Hotel Roma & Tours

Loma-asunto: Sisäuima-allas

4 tähteä
8,8
Erittäin hyvä
perustuu 655 arvosteluihin
655 todennettua arvostelua
to 1.10
-
pe 2.10
2 vierasta, 1 huone
Tarjoukset:
90 €
/Halvin hinta per yö
Huonetyyppi
Sivusto
Yhteensä per yö
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
90 €
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
168 €
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
181 €
Tietoja
Huoneet
Palvelut
Arvostelut
Sijainti

Hotel Roma & Tours room price & deals

to 1.10
-
pe 2.10
Majoitustyyppi
Varauslinkki
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotelli Amenities & Facilities

  • Sisäuima-allas
  • Baari/oleskelutila
  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Pysäköintipalvelu
  • Ilmainen pysäköinti
  • Liikekeskus
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Taulu-tv

Hotel Roma & Tours Reviews

8,8
Erittäin hyvä
655 todennettua arvostelua
Upea
527
Erittäin hyvä
58
Hyvä
33
OK
12
Kohtuullinen
7
Keskinkertainen
5
Heikko
13
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Hotel Roma & Tours room booking info

Sisään-/uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 14:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 12:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Frequently asked questions

  • Kuinka kaukana majoituspaikka Hotel Roma & Tours on Yerevan nähtävyydestä?

    Ajoetäisyys kentältä Yerevan majoituspaikkaan Hotel Roma & Tours ja päinvastoin on 14,2 km kokonaisajoajan ollessa noin 26 min. Ajoaika voi vaihdella vuorokaudenajan ja liikenteen mukaan.

  • Miten pääset sujuvasti majoituspaikasta Hotel Roma & Tours kentälle Yerevan?

    Jos etsit yksinkertaista tapaa päästä kentältä Yerevan majoituskohteeseen Hotel Roma & Tours, harkitse taksin tai kimppakyytipalvelun tilaamista, joka voi vierailusi aikana kuljettaa sinua yöpymispaikkaan tai tarvittaessa ympäri kaupunkia.

  • Onko majoituspaikassa Hotel Roma & Tours mahdollista syödä?

    Jos yövyt hotellissa Hotel Roma & Tours, olet tervetullut tilaamaan ruokaa hotellin huonepalvelusta.

  • Löytyykö majoituspaikasta Hotel Roma & Tours uima-allasta?

    Joo. Monet momondo-käyttäjät, jotka matkustavat kaupunkiin Jerevan etsivät erityisesti hotelleja, joissa on uima-allas. Majoituspaikassa Hotel Roma & Tours voi olla uima-altaan käyttöä koskevia sääntöjä ja ohjeistusta, joten muista kysyä vastaanotosta esimerkiksi uima-altaan aukioloajoista.

  • Mikä on hotellin Hotel Roma & Tours puhelinnumero?

    Jos sinulla on kysyttävää tai huolehdit yöpymisestäsi Hotel Roma & Tours majoituspaikassa, soita numeroon +374 1020 0020 puhuaksesi vastaanottovirkailijan kanssa.

  • Tarjoaako Hotel Roma & Tours WiFi-internetyhteyden?

    Kyllä, Hotel Roma & Tours hotellissa on WiFi-internetyhteys hotellivieraiden käytettävissä.

  • Mihin aikaan hotellissa Hotel Roma & Tours on uloskirjautuminen?

    Hotellin Hotel Roma & Tours normaali uloskirjautumisaika on 12:00. Vieraat voivat kirjautua sisään 14:00 jälkeen.

  • Kuinka paljon maksaa huone hotellissa Hotel Roma & Tours?

    Vieraat voivat tällä hetkellä odottaa maksavansa keskimäärin 120 € yöstä hotellissa Hotel Roma & Tours, Jerevan. Kirjoita toivomasi matkapäivämäärät yllä olevaan lomakkeeseen öytääksesi tarjouksia alkaen 84 € per yö.

  • Onko hotellissa Hotel Roma & Tours pesulapalvelua?

    Pesulapalvelut ovat saatavilla Hotel Roma & Tours hotellissa. Ota yhteyttä vastaanottoon saadaksesi lisätietoja.

  • Kuinka monen toimijan joukosta momondo etsii hotellia Jerevan?

    syyskuuta 2026 alkaen 3 713 toimijaa on valittavissa hotellia Jerevan osiossa.

  • Milloin momondo on viimeksi päivittänyt hotellia Jerevan hinnat?

    hotellia Jerevan hinnat päivitettiin viimeksi tänään.

Places of interest near Hotel Roma & Tours

Attractions in Jerevan, Armenia curated by momondo
Hotel Roma & Tours osoite: 29 Rubinyants St, Jerevan 0035

Top landmarks

  • Waterworld346 m
  • Yerevan Botanic Garden0.9 km
  • Yerevan Zoo1.1 km
  • Mother Armenia2.7 km
  • Matenadaran3.2 km
  • Yerevan State University3.5 km
  • Cascades3.6 km
  • Yerevan Cascade3.6 km
  • Yerevan Opera House4 km
  • Yerevan TV Tower4 km
  • National Assembly of Armenia4.2 km
  • Hanrapetakan Stadium4.4 km

momondo’s favorite Jerevan hotels

Ani Plaza Hotel

19 Sayat Nova Avenue, Jerevan

8,7
4 tähteä

81 €

Hin Yerevantsi

Mashtots Street 31/1, Jerevan

9,8
3 tähteä

93 €

Bass Boutique Hotel

3/1 Aygedzor Str., Jerevan

7,3
4 tähteä

41 €

14 Floor Hotel

13 Buzand Street, Jerevan

8,9
3 tähteä

78 €

Deluxe Hotel Yerevan

32/1 Komitas Avenue, Jerevan

8,7
3 tähteä

1407 €

Nova Hotel Yerevan

10/5 Sayat Nova Avenue, Jerevan

9,1
4 tähteä

78 €

Aviatrans Hotel

4 Abovyan Street, Jerevan

8,2
4 tähteä

68 €

Republica Hotel Yerevan

7/1 Amiryan Street, Jerevan

8,9
4 tähteä

100 €

Nearby accommodation in Jerevan

Arabkir

See more

Villa Ayghedzor

23 Aygedzor Street, Jerevan

8,1
4 tähteä

46 €

Katso hotellitarjouksia

Bass Boutique Hotel

3/1 Aygedzor Str., Jerevan

7,3
4 tähteä

41 €

Katso hotellitarjouksia

Olympia Garden Hotel

Barbyuss Street 64, Jerevan

8,8
3 tähteä

53 €

Katso hotellitarjouksia

Deluxe Hotel Yerevan

32/1 Komitas Avenue, Jerevan

8,7
3 tähteä

1407 €

Katso hotellitarjouksia

Asine Yerevan

18/2 Orbeli Brothers Street, Jerevan

8,9

24 €

Katso hotellitarjouksia

Room In The Centre

Aygedzor Street, Jerevan

8,9

33 €

Katso hotellitarjouksia

Dynasty

Hovsep Emin Street 52, Jerevan

9,4
4 tähteä

82 €

Katso hotellitarjouksia

Tatev Apartments

Jerevan

7,7

43 €

Katso hotellitarjouksia

La Casa Emilioangi

53 Gulakyan Street, Jerevan

8,8
2 tähteä

62 €

Katso hotellitarjouksia

Ajapnyak

See more

Aleppo Hotel In Yerevan

10/3 Sebastia St, Jerevan

8,1
3 tähteä

47 €

Katso hotellitarjouksia

Caucasus Hotel

Ashtarak Highway, Gevorg Chaush, 122, Jerevan

7,8
4 tähteä

50 €

Katso hotellitarjouksia

Golden Seconds Hotel

35/3 Nazarbekyan Street, Yerevan, Armenia, Jerevan

7,4
3 tähteä

35 €

Katso hotellitarjouksia

Latar Hotel Complex

Silikyan District, 5th Street, 58, Jerevan

7,8
5 tähteä

49 €

Katso hotellitarjouksia

La Defense Hotel Yerevan

300/1 Tichina St, Jerevan

8,7
4 tähteä

61 €

Katso hotellitarjouksia

Aghababyan's Hotel

Nazarbekyan 25/5, Jerevan

8,3
5 tähteä

62 €

Katso hotellitarjouksia

Welcome Inn Hotel

Grigor Hasratyan St 15/1, Jerevan

9,2
4 tähteä

51 €

Katso hotellitarjouksia

Gs Premium

Nazarbekyan 35/3, Jerevan

8,4
3 tähteä

47 €

Katso hotellitarjouksia

Latar Hotel Yerevan

Силикянский район, 5-я ул., д.58, Jerevan

8,5
5 tähteä

60 €

Katso hotellitarjouksia

Malatia-Sebastia

See more

Argavand Hotel & Restaurant Complex

str. Tsovakal Isakov 81/4, Jerevan

8,0
4 tähteä

30 €

Katso hotellitarjouksia

Zvartnots International Hotel

Parakar, Parakar

10,0
5 tähteä

37 €

Katso hotellitarjouksia

Gh Family Hotel

Shardjanayin 50, Jerevan

9,4
2 tähteä

37 €

Katso hotellitarjouksia

Alem Hotel

Zoravar Andranik 57a, Jerevan

8,7
3 tähteä

48 €

Katso hotellitarjouksia

Inga Hotel Yerevan

27 Leningradyan Street, Jerevan

9,4
3 tähteä

39 €

Katso hotellitarjouksia

International

23/11 Leningradyan Street, Jerevan

8,2
2 tähteä

31 €

Katso hotellitarjouksia

Altunyan Hotel

24/4 Admiral Isakov Avenue, Jerevan

8,6
3 tähteä

65 €

Katso hotellitarjouksia

Tnak Hotel

Admiral Isakov Avenue 129, Jerevan

8,7

41 €

Katso hotellitarjouksia

Asa Hotel

51/5 Gusan Sheram Street, Jerevan

9,4
3 tähteä

49 €

Katso hotellitarjouksia

Kentron

See more

Erebuni Hotel Yerevan

Vazgen Sargsyan Street 26/4, Jerevan

9,0
4 tähteä

68 €

Katso hotellitarjouksia

Best Western Plus Congress Hotel

1 Italy Street, Jerevan

8,9
4 tähteä

84 €

Katso hotellitarjouksia

Nova Hotel Yerevan

10/5 Sayat Nova Avenue, Jerevan

9,1
4 tähteä

78 €

Katso hotellitarjouksia

Noragyugh Guesthouse

Noragyugh Street 72/23, Jerevan

9,0
3 tähteä

22 €

Katso hotellitarjouksia

Dream House Hostel & Hotel

Simeon Yerevantsi St.57, Jerevan

8,3
2 tähteä

37 €

Katso hotellitarjouksia

Loft Host Yerevan

Teryan Street 1/1, Jerevan

8,2
3 tähteä

60 €

Katso hotellitarjouksia

Holiday Inn Yerevan - Republic Square By IHG

Amiryan Str.,2, Jerevan

8,9
4 tähteä

122 €

Katso hotellitarjouksia

Hayasa Hotel Yerevan

54 Leo Street, Jerevan

8,8
4 tähteä

59 €

Katso hotellitarjouksia

Mandarin Hotel

9 Tumanyan St, Jerevan

9,1
3 tähteä

46 €

Katso hotellitarjouksia

Säästä rahaa, kun varaat hotelleja momondosta

Parhaat hotellitarjoukset

Parhaat hotellitarjoukset

Katso yli 3 miljoonan hotellien ja majoituspaikkojen tarjoukset yhdestä paikasta.

Ilmainen peruutus

Ilmainen peruutus

Käytä suodattimia löytääksesi majoituksia ilmaisella peruutuksella.

Miljoonia arvosteluja

Miljoonia arvosteluja

Tarkista asiakasarviot miljoonien todellisten vierasarvostelujen perusteella.

Hintavahdit

Hintavahdit

Etkö ole vielä valmis varaamaan? seurataksesi hintoja.

Helpompi tapa hallita matkaa kohteeseen Jerevan

Teemme aikataulujen, järjestämisen ja matkustamisen ystävien tai perheen kanssa erittäin helpoksi. Trips-palvelu on ilmainen – ja käytettävissä riippumatta siitä, mistä varaat.

Saat ilmoituksen, jos hinta laskee

Päivittäiset hinnanmuutokset postilaatikkoosi - hintavahtien avulla.
2 vierasta, 1 huone
to 1.10
pe 2.10