Arcadian Resort

Loma-asunto: Ilmainen langaton internet

2 tähteä
la 1.8
-
su 2.8
2 vierasta, 1 huone
Sivusto
Varaussivusto: Arcadian Resort
Varaussivusto: Arcadian Resort
Varaussivusto: Arcadian Resort
Tietoja
Huoneet
Palvelut
Arvostelut
Sijainti

Arcadian Resort huonehinnat ja tarjoukset

la 1.8
-
su 2.8

Hotelli Palvelut ja mukavuudet

  • Ilmainen langaton internet
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • Pyykinpesuhuone
  • 24h-vastaanotto
  • Jääkaappi
  • Minibaari
  • Säilytystila saatavilla

Ruokailu

  • Minibaari
  • Jääkaappi

Media ja viihde

  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio

Pyykki

  • Pyykinpesuhuone

Yleistä

  • Säilytystila saatavilla

Palvelut ja mukavuudet

  • 24h-vastaanotto

Perus

  • Ilmainen langaton internet

Arcadian Resort arvostelut

9,2
Upea298 todennettua arvostelua
9,3Kaveriporukka
9,0Perheet
9,3Pariskunta
8,9Yksin matkustavat

Arcadian Resort huonevarauksen tiedot

Sisään-/uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 14:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 12:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Usein kysytyt kysymykset

  • Kuinka hotelli Arcadian Resort vertautuu muihin 2-tähden hotellleihin kaupungissa Krabi?

    2-tähden hotelleissa kaupungissa Krabi (26 €/yö) ja hotellin Arcadian Resort keskimääräisessä yöhinnassa (21 €/yö) on 5 €/yö ero keskivertohinnassa.

  • Kuinka kaukana majoituspaikka Arcadian Resort on Krabi nähtävyydestä?

    Ajomatka kentältä Krabi majoituspaikkaan Arcadian Resort on liikenteestä riippuen yleensä noin 32 min etäisyyden ollessa 17,4 km. Vilkkaammilla alueilla sijaitseviin hotelleihin matka-aika voi olla pidempi, koska liikennettä on enemmän.

  • Miten pääset sujuvasti majoituspaikasta Arcadian Resort kentälle Krabi?

    Jos etsit yksinkertaista tapaa päästä kentältä Krabi majoituskohteeseen Arcadian Resort, harkitse taksin tai kimppakyytipalvelun tilaamista, joka voi vierailusi aikana kuljettaa sinua yöpymispaikkaan tai tarvittaessa ympäri kaupunkia.

  • Löytyykö majoituspaikasta Arcadian Resort uima-allasta?

    Datamme ei valitettavasti kerro onko majoituspaikassa Arcadian Resort uima-allas. Suosittelemme soittamaan hotellin vastaanottoon saadaksesi vahvistuksen asiaan. Majoituspaikan Arcadian Resort puhelinnumero on +66 878 880 753.

  • Mikä on hotellin Arcadian Resort puhelinnumero?

    Jos sinulla on kysyttävää Arcadian Resort hotellista tai varauksestasi, soita suoraan vastaanottoon numeroon +66 878 880 753.

  • Tarjoaako Arcadian Resort WiFi-internetyhteyden?

    Kyllä, Arcadian Resort hotellissa on WiFi-internetyhteys hotellivieraiden käytettävissä.

  • Mihin aikaan hotellissa Arcadian Resort on uloskirjautuminen?

    Hotellin uloskirjautumisaika on 12:00. Huomioi tämä tehdessäsi suunnitelmia ennen lähtöä, jotta voit välttyä lisämaksuilta tai muilta toimenpiteiltä.

  • Kuinka monen toimijan joukosta momondo etsii hotellia Krabi?

    Valittavissa olevien toimijoiden määrä hotellia Krabi osiossa on 1 204 heinäkuuta 2026 alkaen.

  • Milloin momondo on viimeksi päivittänyt hotellia Krabi hinnat?

    hotellia Krabi hinnat päivitetään joka päivä.

Nähtävyydet lähellä Arcadian Resort

momondon tarkkaan valitsemat nähtävyydet Krabi, Thaimaa

Arcadian Resort osoite: 264/1 Moo 2, Ao Nang, Krabi 81000

Top-maamerkit

Ao Phra Nang2,3 km
Ao Phai Plong2,5 km
Ao-Nang Krabi Stadium2,6 km
Nopparat Thara Beach2,8 km
Ton Sai Beach3,0 km
Railay Beach3,7 km
Princess Lagoon4,5 km

momondon suosikkihotellit - Krabi

Chada Thai Village

260 Moo 2 Tambol Ao-Nang, Amphur Maung, Krabi

8,1
4 tähteä

34 €

The Fong Krabi Resort

27/5 Watchara Road, Krabi

8,3
3 tähteä

17 €

Golden Beach Resort

254 Moo 2, Krabi

8,2
4 tähteä

22 €

Sand Sea Resort

Railay Beach, 39 M.2, Krabi

8,5
4 tähteä

54 €

Krabi Resort

232 Moo 2 Ao Nang Beach, Krabi

7,5
4 tähteä

37 €

Hula Hula Resort L Truly Tropical And Fun Wellness

222, Moo 3, Klonghang Road, Krabi

7,1
4 tähteä

18 €

Centara Life Phu Pano Krabi

879 Moo 2 Soi Ao Nang 11, Krabi

8,0
4 tähteä

22 €

Red Ginger Chic Resort

168 Moo 3, Krabi

8,6
4 tähteä

27 €

Avani Ao Nang Cliff Krabi Resort

328 Moo 2, Ao Nang, Krabi

8,7
4 tähteä

59 €

Säästä rahaa, kun varaat hotelleja momondosta

Parhaat hotellitarjoukset

Parhaat hotellitarjoukset

Katso yli 3 miljoonan hotellien ja majoituspaikkojen tarjoukset yhdestä paikasta.

Ilmainen peruutus

Ilmainen peruutus

Käytä suodattimia löytääksesi majoituksia ilmaisella peruutuksella.

Miljoonia arvosteluja

Miljoonia arvosteluja

Tarkista asiakasarviot miljoonien todellisten vierasarvostelujen perusteella.

Hintavahdit

Hintavahdit

Etkö ole vielä valmis varaamaan? seurataksesi hintoja.

Helpompi tapa hallita matkaa kohteeseen Krabi

Teemme aikataulujen, järjestämisen ja matkustamisen ystävien tai perheen kanssa erittäin helpoksi. Trips-palvelu on ilmainen – ja käytettävissä riippumatta siitä, mistä varaat.

Saat ilmoituksen, jos hinta laskee

Päivittäiset hinnanmuutokset postilaatikkoosi - hintavahtien avulla.
2 vierasta, 1 huone
la 1.8
su 2.8

Löydä parempia tuloksia majoitukselle kohteessa Krabi