Inn At Patrick Henry's

Loma-asunto: Ilmainen langaton internet

3 tähteä
pe 11.9
-
la 12.9
2 vierasta, 1 huone
Sivusto
Varaussivusto: Inn At Patrick Henry's
Varaussivusto: Inn At Patrick Henry's
Varaussivusto: Inn At Patrick Henry's
Tietoja
Huoneet
Palvelut
Arvostelut
Sijainti

About Inn At Patrick Henry's, Richmond

Puhtaus
10,0
Mukavuus
10,0
Sijainti
10,0
Henkilökunta
10,0
Hinta-laatusuhde
8,0
Mukavuudet
10,0
Situated within walking distance of Main Street Station Richmond, this comfortable bed and breakfast is a convenient base for those wanting to explore Richmond and its surrounds. It provides free Wi-Fi, and is a brief walk from Shockoe Bottom, Springfield School and The Museum of Edgar Allan Poe. Inn At Patrick Henry's has comfortable rooms, designed to suit the needs of any guest. Inn At Patrick Henry's is ideally located for discovering Richmond with Virginia Holocaust Museum within walking distance. Downtown Richmond and James River Bridge Interstate 95 are a short stroll away.

Inn At Patrick Henry's room price & deals

pe 11.9
-
la 12.9

Bed & Breakfast Amenities & Facilities

  • Ilmainen langaton internet
  • Ilmastointi

Perus

  • Ilmainen langaton internet
  • Ilmastointi

Inn At Patrick Henry's Reviews

9,4
Upea
1 todennettu arvostelu
Upea
1
Erittäin hyvä
0
Hyvä
0
OK
0
Kohtuullinen
0
Keskinkertainen
0
Heikko
0
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Inn At Patrick Henry's room booking info

Sisään-/uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 16:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 11:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Frequently asked questions

  • Kuinka hotelli Inn At Patrick Henry's vertautuu muihin 3-tähden hotellleihin kaupungissa Richmond?

    Yö Inn At Patrick Henry's hotellissa maksaa keskimäärin vähemmän kuin 3-tähden hotelli kaupungissa Richmond. Yö hotellissa Inn At Patrick Henry's maksaa tyypillisesti 89 €, kun yökohtainen hinta kaupungissa Richmond on 42 € enemmän.

  • Kuinka kaukana majoituspaikka Inn At Patrick Henry's on Richmond Byrd Intl nähtävyydestä?

    Ajomatka kentältä Richmond Byrd Intl majoituspaikkaan Inn At Patrick Henry's on liikenteestä riippuen yleensä noin 17 min etäisyyden ollessa 9,4 km. Vilkkaammilla alueilla sijaitseviin hotelleihin matka-aika voi olla pidempi, koska liikennettä on enemmän.

  • Miten pääset sujuvasti majoituspaikasta Inn At Patrick Henry's kentälle Richmond Byrd Intl?

    Toinen yleisempi vaihtoehto on ottaa taksi tai kimppakyytipalvelu lentokentältä Inn At Patrick Henry's. Richmond Byrd Intl on hotellia lähinnä oleva lentokenttä.

  • Löytyykö majoituspaikasta Inn At Patrick Henry's uima-allasta?

    Datamme mukaan majoituspaikassa Inn At Patrick Henry's ei ole uima-allasta, mutta palveluita voidaan päivittää ilman, että niistä on muistettu kertoa meille. Voit tarkistaa asian vielä suoraan majoituspaikasta Inn At Patrick Henry's soittamalla numeroon +1 804 644 4242.

  • Mikä on hotellin Inn At Patrick Henry's puhelinnumero?

    Jos sinulla on kysyttävää tai huolehdit yöpymisestäsi Inn At Patrick Henry's majoituspaikassa, soita numeroon +1 804 644 4242 puhuaksesi vastaanottovirkailijan kanssa.

  • Tarjoaako Inn At Patrick Henry's WiFi-internetyhteyden?

    Kyllä, Inn At Patrick Henry's hotellissa on WiFi-internetyhteys hotellivieraiden käytettävissä.

  • Mihin aikaan hotellissa Inn At Patrick Henry's on uloskirjautuminen?

    Hotellin Inn At Patrick Henry's vaatima uloskirjautumisaika on 11:00. Sisäänkirjautuminen voi olla mahdollista alkaen 16:00. Kaikki erityispyynnöt tulee tehdä conciergen kautta.

  • Kuinka monen toimijan joukosta momondo etsii hotellia Richmond?

    Valittavissa olevien toimijoiden määrä hotellia Richmond osiossa on 577 syyskuuta 2026 alkaen.

  • Milloin momondo on viimeksi päivittänyt hotellia Richmond hinnat?

    hotellia Richmond hinnat päivitetaan jokaisena päivänä.

Places of interest near Inn At Patrick Henry's

Attractions in Richmond, Virginia curated by momondo
Inn At Patrick Henry's osoite: 2300 East Broad Street, Richmond, VA 23223

Top landmarks

  • Edgar Allan Poe-Museum0.5 km
  • Downtown Richmond1.1 km
  • VCU Health Medical Campus1.1 km
  • Museum of the Confederacy1.2 km
  • Virginia Commonwealth University1.2 km
  • Virginia State Capitol1.3 km
  • The Valentine1.4 km
  • Hotel Richmond1.5 km
  • John Marshall House1.5 km
  • Library of Virginia1.5 km
  • Tredegar Iron Works2.2 km
  • Dominion Resources2.8 km

momondo’s favorite Richmond hotels

Hampton Inn & Suites Richmond/Glenside

5406 Glenside Drive, Richmond, VA

8,6
3 tähteä

110 €

Holiday Inn Express Richmond - Midtown By IHG

2000 Staples Mill Road, Richmond, VA

7,5
3 tähteä

90 €

The Commonwealth

901 Bank Street, Richmond, VA

8,4
4 tähteä

121 €

Fairfield by Marriott Inn & Suites Richmond Innsbrook

9937 Mayland Drive, Richmond, VA

8,2
3 tähteä

99 €

Embassy Suites by Hilton Richmond

2925 Emerywood Parkway, Richmond, VA

6,5
4 tähteä

138 €

Virginia Crossings Hotel & Conference Center, Tapestry Collection by Hilton

1000 Virginia Center Parkway, Richmond, VA

8,0
4 tähteä

102 €

Holiday Inn Express Richmond - Downtown By IHG

201 East Cary Street, Richmond, VA

8,0
2 tähteä

101 €

Four Points by Sheraton Richmond

9901 Midlothian Tpke, Richmond, VA

8,2
3 tähteä

100 €

Säästä rahaa, kun varaat hotelleja momondosta

Parhaat hotellitarjoukset

Parhaat hotellitarjoukset

Katso yli 3 miljoonan hotellien ja majoituspaikkojen tarjoukset yhdestä paikasta.

Ilmainen peruutus

Ilmainen peruutus

Käytä suodattimia löytääksesi majoituksia ilmaisella peruutuksella.

Miljoonia arvosteluja

Miljoonia arvosteluja

Tarkista asiakasarviot miljoonien todellisten vierasarvostelujen perusteella.

Hintavahdit

Hintavahdit

Etkö ole vielä valmis varaamaan? seurataksesi hintoja.

Helpompi tapa hallita matkaa kohteeseen Richmond

Teemme aikataulujen, järjestämisen ja matkustamisen ystävien tai perheen kanssa erittäin helpoksi. Trips-palvelu on ilmainen – ja käytettävissä riippumatta siitä, mistä varaat.

Saat ilmoituksen, jos hinta laskee

Päivittäiset hinnanmuutokset postilaatikkoosi - hintavahtien avulla.
2 vierasta, 1 huone
pe 11.9
la 12.9

Löydä parempia tuloksia majoitukselle kohteessa Richmond