Ibis De Haan

Loma-asunto: Ulkouima-allas

3 tähteä
la 12.9
-
su 13.9
2 vierasta, 1 huone
Tarjoukset:
82 €
/Halvin hinta per yö
Huonetyyppi
Sivusto
Yhteensä per yö
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
82 €
Standard-huone, 1 parivuode
82 €
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
90 €
Tietoja
Huoneet
Palvelut
Arvostelut
Sijainti

About Ibis De Haan, De Haan

Puhtaus
8,3
Mukavuus
8,1
Sijainti
8,3
Palvelut
8,0
Henkilökunta
8,8
Hinta-laatusuhde
7,5
Tämän savuttoman hotellin palveluihin kuuluu ulkouima-allas, ravintola ja baari/aulabaari. Wi-Fi yleisissä tiloissa on ilmainen. Lisäksi majoituspaikassa on välipalabaari/deli, mikroaaltouuni yleisissä tiloissa ja kauden mukainen ulkouima-allas. Siivouspalvelu on saatavilla pyynnöstä. Ibis De Haan tarjoaa 83 ilmastoitua huonetta, joissa on hiustenkuivaaja ja silitysrauta/-lauta. Huoneissa on LCD-televisio. Kylpyhuoneista löytyy suihku. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat työpöydät ja puhelin. Siivous on saatavilla päivittäin. Tässä hotellissa käytössäsi on ulkouima-allas. Seuraavat aktiviteetit ovat saatavilla joko paikan päällä tai sen lähistöllä, ja ne saattavat olla maksullisia.

Ibis De Haan room price & deals

la 12.9
-
su 13.9
Majoitustyyppi
Varauslinkki
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
Superior-huone, 1 parivuode
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
Superior-huone, 1 parivuode
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
Superior-huone, 1 twin-vuode
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
Standard-huone, 1 parivuode
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
Standard-huone, 1 parivuode
Standard-huone, 1 parivuode
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
Standard-huone, 1 parivuode
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
Standard-huone, 1 parivuode
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotelli Amenities & Facilities

  • Ulkouima-allas
  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Kahvinkeitin
  • Liikekeskus
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Taulu-tv

Esteettömyys ja soveltuvuus

  • Koko yksikkö sijaitsee pohjakerroksessa
  • Koko yksikkö on esteetön
  • Hypoallergeeninen tyyny
  • Savuton
  • Madallettu kylpyhuoneen pesuallas
  • Madallettu pesuallas
  • Erillinen tupakointialue
  • Lemmikit sovittavissa, lisäkulut mahdollisia.
  • Esteettömyys
  • Esteetön suihku
  • Hissi
  • Suihkutuoli
  • Pääsy hissillä
  • Esteetön pysäköinti
  • WC, jossa on käsituet
  • Pääsy hissillä yläkerroksiin

Perus

  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Internet
  • Palosammutin
  • Ilmaisia hygieniatuotteita
  • Savuhälyttimet
  • Lämmitys
  • Ilmastointi
  • Ilmainen langaton internet
  • Petivaatteet
  • Pyyhkeet
  • Sampoo
  • Adapteri
  • Vartalosaippua
  • Roskakoreja

Palvelut ja mukavuudet

  • Liikekeskus
  • Herätyspalvelu
  • Concierge-palvelu
  • Valuutanvaihto
  • Kokous-/Bankettitilat
  • Julkisen liikenteen liput
  • Huonepalvelu
  • Pääsy avainkortilla
  • Express-uloskirjautuminen
  • Yksityinen sisään- tai uloskirjautuminen
  • 24h-vastaanotto
  • Tallelokero
  • Vesipullo

Ruokailu

  • Lounaspaketteja
  • Erityisruokavalioita (pyynnöstä)
  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Välipalabaari
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Jääkaappi
  • Kahvinkeitin
  • Myyntiautomaatti (juomia)
  • Myyntiautomaatti (välipaloja)

Kylpyhuone

  • Korotettu WC-istuin
  • Hiustenkuivain
  • Kylpytakki
  • Oma kykpyhuone
  • Korotettu WC-istuin
  • Suihku
  • Suihkulakk
  • WC
  • Vessapaperia

Yleistä

  • Perhehuoneita
  • Kovapuu- ja parkettilattiat
  • Yhdistelmähuoneita saatavilla
  • Lokerot
  • Säilytystila saatavilla
  • Tossut
  • Äänieristettyjä huoneita
  • Äänieristys
  • Puhelin

Tekemistä

  • Pääsy rannalle
  • Pyörävuokraus
  • Lautapelit/palapelit
  • Pelihuone
  • Golf
  • Hevosratsastus
  • Keilaus
  • Biljardipöytä

Terveys ja turvallisuus

  • Päivittäinen siivous
  • CCTV-turvakamera yleisissä tiloissa
  • CCTV-turvakamera kiinteistön ulkopuolella
  • 24 tunnin vartiointi
  • Ensiapupakkaus
  • Kassakaappi

Media ja viihde

  • Taulu-tv
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • Jaettu oleskelutila/TV-alue
  • TV

Ulkoilma

  • Piknikalue
  • Puutarha
  • Terassi/patio
  • Rantatuolit

Pyykki

  • Pyykinpesuhuone
  • Silityspalvelu
  • Pyykki-/kuivapesupalvelu
  • Silitysrauta ja -lauta

Pysäköinti ja kuljetus

  • Pysäköinti
  • Yksityinen pysäköinti
  • Sähköauton latausasema

Makuuhuone

  • Pistorasia lähellä sänkyä
  • Vaateteline
  • Vaatekaappi tai pukeutumistila

Työtila

  • Faksi/kopiokone
  • Säilytyslokero kannettavalle tietokoneelle
  • Kirjoituspöytä

Perheystävällinen

  • Pinnasänky saatavilla
  • Lapsiystävällinen buffet
  • Lasten ulkoleikkivälineet

Uima-allas

  • Lämmitetty uima-allas
  • Ulkouima-allas
  • Allaspyyhkeet

Kuntoilu

  • Squash

Ibis De Haan Reviews

8,0
Erittäin hyvä3309 todennettua arvostelua

Ibis De Haan room booking info

Sisään-/uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 12:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Frequently asked questions

  • Kuinka hotelli Ibis De Haan vertautuu muihin 3-tähden hotellleihin kaupungissa De Haan?

    Yö Ibis De Haan hotellissa maksaa keskimäärin vähemmän kuin 3-tähden hotelli kaupungissa De Haan. Yö hotellissa Ibis De Haan maksaa tyypillisesti 84 €, kun yökohtainen hinta kaupungissa De Haan on 39 € enemmän.

  • Kuinka kaukana majoituspaikka Ibis De Haan on Oostende Ostende-Bruges nähtävyydestä?

    Ajoetäisyys kentältä Oostende Ostende-Bruges majoituspaikkaan Ibis De Haan ja päinvastoin on 15,5 km kokonaisajoajan ollessa noin 28 min. Ajoaika voi vaihdella vuorokaudenajan ja liikenteen mukaan.

  • Miten pääset sujuvasti majoituspaikasta Ibis De Haan kentälle Oostende Ostende-Bruges?

    Erittäin suosittu vaihtoehto matkustajille, jotka yöpyvät hotellissa Ibis De Haan on ottaa taksi tai käyttää kimppakyytipalvelua lähimmiltä kentältä Oostende Ostende-Bruges suoraan hotellille.

  • Onko Ibis De Haan lemmikkiystävällinen majoitusvaihtoehto?

    Ibis De Haan sallii lemmikkieläimet.

  • Onko majoituspaikassa Ibis De Haan mahdollista syödä?

    Hotellissa Ibis De Haan on ravintola, jota hotellivieraat voivat käyttää. Voit istua alas ravintolaan tai tilata ruokaa mukaan. Soita vastaanottoon numeroon +32 5924 2030 tarkistaaksesi aukioloajat. Yksi helpoimmista ruokailuvaihtoehdoista kaupungissa De Haan vierailevilla ja hotellissa Ibis De Haan asusteleville on huonepalvelu, joka on tarjolla kaikille hotellivieraille.

  • Löytyykö majoituspaikasta Ibis De Haan uima-allasta?

    Joo. Monet momondo-käyttäjät, jotka matkustavat kaupunkiin De Haan etsivät erityisesti hotelleja, joissa on uima-allas. Majoituspaikassa Ibis De Haan voi olla uima-altaan käyttöä koskevia sääntöjä ja ohjeistusta, joten muista kysyä vastaanotosta esimerkiksi uima-altaan aukioloajoista.

  • Mikä on hotellin Ibis De Haan puhelinnumero?

    Saat yhteyttä majoituspaikkaan soittamalla numeroon +32 5924 2030.

  • Tarjoaako Ibis De Haan WiFi-internetyhteyden?

    Kyllä, Ibis De Haan hotellissa on WiFi-internetyhteys hotellivieraiden käytettävissä.

  • Mihin aikaan hotellissa Ibis De Haan on uloskirjautuminen?

    Voit suunnitella saapuvasi klo 15:00, koska sisäänkirjautuminen on siitä lähtien mahdollista. Uloskirjautumisaika on 12:00. Suosittelemme ilmoittamaan kaikista pyynnöistä mahdollisimman aikaisin vastaanottoon.

  • Kuinka paljon maksaa huone hotellissa Ibis De Haan?

    125 €/yö on hyvä keskihinta tällä hetkellä, vaikka jotkut käyttäjät ovat löytäneet jopa niinkin alhaisia tarjouksia kuin 83 €/yö. Hinnat voivat kuitenkin muuttua varaamasi vuodenajan, valitsemasi huonetyypin jne. mukaan. Täytä yllä oleva lomake saadaksesi matkatarjouksia.

  • Onko hotellissa Ibis De Haan pesulapalvelua?

    Kyllä, voit hoitaa kaikki pesulatarpeesi paikan päällä hotellissa Ibis De Haan, De Haan. Haluatko silittää vaatteesi? Majoituspaikassa on silitysrauta ja -lauta.

  • Kuinka monen toimijan joukosta momondo etsii hotellia De Haan?

    Valittavissa olevien toimijoiden määrä hotellia De Haan osiossa on 760 syyskuuta 2026 alkaen.

  • Milloin momondo on viimeksi päivittänyt hotellia De Haan hinnat?

    hotellia De Haan hinnat päivitetaan jokaisena päivänä.

Places of interest near Ibis De Haan

Attractions in De Haan, Belgia curated by momondo

Ibis De Haan osoite: Wenduinesteenweg 136, De Haan 8420

Top-maamerkit

Statue of Einstein1,3 km
La Potiniere1,7 km
Strand De Haan1,8 km
Royal Golf Club Oostende3,0 km

momondo’s favorite De Haan hotels

De Haan/Vakantiecentrum Zeelinde

Koninklijke Baan 34, De Haan

7,8
3 tähteä

100 €

Hotel Rubens

Rubenslaan 3, De Haan

9,1
3 tähteä

126 €

Strandhotel De Haan

Zeedijk - De Haan 19, De Haan

7,9
2 tähteä

180 €

Hotel Astoria De Haan

7 Leopoldlaan, De Haan

8,4
4 tähteä

148 €

Romantik Manoir Carpe Diem

Prins Karellaan 12, De Haan

9,5
4 tähteä

209 €

Säästä rahaa, kun varaat hotelleja momondosta

Parhaat hotellitarjoukset

Parhaat hotellitarjoukset

Katso yli 3 miljoonan hotellien ja majoituspaikkojen tarjoukset yhdestä paikasta.

Ilmainen peruutus

Ilmainen peruutus

Käytä suodattimia löytääksesi majoituksia ilmaisella peruutuksella.

Miljoonia arvosteluja

Miljoonia arvosteluja

Tarkista asiakasarviot miljoonien todellisten vierasarvostelujen perusteella.

Hintavahdit

Hintavahdit

Etkö ole vielä valmis varaamaan? seurataksesi hintoja.

Helpompi tapa hallita matkaa kohteeseen De Haan

Teemme aikataulujen, järjestämisen ja matkustamisen ystävien tai perheen kanssa erittäin helpoksi. Trips-palvelu on ilmainen – ja käytettävissä riippumatta siitä, mistä varaat.

Saat ilmoituksen, jos hinta laskee

Päivittäiset hinnanmuutokset postilaatikkoosi - hintavahtien avulla.
2 vierasta, 1 huone
la 12.9
su 13.9

Löydä parempia tuloksia majoitukselle kohteessa De Haan