Hotel Jyoti Continental, Agra

Loma-asunto: Ravintola

2 tähteä
ma 3.8
-
ti 4.8
2 vierasta, 1 huone
Sivusto
Varaussivusto: Hotel Jyoti Continental, Agra
Varaussivusto: Hotel Jyoti Continental, Agra
Varaussivusto: Hotel Jyoti Continental, Agra
Tietoja
Huoneet
Palvelut
Arvostelut
Sijainti

Hotel Jyoti Continental, Agra huonehinnat ja tarjoukset

ma 3.8
-
ti 4.8

Hotelli Palvelut ja mukavuudet

  • Ravintola
  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • Ilmainen pysäköinti
  • Lentokenttäkuljetus
  • Lemmikit sovittavissa, lisäkulut mahdollisia.
  • Pyykki-/kuivapesupalvelu
  • Pyykinpesuhuone
  • Express-uloskirjautuminen
  • Lapsenvahti tai -hoito

Palvelut ja mukavuudet

  • Huonepalvelu
  • Express-uloskirjautuminen
  • 24h-vastaanotto
  • Tupakointihuoneita saatavilla

Pysäköinti ja kuljetus

  • Lentokenttäkuljetus
  • Ilmainen pysäköinti

Esteettömyys ja soveltuvuus

  • Lemmikit sovittavissa, lisäkulut mahdollisia.
  • Hissi

Pyykki

  • Pyykinpesuhuone
  • Pyykki-/kuivapesupalvelu

Perus

  • Ilmainen langaton internet
  • Ilmastointi

Ruokailu

  • Ravintola

Tekemistä

  • Pyörävuokraus

Yleistä

  • Säilytystila saatavilla

Terveys ja turvallisuus

  • Kassakaappi

Perheystävällinen

  • Lapsenvahti tai -hoito

Hotel Jyoti Continental, Agra arvostelut

5,0
Kohtuullinen15 todennettua arvostelua
2,7Kaveriporukka
10,0Pariskunta
4,9Perheet

Hotel Jyoti Continental, Agra huonevarauksen tiedot

Sisään-/uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 12:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 11:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Usein kysytyt kysymykset

  • Kuinka kaukana majoituspaikka Hotel Jyoti Continental, Agra on Agra Kheria nähtävyydestä?

    Ajomatka kentältä Agra Kheria majoituspaikkaan Hotel Jyoti Continental, Agra on liikenteestä riippuen yleensä noin 13 min etäisyyden ollessa 7,2 km. Vilkkaammilla alueilla sijaitseviin hotelleihin matka-aika voi olla pidempi, koska liikennettä on enemmän.

  • Miten pääset sujuvasti majoituspaikasta Hotel Jyoti Continental, Agra kentälle Agra Kheria?

    Jos etsit yksinkertaista tapaa päästä kentältä Agra Kheria majoituskohteeseen Hotel Jyoti Continental, Agra, harkitse taksin tai kimppakyytipalvelun tilaamista, joka voi vierailusi aikana kuljettaa sinua yöpymispaikkaan tai tarvittaessa ympäri kaupunkia.

  • Onko Hotel Jyoti Continental, Agra lemmikkiystävällinen majoitusvaihtoehto?

    Hotel Jyoti Continental, Agra toivottaa lemmikit tervetulleiksi majoituspaikkaan.

  • Onko majoituspaikassa Hotel Jyoti Continental, Agra mahdollista syödä?

    Kyllä, hotellissa Hotel Jyoti Continental, Agra on ravintola, johon voit istua alas tai tilata ruokaa mukaan. Kaupungista Agra löytyy myös muita ruokavaihtoehtoja niille, jotka etsivät jotain erilaista. Jos yövyt hotellissa Hotel Jyoti Continental, Agra, olet tervetullut tilaamaan ruokaa hotellin huonepalvelusta.

  • Löytyykö majoituspaikasta Hotel Jyoti Continental, Agra uima-allasta?

    Datamme ei valitettavasti kerro onko majoituspaikassa Hotel Jyoti Continental, Agra uima-allas. Suosittelemme soittamaan hotellin vastaanottoon saadaksesi vahvistuksen asiaan. Majoituspaikan Hotel Jyoti Continental, Agra puhelinnumero on +91 562 406 4223.

  • Mikä on hotellin Hotel Jyoti Continental, Agra puhelinnumero?

    Soita numeroon +91 562 406 4223, jos sinulla on Hotel Jyoti Continental, Agra hotelliin tai majoitukseen yleisesti liittyviä kysymyksiä.

  • Tarjoaako Hotel Jyoti Continental, Agra WiFi-internetyhteyden?

    Kyllä, Hotel Jyoti Continental, Agra hotellissa on WiFi-internetyhteys hotellivieraiden käytettävissä.

  • Mihin aikaan hotellissa Hotel Jyoti Continental, Agra on uloskirjautuminen?

    Hotellin Hotel Jyoti Continental, Agra normaali uloskirjautumisaika on 11:00. Vieraat voivat kirjautua sisään 12:00 jälkeen.

  • Onko hotellissa Hotel Jyoti Continental, Agra pesulapalvelua?

    Kyllä, voit hoitaa kaikki pesulatarpeesi paikan päällä hotellissa Hotel Jyoti Continental, Agra, Agra.

  • Kuinka monen toimijan joukosta momondo etsii hotellia Agra?

    heinäkuuta 2026 alkaen 1 350 toimijaa on valittavissa hotellia Agra osiossa.

  • Milloin momondo on viimeksi päivittänyt hotellia Agra hinnat?

    hotellia Agra hinnat päivitetään joka päivä.

Nähtävyydet lähellä Hotel Jyoti Continental, Agra

momondon tarkkaan valitsemat nähtävyydet Agra, Intia

Hotel Jyoti Continental, Agra osoite: A5 Vaibhav Nagar Near Hdfc Bank Off Fatehabad Road, Agra

Top-maamerkit

Green Park0,6 km
Ekta Park0,7 km
Agra Golf Course0,8 km
Taj Mahal1,8 km
Jehangiri Mahal2,2 km
Agra Fort2,5 km

momondon suosikkihotellit - Agra

Hotel Atulyaa Taj

600 Meters From Taj Mahal, Taj East Gate, Agra

7,7
3 tähteä

12 €

Taj Hotel & Convention Centre, Agra

Taj East Gate Road, Agra

8,4
5 tähteä

48 €

Hotel Taj Plaza Agra

Taj Mahal East Gate, Near Hotel Oberoi, Agra

6,6
3 tähteä

5 €

The Grand Imperial - Heritage Hotel

M.G. Road Opposite to DM Bunglow, Agra

8,0
4 tähteä

18 €

Hotel Clarks Shiraz

54 Taj Road, Agra

8,6
5 tähteä

25 €

ITC Mughal, a Luxury Collection Resort & Spa, Agra

Taj Ganj, Agra

8,3
5 tähteä

66 €

Hotel The Taj Vilas

Fatehabad Road, Agra

8,1
3 tähteä

21 €

Säästä rahaa, kun varaat hotelleja momondosta

Parhaat hotellitarjoukset

Parhaat hotellitarjoukset

Katso yli 3 miljoonan hotellien ja majoituspaikkojen tarjoukset yhdestä paikasta.

Ilmainen peruutus

Ilmainen peruutus

Käytä suodattimia löytääksesi majoituksia ilmaisella peruutuksella.

Miljoonia arvosteluja

Miljoonia arvosteluja

Tarkista asiakasarviot miljoonien todellisten vierasarvostelujen perusteella.

Hintavahdit

Hintavahdit

Etkö ole vielä valmis varaamaan? seurataksesi hintoja.

Helpompi tapa hallita matkaa kohteeseen Agra

Teemme aikataulujen, järjestämisen ja matkustamisen ystävien tai perheen kanssa erittäin helpoksi. Trips-palvelu on ilmainen – ja käytettävissä riippumatta siitä, mistä varaat.

Saat ilmoituksen, jos hinta laskee

Päivittäiset hinnanmuutokset postilaatikkoosi - hintavahtien avulla.
2 vierasta, 1 huone
ma 3.8
ti 4.8