Meriton Suites Herschel Street, Brisbane

Loma-asunto: Sisäuima-allas

5 tähteä
to 9.7
-
pe 10.7
2 vierasta, 1 huone
Tarjoukset:
92 €
/Halvin hinta per yö
Huonetyyppi
Sivusto
Yhteensä per yö
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
92 €
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
92 €
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
98 €
Tietoja
Huoneet
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Euroopan paras matkasovellus 2023 -voittaja

Tietoja: Meriton Suites Herschel Street, Brisbane, Brisbane

Puhtaus
9,2
Mukavuus
9,2
Sijainti
9,2
Palvelut
9,0
Henkilökunta
9,3
Hinta-laatusuhde
8,7
Tämän savuttoman huoneistohotellin palveluihin kuuluu kuntosali, sauna ja poreallas. Wi-Fi yleisissä tiloissa on ilmainen. Lisäksi majoituspaikassa on itsepalvelupysäköinti, concierge-palvelut ja kuivapesulapalvelu. Jokaisessa huoneistossa on pyykinpesukone/kuivausrumpu ja ruokailualue, ilmainen langaton ja kiinteä internetyhteys sekä oleskelualue. Asiakkaiden käytössä on jääkaappi, mikroaaltouuni, liesi ja taulutelevisio. Siivouspalvelu on saatavilla kerran viikossa. Meriton Suites Herschel Street, Brisbane tarjoaa 260 ilmastoitua huonetta, joissa on pyykinpesukone/kuivausrumpu ja tallelokero (johon mahtuu kannettava tietokone). Huoneissa on erillinen ruokailualue. Vuoteissa on ylelliset vuodevaatteet. Huoneissa on taulutelevisio. Asiakkaat voivat käyttää huoneissa olevia täysikokoinen jääkaappipakastin, mikroaaltouuni ja espressokoneet. Kylpyhuoneista löytyy kylpyamme tai suihku, designer-hygieniatuotteet, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää kiinteää tai langatonta internetyhteyttä. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat työpöydät ja puhelin. Lisäksi huoneissa on silitysrauta/-lauta ja pimennysverhot. Siivous on saatavilla viikottain. Tässä huoneistohotellissa käytössäsi on poreallas, sauna ja kuntosali.

Meriton Suites Herschel Street, Brisbane huonehinnat ja tarjoukset

to 9.7
-
pe 10.7
Majoitustyyppi
Varauslinkki
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
Luxury-huone, tuntematon vuodetyyppi
Luxury-huone, tuntematon vuodetyyppi
Luxury-huone, tuntematon vuodetyyppi
Luxury-huone, tuntematon vuodetyyppi
Luxury-huone, tuntematon vuodetyyppi
Luxury-huone, tuntematon vuodetyyppi
Luxury-huone, tuntematon vuodetyyppi
Luxury-huone, tuntematon vuodetyyppi
Luxury-huone, tuntematon vuodetyyppi
Luxury-huone, tuntematon vuodetyyppi
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.
Hinnat perustuvat yhteen yöhön, sisältäen maksut mutta eivät sisällä veroja.

Hotelli Palvelut ja mukavuudet

  • Sisäuima-allas
  • Kuntokeskus
  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Kahvinkeitin
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • TV
  • Internet
  • Pysäköinti

Keittiö

  • Viinilaseja
  • Vedenkeitin
  • Astianpesukone
  • Mikroaaltouuni
  • Keittiöastiat
  • Liesi
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Vedenkeitin
  • Leivänpaahdin
  • Kahvinkeitin
  • Ruokailualue
  • Keittiö

Perus

  • Ilmainen langaton internet
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Internet
  • Petivaatteet
  • Pyyhkeet
  • Palosammutin
  • Sampoo
  • Savuhälyttimet
  • Lämmitys
  • Vartalosaippua
  • Ilmastointi
  • Hoitoaine

Kylpyhuone

  • Suihku
  • Suihkulakk
  • Kylpyamme
  • Hiustenkuivain
  • WC
  • Vessapaperia
  • Oma kykpyhuone

Pyykki

  • Pyykinpesuhuone
  • Silityspalvelu
  • Pyykki-/kuivapesupalvelu
  • Silitysrauta ja -lauta
  • Housuprässi
  • Kuivausrumpu
  • Pesukone

Palvelut ja mukavuudet

  • Herätyspalvelu
  • Concierge-palvelu
  • Tallelokero
  • Huonepalvelu
  • Pääsy avainkortilla
  • Express-uloskirjautuminen
  • 24h-vastaanotto

Yleistä

  • Näkymä joelle
  • Perhehuoneita
  • Oleskelualue
  • Tossut
  • Puhelin
  • Säilytystila saatavilla

Terveys ja turvallisuus

  • Ensiapupakkaus
  • CCTV-turvakamera yleisissä tiloissa
  • CCTV-turvakamera kiinteistön ulkopuolella
  • 24 tunnin vartiointi
  • Kassakaappi

Uima-allas ja kylpylä

  • Lämmitetty uima-allas
  • Poreamme
  • Sisäuima-allas
  • Sauna

Esteettömyys ja soveltuvuus

  • Hissi
  • Esteetön pysäköinti
  • Savuton
  • Höyhenetön tyyny

Makuuhuone

  • Höyhentyyny
  • Herätyskello
  • Vaateteline
  • Vaatekaappi tai pukeutumistila

Ruokailu

  • Ruokailuhuone
  • Myyntiautomaatti (juomia)
  • Myyntiautomaatti (välipaloja)
  • Ruokapöytä

Pysäköinti ja kuljetus

  • Pysäköinti
  • Katupysäköinti
  • Yksityinen pysäköinti

Media ja viihde

  • Radio
  • Suoratoistopalvelu
  • TV

Ulkoilma

  • Terassi/patio
  • Rantatuolit

Työtila

  • Säilytyslokero kannettavalle tietokoneelle
  • Kirjoituspöytä

Perheystävällinen

  • Pinnasänky saatavilla

Kuntoilu

  • Kuntokeskus

Meriton Suites Herschel Street, Brisbane arvostelut

8,8
Erittäin hyvä2379 todennettua arvostelua

Meriton Suites Herschel Street, Brisbane huonevarauksen tiedot

Sisään-/uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 10:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Usein kysytyt kysymykset

  • Kuinka hotelli Meriton Suites Herschel Street, Brisbane vertautuu muihin 5-tähden hotellleihin kaupungissa Brisbane?

    5-tähden hotellit kaupungissa Brisbane maksavat yleensä yöltä 400 €. Meriton Suites Herschel Street, Brisbane on 299 € halvempi kuin hotellin keskiverto hinta kaupungissa 101 €/yö hinnallaan.

  • Kuinka kaukana majoituspaikka Meriton Suites Herschel Street, Brisbane on Brisbanen lentoasema nähtävyydestä?

    Jos haluat siirtyä suoraan kentältä Brisbanen lentoasema majoituspaikkaan Meriton Suites Herschel Street, Brisbane, etäisyys näiden kahden välillä on 13,0 km ja ajomatkasi tulee olemaan noin 24 min.

  • Miten pääset sujuvasti majoituspaikasta Meriton Suites Herschel Street, Brisbane kentälle Brisbanen lentoasema?

    Erittäin suosittu vaihtoehto matkustajille, jotka yöpyvät hotellissa Meriton Suites Herschel Street, Brisbane on ottaa taksi tai käyttää kimppakyytipalvelua lähimmiltä kentältä Brisbanen lentoasema suoraan hotellille.

  • Onko majoituspaikassa Meriton Suites Herschel Street, Brisbane mahdollista syödä?

    Hotellin Meriton Suites Herschel Street, Brisbane henkilökunta toivottaa vieraat tervetulleeksi tilaamaan ruokaa huonepalvelusta suoraan omiin huoneisiin.

  • Löytyykö majoituspaikasta Meriton Suites Herschel Street, Brisbane uima-allasta?

    Majoituspaikassa Meriton Suites Herschel Street, Brisbane on uima-allas vieraiden käytössä. Huomioithan, että hotelleissa on tyypillisesti altaan käyttöön liittyviä sääntöjä. momondo suosittelee kysymään vastaanotosta ohjeistuksista ennen altaaseen pulahtamista.

  • Mikä on hotellin Meriton Suites Herschel Street, Brisbane puhelinnumero?

    Majoituspaikan Meriton Suites Herschel Street, Brisbane puhelinnumero on +61 292 771 111.

  • Tarjoaako Meriton Suites Herschel Street, Brisbane WiFi-internetyhteyden?

    Kyllä, Meriton Suites Herschel Street, Brisbane hotellissa on WiFi-internetyhteys hotellivieraiden käytettävissä.

  • Onko majoituspaikassa Meriton Suites Herschel Street, Brisbane yöpyville vieraille tarjolla kuntosali tai kuntokeskus?

    Majoituspaikan Meriton Suites Herschel Street, Brisbane asiakkaille on tarjolla kuntokeskus.

  • Mihin aikaan hotellissa Meriton Suites Herschel Street, Brisbane on uloskirjautuminen?

    Hotellin Meriton Suites Herschel Street, Brisbane uloskirjautumisaika on klo 10:00. Myöhäinen uloskirjautuminen voi olla mahdollista hotellin harkinnan mukaan.

  • Kuinka paljon maksaa huone hotellissa Meriton Suites Herschel Street, Brisbane?

    Löydetyt halvimmat tarjoukset ovat alkaen 68 € per yö. Huoneiden Meriton Suites Herschel Street, Brisbane keskimääräinen hinta on tällä hetkellä noin 170 €/yö. Näet lisää syöttämällä päivämäärät yllä olevaan lomakkeeseen.

  • Onko hotellissa Meriton Suites Herschel Street, Brisbane pesulapalvelua?

    Kyllä, voit hoitaa kaikki pesulatarpeesi paikan päällä hotellissa Meriton Suites Herschel Street, Brisbane, Brisbane. Silitysrauta ja -lauta ovat osa mukavuuksia.

  • Kuinka monen toimijan joukosta momondo etsii hotellia Brisbane?

    Valittavissa olevien toimijoiden määrä hotellia Brisbane osiossa on 2 599 heinäkuuta 2026 alkaen.

  • Milloin momondo on viimeksi päivittänyt hotellia Brisbane hinnat?

    hotellia Brisbane hinnat päivitetaan jokaisena päivänä.

Nähtävyydet lähellä Meriton Suites Herschel Street, Brisbane

momondon tarkkaan valitsemat nähtävyydet Brisbane, Australia

Meriton Suites Herschel Street, Brisbane osoite: 43 Herschel Street, Brisbane, QLD 2000

Top-maamerkit

Roma Street Parkland0,5 km
Queensland Museum0,6 km
Treasury Casino0,6 km
Queen Street Mall0,6 km
Suncorp Stadium1,0 km
South Bank Parklands1,0 km

momondon suosikkihotellit - Brisbane

River Plaza Apartments

Brisbane, QLD

8,0

114 €

Lylo Brisbane

142 Constance Street, Brisbane, QLD

8,6
4 tähteä

111 €

Rydges Fortitude Valley

601 Gregory Terrace, Brisbane, QLD

8,4
4 tähteä

102 €

Hyatt Regency Brisbane

33 Burnett Lane, Brisbane, QLD

8,5
5 tähteä

108 €

Pullman Brisbane Airport

2B Dryandra Road, Brisbane, QLD

8,9
5 tähteä

173 €

Sofitel Brisbane Central

249 Turbot Street, Brisbane, QLD

8,5
5 tähteä

161 €

Point Hotel

21 Lambert Street, Brisbane, QLD

8,5
4 tähteä

76 €

Majoitukset lähellä Brisbane

Highgate Hill

Näytä lisää

S1 Motel

180 Gladstone Road, Brisbane, QLD

6,3
3 tähteä

87 €

Katso hotellitarjouksia

Fortitude Valley

Näytä lisää

Brisbane Manor Hotel

555 Gregory Terrace, Brisbane, QLD

7,1
2 tähteä

49 €

Katso hotellitarjouksia

Lylo Brisbane

142 Constance Street, Brisbane, QLD

8,6
4 tähteä

111 €

Katso hotellitarjouksia

Ovolo Brisbane Fortitude Valley, a Wyndham Hotel

1000 Ann Street, Brisbane, QLD

8,6
5 tähteä

137 €

Katso hotellitarjouksia

Alex Perry Hotel And Apartments

959 Ann Street, Brisbane, QLD

8,3
4 tähteä

134 €

Katso hotellitarjouksia

Alex Perry Hotel & Apartments

Brisbane, QLD

8,6

143 €

Katso hotellitarjouksia

Säästä rahaa, kun varaat hotelleja momondosta

Parhaat hotellitarjoukset

Parhaat hotellitarjoukset

Katso yli 3 miljoonan hotellien ja majoituspaikkojen tarjoukset yhdestä paikasta.

Ilmainen peruutus

Ilmainen peruutus

Käytä suodattimia löytääksesi majoituksia ilmaisella peruutuksella.

Miljoonia arvosteluja

Miljoonia arvosteluja

Tarkista asiakasarviot miljoonien todellisten vierasarvostelujen perusteella.

Hintavahdit

Hintavahdit

Etkö ole vielä valmis varaamaan? seurataksesi hintoja.

Helpompi tapa hallita matkaa kohteeseen Brisbane

Teemme aikataulujen, järjestämisen ja matkustamisen ystävien tai perheen kanssa erittäin helpoksi. Trips-palvelu on ilmainen – ja käytettävissä riippumatta siitä, mistä varaat.

Saat ilmoituksen, jos hinta laskee

Päivittäiset hinnanmuutokset postilaatikkoosi - hintavahtien avulla.
2 vierasta, 1 huone
to 9.7
pe 10.7

Löydä parempia tuloksia majoitukselle kohteessa Brisbane