Best Western Plus Burlington Inn & Suites

Loma-asunto: Sisäuima-allas

3 tähteä
8,2
Erittäin hyvä
perustuu 1046 arvosteluihin
1046 todennettua arvostelua
su 4.10
-
ma 5.10
2 vierasta, 1 huone
Tarjoukset:
75 €
/Halvin hinta per yö
Huonetyyppi
Sivusto
Yhteensä per yö
Executive-huone, 1 king-vuode
75 €
Executive-huone, 1 king-vuode
78 €
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
82 €
Tietoja
Huoneet
Palvelut
Arvostelut
Sijainti

Property safety measures

Tehostettu siivous

Päivittäinen siivous, saniteettituotteita saatavilla enemmän.

Fyysisen etäisyyden käytännöt

Aulassa mahdollisuus fyysiseen etäisyyteen.

Kontaktiton sisään- ja uloskirjautuminen

Minimaalinen yhteys hotellin henkilökuntaan ja muihin vieraisiin.

Best Western Plus Burlington Inn & Suites room price & deals

su 4.10
-
ma 5.10
Majoitustyyppi
Varauslinkki
Executive-huone, 1 king-vuode
Executive-huone, 1 king-vuode
Executive-huone, 1 king-vuode
Executive-huone, tuntematon vuodetyyppi
Executive-huone, 2 queen-vuodetta
Executive-huone, tuntematon vuodetyyppi
Executive-huone, 2 queen-vuodetta
Executive-huone, 1 king-vuode
Executive-huone, tuntematon vuodetyyppi
Executive-huone, 1 king-vuode
Executive-huone, tuntematon vuodetyyppi
Executive-huone, 2 queen-vuodetta
Executive-huone, 2 queen-vuodetta
Executive-huone, tuntematon vuodetyyppi
Executive-huone, 2 queen-vuodetta
Executive-huone, 1 king-vuode
Executive-huone, 2 queen-vuodetta
Executive-huone, 2 queen-vuodetta
Executive-huone, 2 queen-vuodetta
Executive-huone, 1 king-vuode
Executive-huone, 2 queen-vuodetta
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
King-huone, 1 king-vuode
King-huone, 1 king-vuode
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
King-huone, 1 king-vuode
King-huone, 1 king-vuode
King-huone, 1 king-vuode
King-huone, 1 king-vuode
King-huone, 1 king-vuode
King-huone, 1 king-vuode
King-huone, 1 king-vuode
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotelli Amenities & Facilities

  • Sisäuima-allas
  • Kuntokeskus
  • Ilmainen langaton internet
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Kahvinkeitin
  • Ilmainen pysäköinti
  • Liikekeskus
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • Ilmaisia hygieniatuotteita

Best Western Plus Burlington Inn & Suites Reviews

8,2
Erittäin hyvä
1046 todennettua arvostelua
Upea
509
Erittäin hyvä
239
Hyvä
159
OK
52
Kohtuullinen
41
Keskinkertainen
18
Heikko
28
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Best Western Plus Burlington Inn & Suites room booking info

Sisään-/uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 11:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Frequently asked questions

  • Kuinka kaukana majoituspaikka Best Western Plus Burlington Inn & Suites on John C. Munro Hamiltonin kansainvälinen lentoasema nähtävyydestä?

    Ajomatka kentältä John C. Munro Hamiltonin kansainvälinen lentoasema majoituspaikkaan Best Western Plus Burlington Inn & Suites on liikenteestä riippuen yleensä noin 41 min etäisyyden ollessa 22,2 km. Vilkkaammilla alueilla sijaitseviin hotelleihin matka-aika voi olla pidempi, koska liikennettä on enemmän.

  • Miten pääset sujuvasti majoituspaikasta Best Western Plus Burlington Inn & Suites kentälle John C. Munro Hamiltonin kansainvälinen lentoasema?

    Jos etsit yksinkertaista tapaa päästä kentältä John C. Munro Hamiltonin kansainvälinen lentoasema majoituskohteeseen Best Western Plus Burlington Inn & Suites, harkitse taksin tai kimppakyytipalvelun tilaamista, joka voi vierailusi aikana kuljettaa sinua yöpymispaikkaan tai tarvittaessa ympäri kaupunkia.

  • Löytyykö majoituspaikasta Best Western Plus Burlington Inn & Suites uima-allasta?

    Majoituspaikassa Best Western Plus Burlington Inn & Suites on uima-allas vieraiden käytössä. Huomioithan, että hotelleissa on tyypillisesti altaan käyttöön liittyviä sääntöjä. momondo suosittelee kysymään vastaanotosta ohjeistuksista ennen altaaseen pulahtamista.

  • Mikä on hotellin Best Western Plus Burlington Inn & Suites puhelinnumero?

    Majoituspaikan Best Western Plus Burlington Inn & Suites puhelinnumero on +1 905 639 2700.

  • Tarjoaako Best Western Plus Burlington Inn & Suites WiFi-internetyhteyden?

    Kyllä, Best Western Plus Burlington Inn & Suites hotellissa on WiFi-internetyhteys hotellivieraiden käytettävissä.

  • Onko majoituspaikassa Best Western Plus Burlington Inn & Suites yöpyville vieraille tarjolla kuntosali tai kuntokeskus?

    Kyllä, majoituspaikan Best Western Plus Burlington Inn & Suites vieraille on tarjolla kuntosali. Kuntosalin aukioloaikoja on parasta kysyä vastaanottovirkailijalta sisäänkirjautumisen yhteydessä.

  • Mihin aikaan hotellissa Best Western Plus Burlington Inn & Suites on uloskirjautuminen?

    Hotellin Best Western Plus Burlington Inn & Suites uloskirjautumisaika on klo 11:00. Myöhäinen uloskirjautuminen voi olla mahdollista hotellin harkinnan mukaan.

  • Kuinka paljon maksaa huone hotellissa Best Western Plus Burlington Inn & Suites?

    Hinnat voivat vaihdella huonetyypin, päivämäärän ja saatavuuden mukaan. Nyt on saatavilla upeita Best Western Plus Burlington Inn & Suites huonetarjouksia hintahaarukassa 78 € - 130 € per yö. Kirjoita päivämääräsi yllä olevaan lomakkeeseen löyttäksesi sinulle parhaiten sopivat tarjoukset.

  • Onko hotellissa Best Western Plus Burlington Inn & Suites pesulapalvelua?

    Kyllä, voit hoitaa kaikki pesulatarpeesi paikan päällä hotellissa Best Western Plus Burlington Inn & Suites, Burlington. Haluatko silittää vaatteesi? Majoituspaikassa on silitysrauta ja -lauta.

  • Kuinka monen toimijan joukosta momondo etsii hotellia Burlington?

    syyskuuta 2026 alkaen 102 toimijaa on valittavissa hotellia Burlington osiossa.

  • Milloin momondo on viimeksi päivittänyt hotellia Burlington hinnat?

    hotellia Burlington hinnat päivitetaan jokaisena päivänä.

Places of interest near Best Western Plus Burlington Inn & Suites

Attractions in Burlington, Ontario curated by momondo
Best Western Plus Burlington Inn & Suites osoite: 2412 Queensway Drive, Burlington, ON L7R 3T3

Top landmarks

  • Spencer Smith Lakefront Park3 km
  • Burlington Art Centre3.2 km
  • Joseph Brant Museum3.5 km
  • Aldershot Amtrak Station6.2 km
  • Royal Botanical Gardens8.8 km
  • Burlington Springs Golf Club8.9 km

momondo’s favorite Burlington hotels

Motel 6-Burlington, On - Toronto West - Oakville

4345 North Service Road, Burlington, ON

5,7
2 tähteä

70 €

Homewood Suites by Hilton Burlington

975 Syscon Road, Burlington, ON

8,3
3 tähteä

141 €

Holiday Inn Burlington Conference Centre By IHG

3063 South Service Road, Burlington, ON

7,6
3 tähteä

104 €

Admiral Inn Burlington

3500 Billings Court, Burlington, ON

7,6
2 tähteä

77 €

City View Motel

1400 Plains Road West, Burlington, ON

7,9
2 tähteä

91 €

Knights Inn Burlington

517 Plains Road East, Burlington, ON

5,6
2 tähteä

61 €

Säästä rahaa, kun varaat hotelleja momondosta

Parhaat hotellitarjoukset

Parhaat hotellitarjoukset

Katso yli 3 miljoonan hotellien ja majoituspaikkojen tarjoukset yhdestä paikasta.

Ilmainen peruutus

Ilmainen peruutus

Käytä suodattimia löytääksesi majoituksia ilmaisella peruutuksella.

Miljoonia arvosteluja

Miljoonia arvosteluja

Tarkista asiakasarviot miljoonien todellisten vierasarvostelujen perusteella.

Hintavahdit

Hintavahdit

Etkö ole vielä valmis varaamaan? seurataksesi hintoja.

Helpompi tapa hallita matkaa kohteeseen Burlington

Teemme aikataulujen, järjestämisen ja matkustamisen ystävien tai perheen kanssa erittäin helpoksi. Trips-palvelu on ilmainen – ja käytettävissä riippumatta siitä, mistä varaat.

Saat ilmoituksen, jos hinta laskee

Päivittäiset hinnanmuutokset postilaatikkoosi - hintavahtien avulla.
2 vierasta, 1 huone
su 4.10
ma 5.10

Löydä parempia tuloksia majoitukselle kohteessa Burlington