Hostal Menavi

Loma-asunto: Huonepalvelu

2 tähteä
su 2.8
-
ma 3.8
2 vierasta, 1 huone
Sivusto
Varaussivusto: Hostal Menavi
Varaussivusto: Hostal Menavi
Varaussivusto: Hostal Menavi
Tietoja
Huoneet
Palvelut
Arvostelut
Sijainti

Hostal Menavi huonehinnat ja tarjoukset

su 2.8
-
ma 3.8

Hotelli Palvelut ja mukavuudet

  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Ilmainen pysäköinti
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Taulu-tv
  • Internet
  • Lemmikit sovittavissa, lisäkulut mahdollisia.
  • Pyykki-/kuivapesupalvelu
  • Pyykinpesuhuone

Perus

  • Ilmainen langaton internet
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Internet
  • Petivaatteet
  • Pyyhkeet
  • Tuuletin

Ruokailu

  • Kahvin-/teenkeitin
  • Mikroaaltouuni
  • Ruokailualue
  • Ruokapöytä

Esteettömyys ja soveltuvuus

  • Savuton
  • Lemmikit sovittavissa, lisäkulut mahdollisia.

Pyykki

  • Pyykinpesuhuone
  • Pyykki-/kuivapesupalvelu

Makuuhuone

  • Vaateteline
  • Vaatekaappi tai pukeutumistila

Palvelut ja mukavuudet

  • Huonepalvelu
  • 24h-vastaanotto

Pysäköinti ja kuljetus

  • Ilmainen pysäköinti

Media ja viihde

  • Taulu-tv

Työtila

  • Kirjoituspöytä

Terveys ja turvallisuus

  • Kassakaappi

Hostal Menavi arvostelut

7,0
Hyvä
25 todennettua arvostelua
Upea
4
Erittäin hyvä
6
Hyvä
4
OK
2
Kohtuullinen
4
Keskinkertainen
0
Heikko
5
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Hostal Menavi huonevarauksen tiedot

Sisään-/uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 12:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Usein kysytyt kysymykset

  • Kuinka hotelli Hostal Menavi vertautuu muihin 2-tähden hotellleihin kaupungissa León?

    Yö Hostal Menavi hotellissa maksaa keskimäärin vähemmän kuin 2-tähden hotelli kaupungissa León. Yö hotellissa Hostal Menavi maksaa tyypillisesti 27 €, kun yökohtainen hinta kaupungissa León on 15 € enemmän.

  • Kuinka kaukana majoituspaikka Hostal Menavi on León Del Bajio nähtävyydestä?

    Ajoetäisyys kentältä León Del Bajio majoituspaikkaan Hostal Menavi ja päinvastoin on 25,0 km kokonaisajoajan ollessa noin 46 min. Ajoaika voi vaihdella vuorokaudenajan ja liikenteen mukaan.

  • Miten pääset sujuvasti majoituspaikasta Hostal Menavi kentälle León Del Bajio?

    Toinen yleisempi vaihtoehto on ottaa taksi tai kimppakyytipalvelu lentokentältä Hostal Menavi. León Del Bajio on hotellia lähinnä oleva lentokenttä.

  • Onko Hostal Menavi lemmikkiystävällinen majoitusvaihtoehto?

    Kyllä, lemmikkieläimet ovat sallittuja Hostal Menavi hotellissa.

  • Onko majoituspaikassa Hostal Menavi mahdollista syödä?

    Jos yövyt hotellissa Hostal Menavi, olet tervetullut tilaamaan ruokaa hotellin huonepalvelusta.

  • Löytyykö majoituspaikasta Hostal Menavi uima-allasta?

    Datamme ei valitettavasti kerro onko majoituspaikassa Hostal Menavi uima-allas. Suosittelemme soittamaan hotellin vastaanottoon saadaksesi vahvistuksen asiaan. Majoituspaikan Hostal Menavi puhelinnumero on +52 477 713 2621.

  • Mikä on hotellin Hostal Menavi puhelinnumero?

    Jos tarvitset hotellin Hostal Menavi henkilökunnan apua soita numeroon +52 477 713 2621.

  • Tarjoaako Hostal Menavi WiFi-internetyhteyden?

    Kyllä, Hostal Menavi hotellissa on WiFi-internetyhteys hotellivieraiden käytettävissä.

  • Mihin aikaan hotellissa Hostal Menavi on uloskirjautuminen?

    Hotellin Hostal Menavi vaatima uloskirjautumisaika on 12:00. Sisäänkirjautuminen voi olla mahdollista alkaen 15:00. Kaikki erityispyynnöt tulee tehdä conciergen kautta.

  • Kuinka paljon maksaa huone hotellissa Hostal Menavi?

    Keskimääräinen hinta yölle Hostal Menavi hotellille on 34 €, mutta se voi olla niinkin alhainen kuin 27 €/yö. Huomioithan, että matkustuspäivät, huonetyyppi ja saatavuus voivat vaikuttaa hintoihin. Näet nykyiset tarjoukset kirjoittamalla päivämäärät yllä olevaan lomakkeeseen.

  • Onko hotellissa Hostal Menavi pesulapalvelua?

    Kyllä on. Ota yhteyttä Hostal Menavi, León saadaksesi lisätietoja kaikista saatavilla olevista pesulapalveluista.

  • Kuinka monen toimijan joukosta momondo etsii hotellia León?

    231 toimijaa on valittavissa hotellia León heinäkuuta 2026 alkaen.

  • Milloin momondo on viimeksi päivittänyt hotellia León hinnat?

    hotellia León hinnat päivitetään joka päivä.

Nähtävyydet lähellä Hostal Menavi

momondon tarkkaan valitsemat nähtävyydet León, Meksiko
Hostal Menavi osoite: Gante 124, 37000 León, Guanajuato

Top-maamerkit

  • Teatro Manuel Doblado232 m
  • Martyrs Plaza330 m
  • Leon Cathedral401 m
  • Historical City Archives and Archaeological Museum0.5 km
  • Templo Expiatorio del Sagrado Corazon de Jesus0.6 km
  • Triumphal Arch of the Causeway of the Heroes0.9 km
  • Zoo Leon2.4 km
  • Estadio Leon2.4 km
  • Explora Science Center2.6 km
  • La Gran Plaza2.6 km
  • Poliforum Leon Convention and Exhibition Center2.9 km
  • Centro Max Shopping Center5 km

momondon suosikkihotellit - León

Real de Minas Poliforum

Blvd Adolfo Lopez Mateos 2211, León, Guanajuato

8,4
3 tähteä

59 €

Courtyard by Marriott Leon at The Poliforum

Boulevard Francisco Villa No. 102, León, Guanajuato

8,7
3 tähteä

74 €

Othelo Business Boutique

Rosas Moreno No. 109, León, Guanajuato

8,5
4 tähteä

46 €

Hampton Inn By Hilton Leon Guanajuato

Blvd. Adolfo Lopez Mateos 1717 Colonia Los Gavilanes, León, Guanajuato

9,2
3 tähteä

83 €

Imperio de Angeles Executive León Poliforum

Blvd A Lopez Mateas 1902 Ote, León, Guanajuato

8,9
3 tähteä

41 €

Crowne Plaza Leon By IHG

Blvd. Manuel J. Clouthier : 245,Col. Jardines Del Campestre, León, Guanajuato

9,2
4 tähteä

98 €

Hoteles Unico Express

Mérida No. 414, León, Guanajuato

8,7
3 tähteä

31 €

Holiday Inn Leon - Poliforum by IHG

Blvd Adolfo Lopez Mateos 2501, León, Guanajuato

8,8
3 tähteä

69 €

Säästä rahaa, kun varaat hotelleja momondosta

Parhaat hotellitarjoukset

Parhaat hotellitarjoukset

Katso yli 3 miljoonan hotellien ja majoituspaikkojen tarjoukset yhdestä paikasta.

Ilmainen peruutus

Ilmainen peruutus

Käytä suodattimia löytääksesi majoituksia ilmaisella peruutuksella.

Miljoonia arvosteluja

Miljoonia arvosteluja

Tarkista asiakasarviot miljoonien todellisten vierasarvostelujen perusteella.

Hintavahdit

Hintavahdit

Etkö ole vielä valmis varaamaan? seurataksesi hintoja.

Helpompi tapa hallita matkaa kohteeseen León

Teemme aikataulujen, järjestämisen ja matkustamisen ystävien tai perheen kanssa erittäin helpoksi. Trips-palvelu on ilmainen – ja käytettävissä riippumatta siitä, mistä varaat.

Saat ilmoituksen, jos hinta laskee

Päivittäiset hinnanmuutokset postilaatikkoosi - hintavahtien avulla.
2 vierasta, 1 huone
su 2.8
ma 3.8

Löydä parempia tuloksia majoitukselle kohteessa León