Shadow Angkor Villa

Loma-asunto: Ilmastointi

0 tähtiluokitusta
Siĕm Réab
8,3
Erittäin hyvä
perustuu 626 arvosteluihin
626 todennettua arvostelua
ma 3.8
-
ti 4.8
2 vierasta, 1 huone
Sivusto
Varaussivusto: Shadow Angkor Villa
Varaussivusto: Shadow Angkor Villa
Varaussivusto: Shadow Angkor Villa
Tietoja
Huoneet
Palvelut
Arvostelut
Sijainti

Tietoja: Shadow Angkor Villa, Siĕm Réab

Puhtaus
8,0
Mukavuus
8,0
Sijainti
8,5
Henkilökunta
7,5
Hinta-laatusuhde
7,5
Mukavuudet
10,0
Conveniently located in the center of the city, this 3-star property makes for an ideal base in Siem Reap. Those staying at the property have access to an outdoor pool and a sun deck. Shadow Angkor Villa offers an express check-in and check-out feature, babysitting/child services and a 24-hour reception. Those staying at the property can curl up with a book in the on-site library. Villas feature a modern décor, air-conditioning and bottled water. In-house dining options include a restaurant, which is an ideal place to enjoy a meal. Each evening, guests are invited to wind down in the cozy lounge bar. Guests are also able to try one of the many bars and cafés nearby. Shadow Angkor Villa is close to Siem Reap's famous attractions, with Pub Street, Psah Chas and Central Market only moments on foot from the property. Siem Reap International Airport can be accessed via the property's shuttle service in less than 15 minutes.

Shadow Angkor Villa huonehinnat ja tarjoukset

ma 3.8
-
ti 4.8

Huvila Palvelut ja mukavuudet

  • Ilmastointi
  • Pyykinpesuhuone
  • Lentokenttäkuljetus
  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Kylpylä
  • Pyykki-/kuivapesupalvelu
  • Huonepalvelu
  • Express-uloskirjautuminen
  • Lapsenvahti tai -hoito

Palvelut ja mukavuudet

  • Huonepalvelu
  • Express-uloskirjautuminen
  • Valuutanvaihto
  • 24h-vastaanotto

Pyykki

  • Pyykinpesuhuone
  • Pyykki-/kuivapesupalvelu

Ruokailu

  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila

Pysäköinti ja kuljetus

  • Lentokenttäkuljetus

Tekemistä

  • Pyörävuokraus

Yleistä

  • Säilytystila saatavilla

Terveys ja turvallisuus

  • Kassakaappi

Perheystävällinen

  • Lapsenvahti tai -hoito

Perus

  • Ilmastointi

Kylpylä

  • Kylpylä

Shadow Angkor Villa arvostelut

8,3
Erittäin hyvä
626 todennettua arvostelua
Upea
254
Erittäin hyvä
138
Hyvä
145
OK
45
Kohtuullinen
24
Keskinkertainen
7
Heikko
13
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Shadow Angkor Villa huonevarauksen tiedot

Sisään-/uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 14:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 12:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Usein kysytyt kysymykset

  • Kuinka kaukana majoituspaikka Shadow Angkor Villa on Siĕm Réab Siem Reap–Angkor Intl nähtävyydestä?

    Ajomatka kentältä Siĕm Réab Siem Reap–Angkor Intl majoituspaikkaan Shadow Angkor Villa on liikenteestä riippuen yleensä noin 1 t 13 min etäisyyden ollessa 39,2 km. Vilkkaammilla alueilla sijaitseviin hotelleihin matka-aika voi olla pidempi, koska liikennettä on enemmän.

  • Miten pääset sujuvasti majoituspaikasta Shadow Angkor Villa kentälle Siĕm Réab Siem Reap–Angkor Intl?

    Toinen yleisempi vaihtoehto on ottaa taksi tai kimppakyytipalvelu lentokentältä Shadow Angkor Villa. Siĕm Réab Siem Reap–Angkor Intl on hotellia lähinnä oleva lentokenttä.

  • Onko majoituspaikassa Shadow Angkor Villa mahdollista syödä?

    Yksi helpoimmista ruokailuvaihtoehdoista kaupungissa Siĕm Réab vierailevilla ja hotellissa Shadow Angkor Villa asusteleville on huonepalvelu, joka on tarjolla kaikille hotellivieraille.

  • Mihin aikaan hotellissa Shadow Angkor Villa on uloskirjautuminen?

    Voit suunnitella saapuvasi klo 14:00, koska sisäänkirjautuminen on siitä lähtien mahdollista. Uloskirjautumisaika on 12:00. Suosittelemme ilmoittamaan kaikista pyynnöistä mahdollisimman aikaisin vastaanottoon.

  • Onko hotellissa Shadow Angkor Villa pesulapalvelua?

    Pesulapalvelut ovat saatavilla Shadow Angkor Villa hotellissa. Ota yhteyttä vastaanottoon saadaksesi lisätietoja.

  • Kuinka monen toimijan joukosta momondo etsii hotellia Siĕm Réab?

    1 993 toimijaa on valittavissa hotellia Siĕm Réab heinäkuuta 2026 alkaen.

  • Milloin momondo on viimeksi päivittänyt hotellia Siĕm Réab hinnat?

    hotellia Siĕm Réab hinnat päivitetään päivittäin.

Nähtävyydet lähellä Shadow Angkor Villa

momondon tarkkaan valitsemat nähtävyydet Siĕm Réab, Kambodža
Shadow Angkor Villa osoite: Siĕm Réab

Top-maamerkit

  • Pub Street0.5 km
  • Siem Reap City Centre0.5 km
  • Artisans Angkor0.8 km
  • Cambodian Cultural Village3.8 km
  • Angkor Wat6.5 km
  • Angkor7.8 km
  • Prasat Kravan8.5 km
  • Banteay Kdei9.4 km
  • Ta Prohm9.5 km
  • Bayon9.6 km
  • Angkor Thom9.6 km
  • Prasat Suor Prat10 km

momondon suosikkihotellit - Siĕm Réab

Apsara Centrepole Hotel

#522 Svay Dungkum (Old Sok San Street), Siĕm Réab

8,7
3 tähteä

18 €

Apsara Residence Hotel

St. 27, Wat Bo Village, Siĕm Réab

9,2
4 tähteä

23 €

Sarai and Wander

Wat Damnak Village, Salakamreuk, Siĕm Réab

9,0
5 tähteä

50 €

Hotel Somadevi Angkor Resort & Spa

Sivatha Blvd, Mondol Ii Village, Svaydangkum, 170 3, Siĕm Réab

9,0
5 tähteä

27 €

Home Indochine d'Angkor Hotel

#131, Street 27, Wat Bo Village, Siĕm Réab

9,2
4 tähteä

11 €

Tropical Breeze Guesthouse

#0293, Wat Damnak Village, Siĕm Réab

8,7
2 tähteä

7 €

Residence Indochine D'angkor

7 Makara St. Wat Bo Village, Siĕm Réab

9,1
4 tähteä

16 €

Majoitukset lähellä Siĕm Réab

Taphul Village Area

Näytä lisää

Jasmine Lodge

National Road N 6, 307 Taphul, Siĕm Réab

8,1
3 tähteä

10 €

Katso hotellitarjouksia

Angkor Paradise Hotel

National Road No 6 Phum Sala Kanseng, Siĕm Réab

8,8
5 tähteä

38 €

Katso hotellitarjouksia

Royal Gardens Area

Näytä lisää

Bou Savy Guesthouse

#261, Group 07, Salakanseng Village, Siĕm Réab

8,5
2 tähteä

13 €

Katso hotellitarjouksia

Raffles Grand Hotel d'Angkor Siem Reap

1 Vithei Charles de Gaulle, Khum Svay, Dang Kumm, Siĕm Réab

9,6
5 tähteä

214 €

Katso hotellitarjouksia

Angkor Century Resort & Spa

Komay Road, Khum Svay Dangkom, 190, Siĕm Réab

8,2
4 tähteä

27 €

Katso hotellitarjouksia

Iki Iki Guesthouse

Group7, Salakanseng Village, Siĕm Réab

9,2
1 tähti

16 €

Katso hotellitarjouksia

Sokha Angkor Resort

National Road No 6 & Sivatha Street Junction, Siĕm Réab

9,0
5 tähteä

56 €

Katso hotellitarjouksia

Sala Siem Reap Hotel

297 Charles De Gaulle, Siĕm Réab

9,1
5 tähteä

19 €

Katso hotellitarjouksia

Amansara

Road To Angkor, Siĕm Réab

5 tähteä

1405 €

Katso hotellitarjouksia

Mera Residence

Sala Kangseng, Sangkat Svay Dangkum, Krong Siem Reap, Cambodia, Siĕm Réab

8,7
4 tähteä

18 €

Katso hotellitarjouksia

Mango Kesararam

National Road No.6, Wat Kesararam Street, Group 17 Phum Taphul, Sangkat Svay Dangkum, Siem Reap City, Cambodia., Siĕm Réab

9,9
3 tähteä

26 €

Katso hotellitarjouksia

Säästä rahaa, kun varaat hotelleja momondosta

Parhaat hotellitarjoukset

Parhaat hotellitarjoukset

Katso yli 3 miljoonan hotellien ja majoituspaikkojen tarjoukset yhdestä paikasta.

Ilmainen peruutus

Ilmainen peruutus

Käytä suodattimia löytääksesi majoituksia ilmaisella peruutuksella.

Miljoonia arvosteluja

Miljoonia arvosteluja

Tarkista asiakasarviot miljoonien todellisten vierasarvostelujen perusteella.

Hintavahdit

Hintavahdit

Etkö ole vielä valmis varaamaan? seurataksesi hintoja.

Helpompi tapa hallita matkaa kohteeseen Siĕm Réab

Teemme aikataulujen, järjestämisen ja matkustamisen ystävien tai perheen kanssa erittäin helpoksi. Trips-palvelu on ilmainen – ja käytettävissä riippumatta siitä, mistä varaat.

Saat ilmoituksen, jos hinta laskee

Päivittäiset hinnanmuutokset postilaatikkoosi - hintavahtien avulla.
2 vierasta, 1 huone
ma 3.8
ti 4.8

Löydä parempia tuloksia majoitukselle kohteessa Siĕm Réab