Motel One Amsterdam

Loma-asunto: Baari/oleskelutila

3 tähteä
to 3.9
-
pe 4.9
2 vierasta, 1 huone
Tarjoukset:
82 €
/Halvin hinta per yö
Huonetyyppi
Sivusto
Yhteensä per yö
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
82 €
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
83 €
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
85 €
Tietoja
Huoneet
Palvelut
Arvostelut
Sijainti

About Motel One Amsterdam, Amsterdam

Puhtaus
9,1
Mukavuus
9,1
Sijainti
8,8
Palvelut
8,6
Henkilökunta
9,2
Hinta-laatusuhde
8,4
Hotelli tarjoaa 3-tähden asumista kuten myös 24-tunnin vastaanoton, ilmaisen langattoman internet-yhteyden julkisissa tiloissa ja nopean sisään-/uloskirjautumisen. Se tarjoaa vieraille myös matkatavarasäilytyksen, hissin ja terassin.Hotellissa on 320 huonetta, jotka on varustettu kaikilla välttämättömyyksillä varmistaen mukavan oleskelun vieraille.

Motel One Amsterdam room price & deals

to 3.9
-
pe 4.9
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
83 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Standard-huone, 1 king-vuode
106 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotelli Amenities & Facilities

  • Baari/oleskelutila
  • Ilmainen langaton internet
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Taulu-tv
  • TV
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • Ilmaisia hygieniatuotteita
  • Internet
  • Pysäköinti
  • Lemmikit sovittavissa, lisäkulut mahdollisia.

Perus

  • Ilmainen langaton internet
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Internet
  • Petivaatteet
  • Pyyhkeet
  • Palosammutin
  • Ilmaisia hygieniatuotteita
  • Sampoo
  • Savuhälyttimet
  • Lämmitys
  • Vartalosaippua
  • Ilmastointi
  • Roskakoreja

Esteettömyys ja soveltuvuus

  • Lemmikit sovittavissa, lisäkulut mahdollisia.
  • Esteettömyys
  • Hissi
  • Pääsy hissillä
  • Esteetön pysäköinti
  • Savuton
  • Madallettu kylpyhuoneen pesuallas
  • Höyhenetön tyyny
  • WC, jossa on käsituet
  • Pääsy hissillä yläkerroksiin

Kylpyhuone

  • Suihku
  • Korotettu WC-istuin
  • Hiustenkuivain
  • WC
  • Vessapaperia
  • Oma kykpyhuone

Yleistä

  • Oleskelualue
  • Sisäpihanäkymä
  • Äänieristettyjä huoneita
  • Kokolattiamatto
  • Näkymä kaupunkiin
  • Säilytystila saatavilla

Terveys ja turvallisuus

  • Päivittäinen siivous
  • Ensiapupakkaus
  • CCTV-turvakamera yleisissä tiloissa
  • CCTV-turvakamera kiinteistön ulkopuolella
  • 24 tunnin vartiointi

Palvelut ja mukavuudet

  • Tallelokero
  • Pääsy avainkortilla
  • Express-uloskirjautuminen
  • 24h-vastaanotto

Pysäköinti ja kuljetus

  • Sähköauton latausasema
  • Pysäköinti
  • Yksityinen pysäköinti

Media ja viihde

  • Taulu-tv
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • TV

Makuuhuone

  • Pistorasia lähellä sänkyä
  • Vaateteline
  • Vaatekaappi tai pukeutumistila

Ulkoilma

  • Terassi/patio

Pyykki

  • Silitysrauta ja -lauta

Työtila

  • Kirjoituspöytä

Ruokailu

  • Baari/oleskelutila

Tekemistä

  • Pyörävuokraus

Perheystävällinen

  • Pinnasänky saatavilla

Motel One Amsterdam Reviews

8,6
Erittäin hyvä
10036 todennettua arvostelua
Upea
6598
Erittäin hyvä
2984
Hyvä
1306
OK
326
Kohtuullinen
203
Keskinkertainen
71
Heikko
110
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Motel One Amsterdam room booking info

Sisään-/uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 12:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Frequently asked questions

  • Kuinka hotelli Motel One Amsterdam vertautuu muihin 3-tähden hotellleihin kaupungissa Amsterdam?

    Yö Motel One Amsterdam hotellissa maksaa keskimäärin vähemmän kuin 3-tähden hotelli kaupungissa Amsterdam. Yö hotellissa Motel One Amsterdam maksaa tyypillisesti 87 €, kun yökohtainen hinta kaupungissa Amsterdam on 96 € enemmän.

  • Kuinka kaukana majoituspaikka Motel One Amsterdam on Amsterdam Schiphol nähtävyydestä?

    Jos liikennettä ei ole liikaa, on ajoaika Amsterdam Schiphol ja Motel One Amsterdam välillä 9,2 km etäisyydelle vain 17 min. Jos hotellisi sijaitsee keskusta-alueella, voi ajoaikasi kasvaa liikenteen vuoksi.

  • Miten pääset sujuvasti majoituspaikasta Motel One Amsterdam kentälle Amsterdam Schiphol?

    Majoituspaikka Motel One Amsterdam tarjoaa vieraille pysäköintimahdollisuuden paikan päällä. Tästä syystä tehokkain tapa päästä kentältä Amsterdam Schiphol hotellille ja ympäri kaupunkia Amsterdam vierailusi aikana on vuokrata auto. Autonvuokraus kaupungissa Amsterdam on keskimäärin 28 €/päivä. Jos etsit yksinkertaista tapaa päästä kentältä Amsterdam Schiphol majoituskohteeseen Motel One Amsterdam, harkitse taksin tai kimppakyytipalvelun tilaamista, joka voi vierailusi aikana kuljettaa sinua yöpymispaikkaan tai tarvittaessa ympäri kaupunkia.

  • Onko Motel One Amsterdam lemmikkiystävällinen majoitusvaihtoehto?

    Voit vapaasti tuoda koiran mukanasi, kun yövyt majoituspaikassa Motel One Amsterdam.

  • Löytyykö majoituspaikasta Motel One Amsterdam uima-allasta?

    Datamme ei valitettavasti kerro onko majoituspaikassa Motel One Amsterdam uima-allas. Suosittelemme soittamaan hotellin vastaanottoon saadaksesi vahvistuksen asiaan. Majoituspaikan Motel One Amsterdam puhelinnumero on +31 208 204 777.

  • Kuinka lähellä majoituspaikka Motel One Amsterdam on kaupunginAmsterdam keskustaa?

    Motel One Amsterdam on vain 3,8 km päässä Amsterdam keskustasta. Lähimpänä kaupungin Amsterdam keskustaa oleva nähtävyys on Ams­ter­da­min Ere­mi­taa­si, mihin majoituspaikan Motel One Amsterdam vierailla on erittäin hyvät kulkuyhteydet.

  • Mikä on hotellin Motel One Amsterdam puhelinnumero?

    Jos sinulla on kysyttävää tai huolehdit yöpymisestäsi Motel One Amsterdam majoituspaikassa, soita numeroon +31 208 204 777 puhuaksesi vastaanottovirkailijan kanssa.

  • Tarjoaako Motel One Amsterdam WiFi-internetyhteyden?

    Kyllä, Motel One Amsterdam hotellissa on WiFi-internetyhteys hotellivieraiden käytettävissä.

  • Mihin aikaan hotellissa Motel One Amsterdam on uloskirjautuminen?

    Hotellin Motel One Amsterdam uloskirjautumisaika on klo 12:00. Myöhäinen uloskirjautuminen voi olla mahdollista hotellin harkinnan mukaan.

  • Kuinka paljon maksaa huone hotellissa Motel One Amsterdam?

    Keskimääräinen hinta yölle Motel One Amsterdam hotellille on 205 €, mutta se voi olla niinkin alhainen kuin 83 €/yö. Huomioithan, että matkustuspäivät, huonetyyppi ja saatavuus voivat vaikuttaa hintoihin. Näet nykyiset tarjoukset kirjoittamalla päivämäärät yllä olevaan lomakkeeseen.

  • Mikä on etäisyys hotellilta Motel One Amsterdam, Amsterdam nähtävyyskohteeseen Ams­ter­da­min Ere­mi­taa­si?

  • Kuinka monen toimijan joukosta momondo etsii hotellia Amsterdam?

    Valittavissa olevien toimijoiden määrä hotellia Amsterdam osiossa on 2 382 elokuuta 2026 alkaen.

  • Milloin momondo on viimeksi päivittänyt hotellia Amsterdam hinnat?

    hotellia Amsterdam hinnat päivitetaan jokaisena päivänä.

Places of interest near Motel One Amsterdam

Attractions in Amsterdam, Hollanti curated by momondo
Motel One Amsterdam osoite: Europaboulevard 23, 1079 PC Amsterdam, Pohjois-Hollanti

Top landmarks

  • Amsterdam RAI Exhibition and Convention Centre315 m
  • Concertgebouw-konserttitalo2.1 km
  • Stedelijk Museum2.3 km
  • Van Gogh Museum2.3 km
  • Rijksmuseum2.4 km
  • Vondelpark2.6 km
  • Amsterdamin olympiastadion2.7 km
  • Leidse-aukio2.9 km
  • Bellevue-teatter2.9 km
  • Ams­ter­da­min Ere­mi­taa­si3 km
  • Rembrandtplein3 km
  • Rembrandt House Museum3.4 km

momondo’s favorite Amsterdam hotels

Xo Hotels Park West

Molenwerf 1, Amsterdam, Pohjois-Hollanti

8,6
4 tähteä

79 €

Hotel Di Ann Amsterdam City Centre

Raadhuisstraat 27, Amsterdam, Pohjois-Hollanti

5,7
2 tähteä

69 €

Ozo Hotels Cordial Amsterdam

Rokin 62-64, Amsterdam, Pohjois-Hollanti

6,6
3 tähteä

96 €

Mercure Hotel Amsterdam West

Oude Haagseweg 20, Amsterdam, Pohjois-Hollanti

7,3
4 tähteä

97 €

Hotel Artemis Amsterdam

John M. Keynesplein 2, Amsterdam, Pohjois-Hollanti

8,0
4 tähteä

68 €

Olympic Hotel

Ijsbaanpad 12, Amsterdam, Pohjois-Hollanti

8,7
4 tähteä

103 €

Hotel Casa Amsterdam

Eerste Ringdijkstraat 4, Amsterdam, Pohjois-Hollanti

8,9
3 tähteä

112 €

Ozo Hotels Arena Amsterdam

Karspeldreef 2, Amsterdam, Pohjois-Hollanti

7,5
4 tähteä

69 €

Park Inn by Radisson Amsterdam City West

La Guardiaweg 59, Amsterdam, Pohjois-Hollanti

8,4
4 tähteä

109 €

Nearby accommodation in Amsterdam

Amsterdam Nieuw-West

See more

Xo Hotels Blue Square

Slotermeerlaan 80, Amsterdam, Pohjois-Hollanti

8,0
3 tähteä

68 €

Katso hotellitarjouksia

Westcord Fashion Hotel Amsterdam

Hendrikje Stoffelsstraat 1, Amsterdam, Pohjois-Hollanti

8,6
4 tähteä

111 €

Katso hotellitarjouksia

Mercure Hotel Amsterdam West

Oude Haagseweg 20, Amsterdam, Pohjois-Hollanti

7,3
4 tähteä

97 €

Katso hotellitarjouksia

Hotel Artemis Amsterdam

John M. Keynesplein 2, Amsterdam, Pohjois-Hollanti

8,0
4 tähteä

68 €

Katso hotellitarjouksia

Leonardo Hotel Amsterdam Rembrandtpark

Staalmeesterslaan 410, Amsterdam, Pohjois-Hollanti

8,3
4 tähteä

110 €

Katso hotellitarjouksia

Xo Hotels Couture

Delflandlaan 15, Amsterdam, Pohjois-Hollanti

8,7
4 tähteä

82 €

Katso hotellitarjouksia

Corendon Amsterdam New-West, a Tribute Portfolio Hotel

Aletta Jacobslaan 7, Amsterdam, Pohjois-Hollanti

8,4
4 tähteä

103 €

Katso hotellitarjouksia

Best Western Amsterdam

Voorburgstraat 250, Amsterdam, Pohjois-Hollanti

7,7
3 tähteä

83 €

Katso hotellitarjouksia

Met Hotel Amsterdam

Marius Bauerstraat 401, Amsterdam, Pohjois-Hollanti

9,1
4 tähteä

93 €

Katso hotellitarjouksia

Amsterdam-Zuidoost

See more

Jaz in The City Amsterdam

De Passage 90, Amsterdam, Pohjois-Hollanti

8,5
4 tähteä

99 €

Katso hotellitarjouksia

Hampton by Hilton Amsterdam/Arena Boulevard

Hoekenrode 1, Amsterdam, Pohjois-Hollanti

8,2
3 tähteä

102 €

Katso hotellitarjouksia

Holiday Inn Express Amsterdam - Arena Towers By IHG

Hoogoorddreef 66b, Amsterdam, Pohjois-Hollanti

7,9
3 tähteä

97 €

Katso hotellitarjouksia

Ozo Hotels Arena Amsterdam

Karspeldreef 2, Amsterdam, Pohjois-Hollanti

7,5
4 tähteä

69 €

Katso hotellitarjouksia

Courtyard by Marriott Amsterdam

Hoogoorddreef 1, Amsterdam, Pohjois-Hollanti

8,5
4 tähteä

111 €

Katso hotellitarjouksia

easyHotel Amsterdam Arena Boulevard

Johan Cruijff Boulevard 129, Amsterdam, Pohjois-Hollanti

8,0
2 tähteä

65 €

Katso hotellitarjouksia

Holiday Inn Amsterdam - Arena Towers By IHG

Hoogoorddreef 66, Amsterdam, Pohjois-Hollanti

8,1
4 tähteä

96 €

Katso hotellitarjouksia

Hotel Levell

Hullenbergweg 353, Amsterdam, Pohjois-Hollanti

8,4
3 tähteä

65 €

Katso hotellitarjouksia

Joy Hotel

Hullenbergweg 385, Amsterdam, Pohjois-Hollanti

8,0
3 tähteä

62 €

Katso hotellitarjouksia

Säästä rahaa, kun varaat hotelleja momondosta

Parhaat hotellitarjoukset

Parhaat hotellitarjoukset

Katso yli 3 miljoonan hotellien ja majoituspaikkojen tarjoukset yhdestä paikasta.

Ilmainen peruutus

Ilmainen peruutus

Käytä suodattimia löytääksesi majoituksia ilmaisella peruutuksella.

Miljoonia arvosteluja

Miljoonia arvosteluja

Tarkista asiakasarviot miljoonien todellisten vierasarvostelujen perusteella.

Hintavahdit

Hintavahdit

Etkö ole vielä valmis varaamaan? seurataksesi hintoja.

Helpompi tapa hallita matkaa kohteeseen Amsterdam

Teemme aikataulujen, järjestämisen ja matkustamisen ystävien tai perheen kanssa erittäin helpoksi. Trips-palvelu on ilmainen – ja käytettävissä riippumatta siitä, mistä varaat.

Saat ilmoituksen, jos hinta laskee

Päivittäiset hinnanmuutokset postilaatikkoosi - hintavahtien avulla.
2 vierasta, 1 huone
to 3.9
pe 4.9