideaway Resort voi olla uima-altaan käyttöä koskevia sääntöjä ja ohjeistusta, joten muista kysyä vastaanotosta esimerkiksi uima-altaan aukioloajoista.

  • Mikä on hotellin Islanda Hideaway Resort puhelinnumero?

    Jos tarvitset hotellin Islanda Hideaway Resort henkilökunnan apua soita numeroon +66 75 631 770.

  • Tarjoaako Islanda Hideaway Resort WiFi-internetyhteyden?

    Kyllä, Islanda Hideaway Resort hotellissa on WiFi-internetyhteys hotellivieraiden käytettävissä.

  • Onko majoituspaikassa Islanda Hideaway Resort yöpyville vieraille tarjolla kuntosali tai kuntokeskus?

    Kyllä. Islanda Hideaway Resort on hyvä paikka yöpymiselle jos etsit hotellia, jossa on kuntokeskus.

  • Mihin aikaan hotellissa Islanda Hideaway Resort on uloskirjautuminen?

    Voit suunnitella saapuvasi klo 14:00, koska sisäänkirjautuminen on siitä lähtien mahdollista. Uloskirjautumisaika on 12:00. Suosittelemme ilmoittamaan kaikista pyynnöistä mahdollisimman aikaisin vastaanottoon.

  • Kuinka paljon maksaa huone hotellissa Islanda Hideaway Resort?

    Hinta vaihtelee valitsemasi huonetyypin ja matkapäivien mukaan. Keskihinta per yö hotellissa Islanda Hideaway Resort, Krabi on 82 €, mutta saatat löytää upeita tarjouksia niinkin alhaiseen hintaan kuin 52 €. Löydät hintoja matkallesi yllä olevasta lomakkeesta.

  • Onko hotellissa Islanda Hideaway Resort pesulapalvelua?

    Kyllä, hotellissa Islanda Hideaway Resort on pesulapalvelu saatavilla.

  • Kuinka monen toimijan joukosta momondo etsii hotellia Krabi?

    Valittavissa olevien toimijoiden määrä hotellia Krabi osiossa on 1 207 elokuuta 2026 alkaen.

  • Milloin momondo on viimeksi päivittänyt hotellia Krabi hinnat?

    hotellia Krabi hinnat päivitetään joka päivä.

Places of interest near Islanda Hideaway Resort

Attractions in Krabi, Thaimaa curated by momondo
Islanda Hideaway Resort osoite: 177 Moo 3 Klong Prasong Koh Klang, Krabi 81000

Top landmarks

  • Krabi River4.7 km
  • Thara Park5.5 km
  • Klong Jilad Pier5.8 km
  • Chaloem Rattanakosin Sports Stadium6.1 km
  • Wat Kaew Korawaram6.7 km
  • Contemporary Art Museum of Krabi6.7 km
  • Susan Hoi Beach Cemetery6.8 km
  • Khao Khanap Nam8 km
  • Krabi Provincial Stadium11.2 km
  • Princess Lagoon11.4 km
  • Phra Nang Cave11.7 km
  • Railay Beach11.9 km

momondo’s favorite Krabi hotels

Golden Beach Resort

254 Moo 2, Krabi

8,3
4 tähteä

22 €

Sand Sea Resort

Railay Beach, 39 M.2, Krabi

8,5
4 tähteä

54 €

Wake Up Aonang Hotel

121/2 Moo 2, Krabi

7,6
3 tähteä

17 €

Ao Nang Orchid Resort

141 Moo.2, Ao Nang Beach, Krabi

8,0
3 tähteä

28 €

Anyavee Tubkaek Beach Resort

146 Moo 3, Nongthale, Muang, Krabi

8,3
4 tähteä

34 €

B2 Krabi Premier Hotel

575 Moo 11, Krabi-Noi, Krabi

7,6
4 tähteä

13 €

Hula Hula Resort L Truly Tropical And Fun Wellness

222, Moo 3, Klonghang Road, Krabi

7,1
4 tähteä

19 €

Panan Krabi Resort

945 Moo 2, T. Aonang, Krabi

8,8
4 tähteä

41 €

Rayavadee

214 Moo 2, Tumbon Ao-Nang, Amphur Muang, Krabi

9,6
5 tähteä

359 €

Säästä rahaa, kun varaat hotelleja momondosta

Parhaat hotellitarjoukset

Parhaat hotellitarjoukset

Katso yli 3 miljoonan hotellien ja majoituspaikkojen tarjoukset yhdestä paikasta.

Ilmainen peruutus

Ilmainen peruutus

Käytä suodattimia löytääksesi majoituksia ilmaisella peruutuksella.

Miljoonia arvosteluja

Miljoonia arvosteluja

Tarkista asiakasarviot miljoonien todellisten vierasarvostelujen perusteella.

Hintavahdit

Hintavahdit

Etkö ole vielä valmis varaamaan? seurataksesi hintoja.

Helpompi tapa hallita matkaa kohteeseen Krabi

Teemme aikataulujen, järjestämisen ja matkustamisen ystävien tai perheen kanssa erittäin helpoksi. Trips-palvelu on ilmainen – ja käytettävissä riippumatta siitä, mistä varaat.

Saat ilmoituksen, jos hinta laskee

Päivittäiset hinnanmuutokset postilaatikkoosi - hintavahtien avulla.
2 vierasta, 1 huone
pe 4.9
la 5.9

Löydä parempia tuloksia majoitukselle kohteessa Krabi