Jasmine Hotel

Loma-asunto: Ravintola

3 tähteä
ti 1.9
-
ke 2.9
2 vierasta, 1 huone
Sivusto
Varaussivusto: Jasmine Hotel
Varaussivusto: Jasmine Hotel
Varaussivusto: Jasmine Hotel
Tietoja
Huoneet
Palvelut
Arvostelut
Sijainti

Jasmine Hotel room price & deals

ti 1.9
-
ke 2.9

Hotelli Amenities & Facilities

  • Ravintola
  • Ilmainen langaton internet
  • Liikekeskus
  • Kokous-/Bankettitilat
  • Pyykki-/kuivapesupalvelu
  • Sauna
  • Ilmastointi
  • Hissi
  • Minibaari
  • Säilytystila saatavilla

Ruokailu

  • Ravintola
  • Minibaari

Palvelut ja mukavuudet

  • Liikekeskus
  • Kokous-/Bankettitilat

Perus

  • Ilmainen langaton internet
  • Ilmastointi

Esteettömyys ja soveltuvuus

  • Hissi

Pyykki

  • Pyykki-/kuivapesupalvelu

Yleistä

  • Säilytystila saatavilla

Kylpylä

  • Sauna

Jasmine Hotel room booking info

Sisään-/uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 10:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 12:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Frequently asked questions

  • Kuinka kaukana majoituspaikka Jasmine Hotel on Hangzhou nähtävyydestä?

    Ajoetäisyys kentältä Hangzhou majoituspaikkaan Jasmine Hotel ja päinvastoin on 26,9 km kokonaisajoajan ollessa noin 50 min. Ajoaika voi vaihdella vuorokaudenajan ja liikenteen mukaan.

  • Miten pääset sujuvasti majoituspaikasta Jasmine Hotel kentälle Hangzhou?

    Toinen yleisempi vaihtoehto on ottaa taksi tai kimppakyytipalvelu lentokentältä Jasmine Hotel. Hangzhou on hotellia lähinnä oleva lentokenttä.

  • Onko majoituspaikassa Jasmine Hotel mahdollista syödä?

    Kyllä, hotellissa Jasmine Hotel on ravintola, johon voit istua alas tai tilata ruokaa mukaan. Kaupungista Hangzhou löytyy myös muita ruokavaihtoehtoja niille, jotka etsivät jotain erilaista.

  • Löytyykö majoituspaikasta Jasmine Hotel uima-allasta?

    Tällä hetkellä datamme näyttää, että majoituspaikassa Jasmine Hotel ei ole uima-allasta. Muutokset tarjottuihin palveluihin voivat kuitenkin olla mahdollisia. Saadaksesi varmasti ajankohtaista tietoa, soita suoraan majoituspaikkaan numeroon +86 571 8508 9999.

  • Mikä on hotellin Jasmine Hotel puhelinnumero?

    Saat yhteyttä majoituspaikkaan soittamalla numeroon +86 571 8508 9999.

  • Tarjoaako Jasmine Hotel WiFi-internetyhteyden?

    Kyllä, Jasmine Hotel hotellissa on WiFi-internetyhteys hotellivieraiden käytettävissä.

  • Onko hotellissa Jasmine Hotel pesulapalvelua?

    Kyllä, voit hoitaa kaikki pesulatarpeesi paikan päällä hotellissa Jasmine Hotel, Hangzhou.

  • Kuinka monen toimijan joukosta momondo etsii hotellia Hangzhou?

    elokuuta 2026 alkaen 6 060 toimijaa on valittavissa hotellia Hangzhou osiossa.

  • Milloin momondo on viimeksi päivittänyt hotellia Hangzhou hinnat?

    hotellia Hangzhou hinnat päivitettiin viimeksi tänään.

Places of interest near Jasmine Hotel

Attractions in Hangzhou, Kiina curated by momondo

Jasmine Hotel osoite: 58 Bitao Lane, Hangzhou 310004

Top-maamerkit

Baochu Pagoda5,7 km
Yellow Dragon Sports Center6,0 km
West Lake7,2 km
Hangzhou Botanical Garden7,5 km

momondo’s favorite Hangzhou hotels

Four Seasons Hotel Hangzhou at West Lake

5 Lingyin Road, Hangzhou

9,4
5 tähteä

546 €

Courtyard by Marriott Hangzhou Qianjiang

No. 298 Fuchun Road, Jianggan District, Hangzhou

8,6
4 tähteä

66 €

Sheraton Grand Hangzhou Wetland Park Resort

1 Westbrook Resort, Zijinggang Road, Hangzhou

8,4
5 tähteä

99 €

Intercontinental Hotels Hangzhou Icc By IHG

Jiefang East Road No 2, Hangzhou

8,6
5 tähteä

105 €

Huachen International Hotel

No. 25 Pinghai Road, Hangzhou

8,3
4 tähteä

37 €

Grand Hyatt Hangzhou

28 Hu Bin Road, Hangzhou

8,7
5 tähteä

171 €

The Azure Qiantang, a Luxury Collection Hotel, Hangzhou

39 East Wangjiang Road, Hangzhou

8,6
5 tähteä

118 €

Säästä rahaa, kun varaat hotelleja momondosta

Parhaat hotellitarjoukset

Parhaat hotellitarjoukset

Katso yli 3 miljoonan hotellien ja majoituspaikkojen tarjoukset yhdestä paikasta.

Ilmainen peruutus

Ilmainen peruutus

Käytä suodattimia löytääksesi majoituksia ilmaisella peruutuksella.

Miljoonia arvosteluja

Miljoonia arvosteluja

Tarkista asiakasarviot miljoonien todellisten vierasarvostelujen perusteella.

Hintavahdit

Hintavahdit

Etkö ole vielä valmis varaamaan? seurataksesi hintoja.

Helpompi tapa hallita matkaa kohteeseen Hangzhou

Teemme aikataulujen, järjestämisen ja matkustamisen ystävien tai perheen kanssa erittäin helpoksi. Trips-palvelu on ilmainen – ja käytettävissä riippumatta siitä, mistä varaat.

Saat ilmoituksen, jos hinta laskee

Päivittäiset hinnanmuutokset postilaatikkoosi - hintavahtien avulla.
2 vierasta, 1 huone
ti 1.9
ke 2.9

Löydä parempia tuloksia majoitukselle kohteessa Hangzhou