Paksaa Boutique Hotel Patong Phuket

Loma-asunto: Ilmainen langaton internet

2 tähteä
6,8
OK
perustuu 301 arvosteluihin
301 todennettua arvostelua
to 15.10
-
pe 16.10
2 vierasta, 1 huone
Sivusto
Varaussivusto: Paksaa Boutique Hotel Patong Phuket
Varaussivusto: Paksaa Boutique Hotel Patong Phuket
Varaussivusto: Paksaa Boutique Hotel Patong Phuket
Tietoja
Huoneet
Palvelut
Arvostelut
Sijainti

Paksaa Boutique Hotel Patong Phuket room price & deals

to 15.10
-
pe 16.10

Hotelli Amenities & Facilities

  • Ilmainen langaton internet
  • Lentokenttäkuljetus
  • Pyykinpesuhuone
  • Hiustenkuivain
  • 24h-vastaanotto
  • Valuutanvaihto
  • Jääkaappi
  • Hissi
  • Säilytystila saatavilla

Palvelut ja mukavuudet

  • Valuutanvaihto
  • 24h-vastaanotto

Pysäköinti ja kuljetus

  • Lentokenttäkuljetus

Esteettömyys ja soveltuvuus

  • Hissi

Kylpyhuone

  • Hiustenkuivain

Pyykki

  • Pyykinpesuhuone

Ruokailu

  • Jääkaappi

Yleistä

  • Säilytystila saatavilla

Perus

  • Ilmainen langaton internet

Paksaa Boutique Hotel Patong Phuket Reviews

6,8
OK301 todennettua arvostelua
7,3Yksin matkustavat
6,6Pariskunta
7,6Perheet
6,6Kaveriporukka

Paksaa Boutique Hotel Patong Phuket room booking info

Sisään-/uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 14:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 12:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Frequently asked questions

  • Kuinka kaukana majoituspaikka Paksaa Boutique Hotel Patong Phuket on Phuketin kansainvälinen lentoasema nähtävyydestä?

    Jos haluat siirtyä suoraan kentältä Phuketin kansainvälinen lentoasema majoituspaikkaan Paksaa Boutique Hotel Patong Phuket, etäisyys näiden kahden välillä on 25,4 km ja ajomatkasi tulee olemaan noin 47 min.

  • Miten pääset sujuvasti majoituspaikasta Paksaa Boutique Hotel Patong Phuket kentälle Phuketin kansainvälinen lentoasema?

    Erittäin suosittu vaihtoehto matkustajille, jotka yöpyvät hotellissa Paksaa Boutique Hotel Patong Phuket on ottaa taksi tai käyttää kimppakyytipalvelua lähimmiltä kentältä Phuketin kansainvälinen lentoasema suoraan hotellille.

  • Löytyykö majoituspaikasta Paksaa Boutique Hotel Patong Phuket uima-allasta?

    Datamme mukaan majoituspaikassa Paksaa Boutique Hotel Patong Phuket ei ole uima-allasta, mutta palveluita voidaan päivittää ilman, että niistä on muistettu kertoa meille. Voit tarkistaa asian vielä suoraan majoituspaikasta Paksaa Boutique Hotel Patong Phuket soittamalla numeroon +66 918 253 292.

  • Mikä on hotellin Paksaa Boutique Hotel Patong Phuket puhelinnumero?

    Soita numeroon +66 918 253 292, jos sinulla on Paksaa Boutique Hotel Patong Phuket hotelliin tai majoitukseen yleisesti liittyviä kysymyksiä.

  • Tarjoaako Paksaa Boutique Hotel Patong Phuket WiFi-internetyhteyden?

    Kyllä, Paksaa Boutique Hotel Patong Phuket hotellissa on WiFi-internetyhteys hotellivieraiden käytettävissä.

  • Mihin aikaan hotellissa Paksaa Boutique Hotel Patong Phuket on uloskirjautuminen?

    Hotellin uloskirjautumisaika on 12:00. Huomioi tämä tehdessäsi suunnitelmia ennen lähtöä, jotta voit välttyä lisämaksuilta tai muilta toimenpiteiltä.

  • Kuinka monen toimijan joukosta momondo etsii hotellia Patong?

    lokakuuta 2026 alkaen 2 220 toimijaa on valittavissa hotellia Patong osiossa.

  • Milloin momondo on viimeksi päivittänyt hotellia Patong hinnat?

    hotellia Patong hinnat päivitettiin viimeksi tänään.

Places of interest near Paksaa Boutique Hotel Patong Phuket

Attractions in Patong, Thaimaa curated by momondo

Paksaa Boutique Hotel Patong Phuket osoite: 85 – 85/1 Phangmueang Sai 3 Road, Patong 83150

Top-maamerkit

Jungceylon Shopping Center0,5 km
Banglan nyrkkeilystadioni0,6 km
Bazaan Fresh Market0,7 km
Bangla Night Street0,9 km
Paradise Complex0,9 km
Patong Beach1,1 km

momondo’s favorite Patong hotels

Grand Mercure Phuket Patong (Sha Plus+)

1 Soi Ratuthit 200 Pi 2 Road, Patong

8,5
5 tähteä

73 €

Duangjitt Resort And Spa

18 Prachanukroh Road, Patong

7,8
5 tähteä

59 €

Modern Living Hotel

188/14 Taweevong Road, Patong

6,4
4 tähteä

21 €

Mirage Express Patong Phuket Hotel

184/25-28 Phangmuang Sai Kor Road, Patong

7,2
3 tähteä

18 €

The Nature Phuket (Sha Plus+)

322 Prabaramee Road, North Patong Beach, Patong

8,4
5 tähteä

55 €

Baumanburi Hotel Patong

239/1 Rat-U-Thit 200 Pi Rd., Patong Beach, Patong

7,8
4 tähteä

18 €

Amari Phuket

2 Meun-Ngern Road, Patong

8,2
5 tähteä

102 €

Phuket Marriott Resort & Spa, Merlin Beach (Sha Plus+)

99 Muen-Ngoen Road, Tri-Trang Beach, Patong

9,0
5 tähteä

190 €

Kalima Resort & Spa Phuket

338/1 Prabaramee Rd., Patong

8,9
5 tähteä

83 €

Säästä rahaa, kun varaat hotelleja momondosta

Parhaat hotellitarjoukset

Parhaat hotellitarjoukset

Katso yli 3 miljoonan hotellien ja majoituspaikkojen tarjoukset yhdestä paikasta.

Ilmainen peruutus

Ilmainen peruutus

Käytä suodattimia löytääksesi majoituksia ilmaisella peruutuksella.

Miljoonia arvosteluja

Miljoonia arvosteluja

Tarkista asiakasarviot miljoonien todellisten vierasarvostelujen perusteella.

Hintavahdit

Hintavahdit

Etkö ole vielä valmis varaamaan? seurataksesi hintoja.

Helpompi tapa hallita matkaa kohteeseen Patong

Teemme aikataulujen, järjestämisen ja matkustamisen ystävien tai perheen kanssa erittäin helpoksi. Trips-palvelu on ilmainen – ja käytettävissä riippumatta siitä, mistä varaat.

Saat ilmoituksen, jos hinta laskee

Päivittäiset hinnanmuutokset postilaatikkoosi - hintavahtien avulla.
2 vierasta, 1 huone
to 15.10
pe 16.10

Löydä parempia tuloksia majoitukselle kohteessa Patong