Mindu Park Hotel

Loma-asunto: Huonepalvelu

3 tähteä
la 19.9
-
su 20.9
2 vierasta, 1 huone
Tarjoukset:
35 €
/Halvin hinta per yö
Huonetyyppi
Sivusto
Yhteensä per yö
Kahden hengen, 1 parivuode
35 €
Tietoja
Huoneet
Palvelut
Arvostelut
Sijainti

Mindu Park Hotel room price & deals

la 19.9
-
su 20.9
Majoitustyyppi
Varauslinkki
Kahden hengen, 1 parivuode
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotelli Amenities & Facilities

  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • Ilmainen pysäköinti
  • Taulu-tv
  • TV
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • Kokous-/Bankettitilat
  • Internet
  • Lemmikit sovittavissa, lisäkulut mahdollisia.
  • Pyykinpesuhuone

Perus

  • Ilmainen langaton internet
  • Internet
  • Vartalosaippua
  • Petivaatteet
  • Pyyhkeet
  • Palosammutin
  • Ilmastointi
  • Roskakoreja

Palvelut ja mukavuudet

  • Valuutanvaihto
  • Kokous-/Bankettitilat
  • Huonepalvelu
  • Opastetun kierroksen tiski
  • Yksityinen sisään- tai uloskirjautuminen
  • 24h-vastaanotto

Esteettömyys ja soveltuvuus

  • Savuton
  • Lemmikit sovittavissa, lisäkulut mahdollisia.
  • Höyhenetön tyyny
  • Esteetön pysäköinti
  • Erillinen tupakointialue

Media ja viihde

  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • Taulu-tv
  • Jaettu oleskelutila/TV-alue
  • TV

Kylpyhuone

  • WC
  • Vessapaperia
  • Suihku
  • Oma kykpyhuone

Ulkoilma

  • Parveke
  • Terassi/patio
  • Piknikalue
  • Puutarha

Yleistä

  • Perhehuoneita
  • Laatta-/marmorilattia
  • Näkymä puutarhaan

Terveys ja turvallisuus

  • CCTV-turvakamera kiinteistön ulkopuolella
  • Päivittäinen siivous
  • CCTV-turvakamera yleisissä tiloissa

Pysäköinti ja kuljetus

  • Ilmainen pysäköinti
  • Yksityinen pysäköinti

Pyykki

  • Pyykinpesuhuone
  • Silityspalvelu

Työtila

  • Faksi/kopiokone
  • Kirjoituspöytä

Ruokailu

  • Minibaari
  • Ruoka voidaan tarvittaessa toimittaa vierasmajoitukseen

Mindu Park Hotel Reviews

8,0
Erittäin hyvä755 todennettua arvostelua

Mindu Park Hotel room booking info

Sisään-/uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 14:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 12:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Frequently asked questions

  • Kuinka hotelli Mindu Park Hotel vertautuu muihin 3-tähden hotellleihin kaupungissa Manaus?

    Yö Mindu Park Hotel hotellissa maksaa keskimäärin vähemmän kuin 3-tähden hotelli kaupungissa Manaus. Yö hotellissa Mindu Park Hotel maksaa tyypillisesti 23 €, kun yökohtainen hinta kaupungissa Manaus on 329 € enemmän.

  • Kuinka kaukana majoituspaikka Mindu Park Hotel on Manaus Eduardo Gomes Intl nähtävyydestä?

    Ajoetäisyys kentältä Manaus Eduardo Gomes Intl majoituspaikkaan Mindu Park Hotel ja päinvastoin on 6,3 km kokonaisajoajan ollessa noin 11 min. Ajoaika voi vaihdella vuorokaudenajan ja liikenteen mukaan.

  • Miten pääset sujuvasti majoituspaikasta Mindu Park Hotel kentälle Manaus Eduardo Gomes Intl?

    Toinen yleisempi vaihtoehto on ottaa taksi tai kimppakyytipalvelu lentokentältä Mindu Park Hotel. Manaus Eduardo Gomes Intl on hotellia lähinnä oleva lentokenttä.

  • Onko Mindu Park Hotel lemmikkiystävällinen majoitusvaihtoehto?

    Mindu Park Hotel sallii lemmikkieläimet.

  • Onko majoituspaikassa Mindu Park Hotel mahdollista syödä?

    Yksi helpoimmista ruokailuvaihtoehdoista kaupungissa Manaus vierailevilla ja hotellissa Mindu Park Hotel asusteleville on huonepalvelu, joka on tarjolla kaikille hotellivieraille.

  • Löytyykö majoituspaikasta Mindu Park Hotel uima-allasta?

    Datamme mukaan majoituspaikassa Mindu Park Hotel ei ole uima-allasta, mutta palveluita voidaan päivittää ilman, että niistä on muistettu kertoa meille. Voit tarkistaa asian vielä suoraan majoituspaikasta Mindu Park Hotel soittamalla numeroon +55 923 642 6232.

  • Mikä on hotellin Mindu Park Hotel puhelinnumero?

    Saat yhteyttä majoituspaikkaan soittamalla numeroon +55 923 642 6232.

  • Tarjoaako Mindu Park Hotel WiFi-internetyhteyden?

    Kyllä, Mindu Park Hotel hotellissa on WiFi-internetyhteys hotellivieraiden käytettävissä.

  • Mihin aikaan hotellissa Mindu Park Hotel on uloskirjautuminen?

    Hotellin uloskirjautumisaika on 12:00. Huomioi tämä tehdessäsi suunnitelmia ennen lähtöä, jotta voit välttyä lisämaksuilta tai muilta toimenpiteiltä.

  • Kuinka paljon maksaa huone hotellissa Mindu Park Hotel?

    Löydetyt halvimmat tarjoukset ovat alkaen 23 € per yö. Huoneiden Mindu Park Hotel keskimääräinen hinta on tällä hetkellä noin 35 €/yö. Näet lisää syöttämällä päivämäärät yllä olevaan lomakkeeseen.

  • Kuinka monen toimijan joukosta momondo etsii hotellia Manaus?

    849 toimijaa on valittavissa hotellia Manaus syyskuuta 2026 alkaen.

  • Milloin momondo on viimeksi päivittänyt hotellia Manaus hinnat?

    hotellia Manaus hinnat päivitettiin viimeksi tänään.

Places of interest near Mindu Park Hotel

Attractions in Manaus, Brasilia curated by momondo

Mindu Park Hotel osoite: Estrada dos Japoneses, 238, Manaus 69055-000

Top-maamerkit

Arena Amazonia2,7 km
Amazonas Shopping2,8 km
Manauara Shopping3,4 km
Ismael Benigno Stadium6,4 km
Church of Sao Sebastiao6,4 km
Palacio da Justica6,5 km

momondo’s favorite Manaus hotels

Comfort Hotel Manaus

Avenida Mandii, 263, Manaus

8,9
3 tähteä

53 €

Tropical Executive Hotel

Avenida Coronel Teixeira, 1320, Manaus

7,9
4 tähteä

57 €

Hotel Farol da Barra

Rua Luiz Antony, 307, Manaus

7,9
3 tähteä

30 €

ibis Manaus Aeroporto

Avenida Do Turismo 6751, Manaus

7,6
3 tähteä

48 €

Ibis Budget Manaus

Avenida Djalma Batista 1151, Manaus

8,5
3 tähteä

37 €

Hotel Saint Paul

St. Ramos Ferreira, 1115, Manaus

8,3
3 tähteä

45 €

Taj Mahal Hotel

Av. Getulio Vargas, 741, Manaus

6,6
3 tähteä

30 €

Holiday Inn Manaus By IHG

Av. Rodrigo Otávio 3721, Manaus

8,1
3 tähteä

71 €

Säästä rahaa, kun varaat hotelleja momondosta

Parhaat hotellitarjoukset

Parhaat hotellitarjoukset

Katso yli 3 miljoonan hotellien ja majoituspaikkojen tarjoukset yhdestä paikasta.

Ilmainen peruutus

Ilmainen peruutus

Käytä suodattimia löytääksesi majoituksia ilmaisella peruutuksella.

Miljoonia arvosteluja

Miljoonia arvosteluja

Tarkista asiakasarviot miljoonien todellisten vierasarvostelujen perusteella.

Hintavahdit

Hintavahdit

Etkö ole vielä valmis varaamaan? seurataksesi hintoja.

Helpompi tapa hallita matkaa kohteeseen Manaus

Teemme aikataulujen, järjestämisen ja matkustamisen ystävien tai perheen kanssa erittäin helpoksi. Trips-palvelu on ilmainen – ja käytettävissä riippumatta siitä, mistä varaat.

Saat ilmoituksen, jos hinta laskee

Päivittäiset hinnanmuutokset postilaatikkoosi - hintavahtien avulla.
2 vierasta, 1 huone
la 19.9
su 20.9

Löydä parempia tuloksia majoitukselle kohteessa Manaus